خشونت پلیس, سیاه, مقاومت: یک برکلی Othering و متعلق تاون هال

سازمان دیده بان livestream در اینجا ارائه شده توسط دانشگاه UC برکلی Othering و متعلق موسسه. با الهام از رحم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399
سازمان دیده بان livestream در اینجا ارائه شده توسط دانشگاه UC برکلی Othering و متعلق موسسه.

با الهام از رحم, مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, تظاهرات علیه خشونت پلیس باید فوران در سراسر جهان, اما جاده به جلو همچنان نامشخص است.

آیا کشور ما به اینجا رسیدیم ؟ آنچه می تواند ما را به ایجاد و حفظ یک نژاد فقط آینده ؟ باید مردم سیاه و سفید در ادامه به مرگ در دست افسران پلیس برای جامعه آمریکا را تغییر دهم ؟

UC برکلی Othering و متعلق موسسه به بررسی این پرسش ها و بیشتر در یک رویداد مجازی برگزار شده در دوشنبه, ژوئن 8 از 2 به 3:30 pm PST.

"همانطور که چند هفته گذشته ساخته شده اند تا به شدت روشن ما زندگی نمی کنند در جامعه پس از نژادی" گفت: جان. پاول مدیر موسسه. "ما احساس نیاز فوری به ایجاد این رویداد با کسانی که بر روی زمین به منظور گرد هم می آیند و آدرس ما درد عمیق نگاه کنید به وضوح در تاریخ ما و شناسایی آنچه در آن ممکن است برای همه ما به جلو حرکت کند."

این livestreamed تاون هال خواهد شد از ویژگی های پاول و برگزار کنندگان و معترضان از سراسر کشور که در حال حاضر در خطوط مقدم از جمله Rev. مایکل مک براید مدیر شهری استراتژی و زنده رایگان آمریکا و لیندا Aldo از بنیانگذاران تا آزادی.

تعدیل توسط Jidan تری-Koon, مدیر, سان فرانسیسکو, بنیاد, گفتگو, خواهد, در میان موضوعات دیگر بررسی تاریخچه و تاثیر خشونت و نابرابری در جامعه و زمان زمینه سفید برتری و مقاومت است.

ممکن است راه حل ها و استراتژی های به دست آوردن نژادی عدالت جمعی نیز رسیدگی شود.

"در حالی که ما شاهد شورش در هر دولت, آنچه متفاوت است این است که ما نیز از دیدن بی سابقه شیوع پشتیبانی از تمام جنبه های زندگی و از سراسر کشور" پاول گفت. "به عنوان همه گیر نشان داده است هر فرد سلامت و رفاه تنگاتنگی محدود با هم, بنابراین مراقبت از ما نیاز به گسترش به همه ما است."

این رویداد سازمان یافته در همکاری با جامعه عمل همکاری های بین المللی SEIU و مسابقه رو به جلو است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de