لیگ برتر بازده شنبه – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

برخی از صحبت امتیاز جلوتر از سرگیری لیگ برتر پس از سه ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس: شکستن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

برخی از صحبت امتیاز جلوتر از سرگیری لیگ برتر پس از سه ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس:

شکستن رکورد لیورپول

این واقعیت لیورپول برنده خواهد شد آن را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال است که واقعا در شک و تردید.

هنوز به طور مسلم این است که چه مقدار از شکستن رکورد فصل این خواهد بود که برای این تیم مربی Jürgen Klopp.

لیورپول نیازهای 19 امتیاز بیشتر از آن مانده و نه بازی برای شکستن رکورد مجموع برای یک فصل از 100 مجموعه توسط منچستر سیتی به عنوان تیم برنده از 2017-18. که همان تیم شهر تا به حال بزرگترین عنوان برنده حاشیه 19 امتیاز – لیورپول در حال حاضر منجر 25.

اگر لیورپول برنده حداقل شش بازی آن را دارای بیشترین پیروزی در یک فصل است. این تیم همچنین می تواند هنوز هم تبدیل به اولین را به نفع خود تمام 19 از بازی های خانگی خود را داشتن پیروزی در تمام 15 تا کنون.

لیورپول در حال حاضر بهترین-همیشه شروع یک فصل در هر یک از عمده اروپا لیگ با 61 امتیاز از 21 بازی. 25 نقطه منجر شود بزرگترین در تاریخ انگلیسی در حالی که 22 مستقیم به خانه برد – بیش از دو فصل گذشته – نیز در لیگ برتر رکورد.

لیگ قهرمانان اروپا

منچستر سیتی دو سال اروپا تحریم است که در حال حاضر تحت تجدید نظر کرده تا در این مسابقه برای لیگ قهرمانان صلاحیت به دلیل یک پنجم پایان در حال حاضر می تواند محل امن در رقابت است.

هفت تیم هستند و در واقع بینانه مشاجره برای سه باقی مانده نقاط در کنار قهرمان منتخب لیورپول از مقام سوم لستر را به نهم-محل آرسنال.

لستر 10 نقطه روشن ششم-محل ولورهمپتون واندررز بنابراین در شکل خوب برای دوم لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی در پنج سال.

چلسی برگزار کرده است جایگاه چهارم برای خیلی از فصل اما تا به حال دیده می شود فاصله تا پنجم جای منچستر یونایتد کوچک به سه نقطه در پشت تنها دو برد از هفت بازی قبل از خاموش کردن.

پنج امتیاز جداگانه ای ایران از آرسنال که بازی در دست است. از تمام تیم های ایران است و مهربانترین برنامه در اجرا با بازی در برابر پنج شش تیم پایین.

مقدار فتنه هم نهفته در سرنوشت شفیلد یونایتد که به طور گسترده ای انتظار می رود به سقوط نامزد این فصل اما در می یابد خود به خود دو امتیاز پشت سر مرد ایران با یک بازی در برابر آینده-به-آخرین استون ویلا در اولین بازی از راه اندازی مجدد.

مبارزه برای بقا

می تواند 60000-صندلی استادیوم المپیک در لندن بود بازی میزبان دوم-بخش فوتبال در فصل آینده?

West Ham ورزشگاه را مستاجر است که در میان شش تیم در خطر واقعی از سقوط و رفتن به گذشته شش هفته در حال حاضر تنها از پایین سه در هدف تفاوت دارد.

و با مسابقات در برابر لیگ قهرمانان-تعقیب تیم ولورهمپتون واندررز, تاتنهام و چلسی برای شروع با این تیم به رهبری دیوید مویس به زودی می تواند سقوط به منطقه سقوط.

آخرین محل نوریچ است شش امتیاز در رده ایمنی و چهره بزرگترین وظیفه به ماندن بگیرید. ویلا تیم دیگری در فصل اول خود را در این بخش بالا است و دو امتیاز پشت سر سوم-از-آخرین Bournemouth, واتفورد و وست هام.

Brighton, دو نقطه بالا پایین سه تا شش تیم و سختی اولیه اجرا با بازی در برابر آرسنال لستر منچستر یونایتد و لیورپول و منچستر سیتی در شش بازی برگشت.

با توجه به تاثیر مالی از شیوع کروناویروس در فوتبال ماندن در لیگ برتر به ندرت مورد خیلی حیاتی اقتصادی است.

بزرگ-تیم سود

وجود دارد یک احتمال قوی بزرگتر باشگاه رشد خواهد کرد در این بیماری همه گیر-تاخیر در اجرا.

به طور موقت تغییر قانون است که اجازه می دهد تا تیم را پنج جایگزین به جای سه در یک بازی باید به نفع کسانی که با جوخه های عمیق تر, به طور معمول غنی تر و بالاتر-رتبه بندی تیم ها.

به طور مشابه کسانی که باشگاه ها باید قادر به مذاکره متراکم برنامه از نه یا 10 بازی لیگ به علاوه جام حذفی مسابقات در برخی موارد — در شش هفته دوره به دلیل از تیم ملی خود قدرت است.

همچنین دون باشگاه که اغلب تکیه بر نقاط تعلق در خانه خواهد بود و محروم از شانس بازی در مقابل طرفداران خود را به دلیل محرومیت تماشاگران از حضور در مسابقات یکی از شرایط کلیدی از راه اندازی مجدد. این سه تیم در حال حاضر در منطقه سقوط به عنوان مثال — نورویچ استون ویلا و بورنموث — ترکیب تنها شش دور برد در لیگ این فصل به عنوان مخالف به 13 در خانه.

از آنجا که لیگ آلمان از سر گرفته on May 16, وجود داشته است تنها 11 صفحه اصلی برنده – یا 20% – و 28 دور برنده (50.9%) از 55 بازی. صفحه اصلی برنده اختصاص بیش از 40 درصد از نتایج جستجو در بوندسلیگا قبل از شکستن.

ماندن یا رفتن ؟

بیش از 70 بازیکنان خارج از قرارداد در ژوئن 30, حدود یک ماه قبل از تغییر فصل است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید.

لیگ برتر است که اجازه می دهد باشگاه ها برای ورود به کوتاه مدت قرارداد پسوند با بازیکنان را از طریق به پایان فصل ارائه آنها به توافق ماه ژوئن 23. سوال این است که چگونه بسیاری از بازیکنان خواهد انجام این کار ؟

واضح خطر برای یک بازیکن این است که او خود را گسترش مقابله و حفظ یک آسیب جدی است که خطر می اندازد بعدی خود را به طور بالقوه سودآور حرکت به عنوان یک عامل آزاد است.

منچستر سیتی بزرگ دیوید سیلوا یکی از بازیکنان که قرارداد به علت منقضی شده است اما انتظار می رود به طور خلاصه گسترش اقامت خود را. آدام لالانا در حال حاضر به ماندن در لیورپول برای یک ماه دیگر.

اما آنچه در مورد Willian و پدرو رودریگز در چلسی بلژیک در تاتنهام, دیوید لوئیز در آرسنال و رایان فریزر در بورنموث?

لیگ برتر بازگشت

در اینجا برای اولین بار مسابقات چهار شنبه:

شفیلد یونایتد در استون ویلا 10 a. m. PT (NBCSN)

آرسنال در منچستر سیتی, 12:15 p. m. PT (NBCSN)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de