پومونا مرد دستگیر شده در سلاح های سرد و کشنده عمه اش; پدربزرگ نیز مجروح

پلیس دستگیر و در یک پومونا مرد مظنون به ضرب چاقو عمه اش در یکشنبه, ژوئن 28.ماموران و امدادگران اعزام شدند و در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

پلیس دستگیر و در یک پومونا مرد مظنون به ضرب چاقو عمه اش در یکشنبه, ژوئن 28.

ماموران و امدادگران اعزام شدند و در حدود ساعت 8 صبح به گزارش از سلاح سرد در 1100 جلوگیری از بروستر رانندگی در نزدیکی شمال سیگنال درایو پومونا اداره پلیس مقامات گفت: در انتشار اخبار. هنگامی که آنها وارد آنها مواجه می شوند مظنون پل رابرت جونز III 20 ساله در مقابل خانه اش و درد و رنج از یک جزئی را کاهش دهد. اولین پاسخ دهندگان و سپس با نزدیک شدن به درب جلو و شنیده ام یک مرد تماس به آنها را از داخل بود که درخواست برای کمک.

پلیس رفت و به داخل ساختمان و در بر داشت پومونا ساکنان Marshonn جونز 54; و پل رابرت جونز, Sr, 76, درد و رنج از چند زخم چاقو.

Marshonn جونز مظنون عمه و مرده بود به عنوان یک نتیجه از صدمات قبل از مقامات رسید. مظنون پدربزرگ پل رابرت جونز Sr. شد و با عجله به پومونا دره بیمارستان مرکز پزشکی که در آن شرایط او در انتقادی که از یکشنبه شب, پلیس گفت:.

افسران بازداشت جوان جونز و رزرو او را به ظن قتل در شهرستان پومونا زندان است. پلیس در بیانیه ای ندارد بیشتر مشخص کردن شرایط چگونه قربانیان مجروح شدند.

انگیزه این حمله مشخص نیست به محققان یکشنبه شب. مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه به تماس پومونا اداره پلیس در 909-620-2085. راهنمایی نیز می تواند به سمت چپ ناشناس با جرم و جنایت جلو در 800-222-راهنمایی (800-222-8477).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب