معترضان در سان دیماس تقاضای پایان دادن به خشونت پلیس

جمعیت حدود 100 نفر جمع شده بودند در خارج از شهرستان سان دیماس سالن ظهر جمعه, ژوئن 5, شعار, "black lives matter

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

جمعیت حدود 100 نفر جمع شده بودند در خارج از شهرستان سان دیماس سالن ظهر جمعه, ژوئن 5, شعار, "black lives matter" بیش از بنیتا خیابان ترافیک و عمل بالا بردن علائم خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

سخنرانان معامله در یک میکروفون راه اندازی بر روی چمن به تماس برای تغییر و به اشتراک گذاری داستان های خود را.

صدای او لرزش کمی به عنوان او خطاب به جمعیت چوپان بیشعور, 17 گفت: جمعیت مورد رویاهای خود را برای آینده است.

"من می خواهم به یک دکتر و من می خواهم برای کمک به مردم" نوجوان گفت: "و چه هستم من قرار است برای کمک به مردم اگر من در حال رشد کردن در جامعه ای که پس از من متنفر من نمی دانم اگر من قصد دارم به زندگی می کنند برای دیدن فردا, من نمی دانم اگر دوستان و خانواده در حال رفتن به زندگی می کنند برای دیدن فردا به دلیل رنگ پوست ما."

لحظاتی بعد, جمعیت خواند "تولدت مبارک" به بیشعور که سهام روز با Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید که در یک حادثه تیراندازی در کنتاکی در ماه مارس است.

نام تیلور و جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت 25 مه شده اند استناد در ضد خشونت پلیس تظاهرات در سراسر کشور.

"می گویند نام خود را" یک معترض را تشویق جمعیت است. "جورج فلوید" بود پاسخ. بعد از معترضان کاهش یافته و در سکوت به یک زانو به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او.

افسر که ثبت شد در حالی که دو زانو بر فلوید گردن, Derek چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند و همه اتهامات در Floyd مرگ است.

در روز پس فلوید مرگ معترضان شروع به گرفتن به خیابان ها در شهرهای بزرگ و کوچک. برخی از تظاهرات به راه به شورش و غارت باعث برخی مقامات در لس آنجلس به تصویب حکومت که از آنجا برداشته شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب