تظاهرات به نوبه خود مقهور پس از اتهامات جدید در Floyd مورد

توسط NOMAAN تاجر امی FORLITI و TIM SULLIVANمینیاپولیس — تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده محکوم به نژ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 خرداد 1399

توسط NOMAAN تاجر امی FORLITI و TIM SULLIVAN

مینیاپولیس — تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده محکوم به نژاد پرستی پلیس و نقض حقوق بشر باقی ماند و بزرگ شد و به ویژه بیشتر رام در آستانه یک شنبه یادبود جورج فلوید که لگد کردن یک سری از حوادث به سوگواری مردی که مرگ قدرت یک جنبش ملی.

آرامتر اعتراضها در همان روز که دادستان به اتهام سه افسر پلیس و ثبت, جدید, سخت تر اتهام افسر در مرکز این مورد.

جدی ترین اتهام جدید چهارشنبه اتهام قتل درجه دوم در برابر درک چوین بود که فیلمی از فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن. سه دیگر ماموران در صحنه متهم شدند برای اولین بار با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

در صورت محکومیت آنها می توان به محکوم به چهار دهه در زندان است.

این حرکت توسط دادستان مربوط یک هفته بی سابقه در تاریخ آمریکای مدرن که در آن تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در جوامع در همه ابعاد بودند اما مسئولیت حملات خشونت ها از جمله حملات مرگبار در افسران شایع دزدی و آتش سوزی در برخی از مکان های.

در سراسر کشور بیش از 10000 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با ناآرامی همراه مطبوعات شمارش را نشان می دهد. بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

فلوید نام تبدیل به یک پاره در کشورهای دیگر هم انداختن تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

در آمریکا تظاهرات بودند اما تا حد زیادی مسالمت آمیز در کالیفرنیا که در آن ستاره NBA Steph کاری و کلی تامپسون راهپیمایی با معترضان در اوکلند.

برخی از تظاهر کنندگان غیر روحانی کردن به نمایندگی از مقدار زمان یک افسر پلیس فشرده زانو به Floyd گردن در حالی که او التماس کرد برای هوا. اما پلیس نگه داشته و عمدتا سیاست دست در طول روز حتی پس از حکومت اثر صورت گرفت.

اولین یادبود گردهمایی برای مرد است که نام شعار توسط صدها هزار نفر از مردم برنامه ریزی شده بود بعد از ظهر پنجشنبه در مینیاپولیس در یک سرویس که در آن کشیش Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی و وکیل خانواده بن Crump صحبت خواهد کرد.

فلوید بدن خواهد شد و سپس سفر به Raeford کارولینای شمالی که در آن او 46 سال پیش برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده شنبه.

وجود خواهد داشت یک خدمت بزرگ روز شنبه در هوستون که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را و شامل آدرس از Sharpton, Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ممکن است شرکت کنند. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

Crump به نام هزینه های اضافی علیه افسران "یک لحظه تلخ و شیرین" و "یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است."

پس از اتهامات جدید اعلام شد, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: دولت و ملت باید به "ضبط لحظه ای" و با استفاده از حوادث غم انگیز از هفته گذشته برای مقابله با اثرات نژادپرستی از جمله نابرابر آموزشی و فرصت های اقتصادی.

"من فکر می کنم این است که احتمالا ما آخرین ضربه را به عنوان یک دولت و ملت برای حل این مشکل سیستمیک موضوع," او گفت:.

صدها نفر از معترضان در شهر نیویورک واشنگتن مربع پارک زمانی که اتهامات اعلام شد.

"این کافی نیست" از معترضان Jonathan Roldan گفت: اصرار تمام چهار افسران باید متهم شده اند از شروع. "در حال حاضر ما هنوز در حال راهپیمایی به دلیل آن را به اندازه کافی که آنها را دستگیر کردند. وجود دارد باید به طور منظم تغییر دهید."

اما خلق و خوی در نیویورک تبدیل محزون در روز بعد پس از یک افسر پلیس در یک ضد غارت گشت کمین شد توسط یک مرد که راه می رفت تا پشت سر او و با ضربات چاقو او را در گردن. که تنظیم کردن یک مبارزه است که در آن دو تن دیگر از افسران رنج می برد گلوله آسیب به دست خود.

چوین در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس می شمارد که هنوز ایستاده.

جدید قتل درجه دوم شارژ مدعی است که چوین باعث فلوید مرگ بدون قصد در حالی که دیگری را مرتکب جنایت یعنی سوم-حمله درجه. آن را حمل حداکثر مجازات از 40 سال در زندان در مقایسه با حداکثر 25 سال برای سومین قتل درجه.

دیگر افسران — توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao — صورت همان حداکثر مجازات برای کمک و معاونت در جرم. هر سه نفر در بازداشت توسط شب چهارشنبه.

این اتهامات متعدد در برابر هر یک افسر را ارائه داوران گزینه های بیشتر برای پیدا کردن آنها گناه است.

همچنین چهار شنبه, Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی منتشر شد کامل گزارش کالبد شکافی بر روی فلوید که اشاره او قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 اما ظاهرا بدون علامت. این گزارش منتشر شد و با خانواده این اجازه پس از خلاصه یافته های دوشنبه گفت که او تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا ملت فرمانداران و فقر را در برابر خشونت است. او دوباره توییتی گفت: "LAW & ORDER!"

مسحور کننده نیروی امنیتی از جمله افسران اف بی آی به گروگان نجات, تیم, سرویس مخفی و اداره مبارزه با مواد مخدر اداره زندان ها و, به گفته یک مقام دفاعی ارشد حداقل 2,200 سربازان گارد ملی — در زور بود روز شنبه به عنوان هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز نشان داده در پایتخت کشور است.

وسایل نقلیه نظامی بودند پارک شده در خیابان نزدیک کاخ سفید است. FBI, هواپیما, ارتش نظارت هواپیما و یک پارک پلیس, هلیکوپتر دور سربار.

در یک نقطه در نزدیکی کاخ سفید معترضان شروع به آواز خواندن "گریس شگفت انگیز" را به عنوان آنها به زانو در نظر افسران ضد شورش. "ما قرار نیست در هر نقطه!" آنها شعار می دادند. وجود دارد هیچ نشانه ای از درگیری.

معترضان جید جونز 30 گفت که این تظاهرات ادامه خواهد داد با وجود اتهامات جدید.

"این است که حداقل می تواند آنها را" جونز گفت. "آن را به پاک کردن دور 400 سال از درد است."

در شهر نیویورک که در آن high-end فروشگاه ها غارت شد در روز قبل برخی از خرده فروشان غنی شده خود را اموال. در لوکس فروشگاه Saks Fifth Avenue, ویندوز سوار شد تا پس از آن تحت پوشش زنجیره ای پیوند شمشیربازی و خاردار. جلوی فروشگاه بود محافظت شده توسط یک خط از خالکوبی مردان با سگ.

این تظاهرات نیز ریشه گرفته است در سطح بین المللی به عنوان فلوید نام به سرعت تبدیل شدن به آشنا در سراسر جهان است.

زمانی که دیگر سیاه و سفید مردان کشته شده به دست پلیس آمریکا در سال های اخیر اخبار رسیده عناوین جهانی اما نه خیابان. این زمان متفاوت است.

سکوت معترضان در مقابل سفارت آمریکا در پاریس انجام شده نشانه های مطلب "ما همه جورج فلوید" در فرانسه. معترضان دست تکان دادند, آگهی تحمل نام او از ژوهانسبورگ به لندن و تل آویو و سیدنی و ضبط لحظه ای به تماس توجه به خشونت های پلیس نژادی و بی عدالتی و یا مشکلات دیگر نزدیک به خانه.

"این یک همبستگی سوال. ما در کنار برادران ما در سطح بین المللی خواهران ما نیز هست اما این همان چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا. این هیچ تفاوتی ندارد" Isaak Kabenge گفت: در حالی که تظاهرات در استکهلم.

Nomaan تاجر گزارش از هوستون. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر آمریکا و جهان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن