سیاست به طور معمول نمی تواند حل کند آمریکا مشکلات: ریچارد Boddie

سلام من ریچارد بنجامین Boddie."من متولد بسیار ممتاز سفید lad" در اکتبر. 19, 1938 در المیرا, New York, مریم Lav

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

سلام من ریچارد بنجامین Boddie.

"من متولد بسیار ممتاز سفید lad" در اکتبر. 19, 1938 در المیرا, New York, مریم Lavinia جانسون Boddie و کشیش چارلز امرسون Boddie.

OK نه کاملا.

پدر و مادر و محل و تاریخ درست هستند. اما شما نمی شناخت آن باز کردن کلمات به عنوان یک در نظر گرفته شده برگشت از شرکت معروف کلمات توسط استیو مارتین در کلاسیک فیلم "تند"?

فیلم باز با مارتین گفت: "من متولد سیاه فقیر کودک است."

این روزها مسابقه و امتیاز در حال تبدیل شدن به دو تا از غالب ترین موضوعات سیاسی از زمان ما, همراه با احساس گناه و تقصیر و خشم و نفرت و خیلی بیشتر.

این مسائل همراه با دولت موظف خاموش شدن ناگهانی بیماری های همه گیر و قرنطينه به علاوه در آینده و یا حداقل در طول تاریخ برنامه ریزی شده POTUS انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان دیگر آینده هنوز رخ می دهد رویدادهای مهم از نگرانی حاصل از آن باید رسیدگی شود و برخورد با.

به عنوان یک مقاله نویس در ماه های آینده من امیدوارم که برای به اشتراک گذاشتن برخی از دیدگاه ها در آن و موضوعات دیگر در آینده است. من هم امیدوارم که شما به عنوان خوانده شده و در نظر گرفتن برخی از این ایده ها آرمان ها و اعتقادات به عنوان چیزی که مهم است به اندازه کافی برای حداقل چند دقیقه به خواندن و فکر کردن در مورد.

برخی از ramblings ممکن است در نظر گرفته جدید و کاملا متفاوت از هنجار برای بسیاری از شما به خصوص که از یک مرد سیاه و سفید.

که در آن من از

غول مانند Thomas Sowell, والتر ویلیامز رونالد Paul James Doti, Milton Friedman, موری روتبارد رابرت لفور, r. c. Hoiles آلن باک دیوید Bergland مارشال, فریتز, دیوید نولان و نمرات از دیگر جامد اخلاقی منطقی روشنفکران چه کسانی بودند و هستند که صادقانه در مورد موضوعات گذاشته اند زمینه را برای من به دنبال در یک جهت کاملا متفاوت از هنجار.

برخی از مقدمه به من پس زمینه و من از کجا آمده.

ریشه های من بازگشت به رز هیل کشت و زرع در راکی کوه کارولینای شمالی. جایی که من بزرگ و پدر بزرگ, Rev. حمال E. Boddie است به خاک سپرده شد. او بود و تنها سابق بردگی فرد به خاک سپرده شد وجود دارد.

من در روچستر, نیویورک, پسر نسل سوم از باپتیست وزیران. در بازتاب سیاسی فعلی آب و هوای کسی که فقط در هفته گذشته تخریب یک مجسمه از من مربی معنوی فردریک داگلاس در روچستر.

به عنوان یک کنار من ارسال کنید که همه مجسمه ها باید در مالکیت خصوصی که صاحب یا صاحبان توانایی قانونی برای حفاظت از مجسمه و همچنین دریافت خسارت از آسیب و تخریب. اگر تا کنون یک فرد باید پاکسازی و تاریخ خود را برای حذف واقعی استادانی نژادپرستانه کلمات و آرمان های آن خواهد بود وودرو ویلسون.

من نقل مکان کرد به هانتینگتون بیچ با همسر و سه دختر در پاییز سال 1977. من بلافاصله شروع من کالیفرنیا روزنامه تجربه خواندن لس آنجلس تایمز اما در سال 1979 و یا پس تحریریه بخش از اورنج کانتی ثبت لحظه توجه من و من مواجه می شوند ایده های r. c. Hoiles رابرت لفور و دیوید Bergland, در میان دیگران.

برای سال های بسیاری در حال حاضر من اظهار کرده اند در مسائل سیاسی تحت عنوان جاذب از "Boddie سیاسی." من آموخته علوم سیاسی, آمریکا, دولت, تاریخچه و قانون کسب و کار در خط ساحلی کالج برای تقریبا دو دهه از بازنشستگی در سال 2017.

من سعی می کنم بهترین من برای همیشه تابع از مهربانی. من تلاش به دنبال راه حل از طریق همکاری و وساطت و داوری و یا شخص ثالث بی طرف حل اختلاف. من به معنای واقعی کلمه نفرت از جنگ و همه چیز و rationalizations متصل شده به آن.

اما بسیاری از ما زمان سیاسی است که دشمن به همکاری به خصوص در مسائل ستیز مانند مسابقه است.

زبان به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من باید بگویم که گناه این است که هر دو بیمار و مشکوک. متاسفانه ما در حال حاضر به مرحله نهایی پوچی که در آن برخی از مردم مسئول هستند چیزهایی که اتفاق افتاده است قبل از آنها حتی به دنیا آمد در حالی که مردم دیگر برگزار می شود و مسئول بسیاری از بد عمل می کند که آنها خود را در حال انجام امروز.

در پیوند با گروه های عامل تحت پرچم سیاه زندگی موضوع نیاز به صداقت در اعتراف دستور کار خود را گسترش دهید به این باور است که همه سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بسیاری از آنها در واقع بیشتر علاقه مند در ترویج چپ سیاست ها و مارکسیست-لنینیست ایدئولوژی است.

چنین تفرقه و ایدئولوژیک گمان نمی قرض خود را به همکاری و میانجیگری. آنها فقط مشکل حل سخت تر در حالی که ملت ما همچنان به رانش در جهت اشتباه است.

با رشد عظیم دولت, باور نکردنی, بدهی ملی و تهی دست بازنشستگی در سراسر این کشور نه به ذکر است تمایل دولت فدرال به جلو و "محرک" پول از هوا نازک من تا حد زیادی نگران من ديدم.

سیاست به طور معمول نمی خواهد ما را نجات دهد

ملت بسیاری از مشکلات من نمی بینم گرفتن ثابت با سیاست به عنوان معمول است.

من باور دارم که وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از کسانی که در موضع قدرت و نفوذ و کسی که تابع کاملا بر خلاف کسانی که به من اعتماد به نفس و کمک به ما زمان ضرر و آینده مرگ به عنوان یک ملت بزرگ است.

آه می دانم که من نه تهمت حامی, اگر چه خود دولت نهاد سیاست است که من معتقدم مهم برای آینده ما بقا.

من مساعد مشاهده قرار ملاقات خود را به دادگاه عالی و دادگاه های فدرال و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد کلی از عقب کشیدن خود راضی مقررات دولت که رشد کرده اند و سرکوب آزادی و پیشرفت از FDR. من نیز خوشحال است که "دونالد" است نه اخراج بن کارسون نشده است.

به طور کلی هر چند تهمت فقط آن را انجام نمی, برای من با او از خود راضی خودشیفتگی و عدم حضور در کلاس. او حتی نزدیک به "بودن انتخابات ریاست جمهوری" مانند باراک اوباما بود. این احساس من است که هر چیزی که بیرون می آید درست یا راست از مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها از عقل منطقی از کسانی که در داخل حلقه درونی خود را. از سوی دیگر به عنوان دنیس میلر شناخته شده است گفت: "البته من می تواند اشتباه است."

در ذهن من: جمهوری خواه یا دموکرات نام خود را سم! این موضوع از سال 1992 و 1994 آمریکا های تجاری تلویزیون, آگهی, و خیلی برای من تاسف چیزهایی که در زندگی ما بسیار بدتر از امروز برای قرار دادن آن ملایم است.

امید است

من باید بگویم که وجود دارد این است که امید به آینده آزادی در این کشور تا زمانی که آمریکایی ها نگه داشتن ذهن باز و واقعا در تلاش برای حل مشکلات است.

آمریکایی ها باید آن را در قدرت خود را به دیگر قبول Tweedledum یا Tweedledee اعتقاد داشتند آنها را در نهایت تغییر و در واقع نمایندگی از شما فرد شهروند. اگر شما باور در "زندگی کن و بگذار زندگی کنند" و سپس شما باید یک انتخاب است.

برای من قرار دادم امیدوارم که به حزب آزادیخواه که از سال 1971 کار کرده است در یک اصولی و مداوم راه را برای همه آزادی در هر موضوع در هر روز است.

حتی اگر LP نیست برای شما هنگامی که شما اعتراف به این واقعیت است که وضعیت موجود ادامه خواهد داد و تنها به نمایندگی از منافع خاص بر شما و به دنبال ادامه به انتخاب شود و یا رای خود را به عنوان تنها هدف, شما می توانید شروع به دیدن مسائل به وضوح بیشتر و ایجاد یک تفاوت.

امید وجود دارد و شما احتمالا می تواند به کنترل نتایج در این جمهوری ، اما برای انجام این کار, ما باید تمایل به فکر می کنم در خارج از محدوده این دو سیستم و رویکرد مشکلات با هدف در واقع حل آنها.

ریچارد Boddie عضو کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب