تظاهرات تنظیم شنبه در سانتا مونیکا, Silver Lake, شهریار, Buena Park, Laguna Niguel, Huntington Beach

لس آنجلس — Black Lives Matter برگزار خواهد شد مجازی تاون هال نشست پنج شنبه شب در مورد defunding پلیس — یکی از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 خرداد 1399

لس آنجلس — Black Lives Matter برگزار خواهد شد مجازی تاون هال نشست پنج شنبه شب در مورد defunding پلیس — یکی از چندین اعتراض یا تظاهرات برگزار شد در اطراف لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

این رویداد را به صورت زنده در Facebook صفحه شروع در 7 p. m.

"ما باید در عمق گفتگو در مورد آنچه در آن به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و جاده به پلیس لغو" با توجه به پست در زندگی توجه به صفحه.

شهردار اریک Garcetti گفت: چهارشنبه شب او را پشتیبانی نمی کند Black Lives Matter-LA پیشنهاد برای برش اداره پلیس لس آنجلس را از 1.8 میلیارد بودجه عملیاتی توسط 90٪.

مردم بودجه پیشنهادی برای 2020-21 سال مالی خواستار انتقال پول است که تا به حال در نظر گرفته شده برای این پلیس لس آنجلس به ارائه کمک های مالی بیشتر برای مسکن, مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت روان. مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت روانی در حال عادی توابع شهرستان دولت.

"من ملاقات با برخی از نمایندگان از زندگی مهم است. من در انجمن ها با مردمی که من مطمئن هستم که حمایت کرده اند که (مردم را بودجه) اما شما می دانید بودجه است که ما را به جلو در شهر لس آنجلس دقیق بودجه نه چندان زیاد یک aspirational بودجه" Garcetti گفت: اگر چه او گفت که او قدردانی پیشنهادات از مردم در مورد پلیس صرف.

Melina عبدالله از بنیانگذاران BLM-LA گفت: شهرستان, اخبار, خدمات او تعجب نیست Garcetti نمی حمایت از مردم بودجه به عنوان Garcetti نشده برش به اندازه کافی از پلیس لس آنجلس بودجه حتی در آخرین پیشنهاد.

عبدالله گفت: Garcetti پیشنهاد برای کاهش تا 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس بودجه است که با انگیزه های سیاسی و به او اعلام کرد تنها پس از هزاران نفر از مردم نشان داد تا در محل اقامت خود و در تالار شهر.

"تنها چیزی که او در پاسخ به محاسبات سیاسی انشاالله." "ما را به روشن است که او جاه طلبی های سیاسی را نمی توان رسید اگر او نمی کند, نماینده مردم, او ادعا می کند به نمایندگی کند."

Garcetti پشتیبانی از انتقال پول که قبلا اختصاص داده شده به پلیس لس آنجلس و بخش های دیگر به صرف اضافی $250 میلیون دلار عمدتا سیاه جوامع به آدرس بهداشت و آموزش و پرورش, مسائل, اما نه ارائه جزئیات خاص.

اعتراض یا تظاهرات در لس آنجلس امروز عبارتند از:

— ماه مارس آغاز می شود و در ساعت 9:30 صبح از ویرجینیا خیابان پارک واقع در Cloverfield و پیکو بلوارها به سانتا مونیکا تالار شهر در خیابان اصلی و بلوار المپیک

— تظاهرات برای عدالت نژادی از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر در بلوار غروب آفتاب و Lucile خیابان در دریاچه نقره ای

— تجمع در Farnsworth پارک 568 کوه منحنی Ave. در التادنا ابتدا در 4:30 بعد از ظهر

در اورنج کانتی رویدادهای زیر برنامه ریزی شده:

— تجمع در خارج از شهرستان بونا پارک Hall, 6650, ساحل, بلوار آغاز می شود در ظهر

— عدالت برای Breonna تیلور تجمع برگزار خواهد شد تاج دره پارک وی و گرینفیلد رانندگی در Laguna Niguel, شروع در 3:30 بعد از ظهر

— تجمع در پارک مرکزی 18002 Goldenwest سنت در هانتینگتون بیچ از 6:30 بعد از ظهر – 8:30 p. m.

تظاهرات به افتخار جورج فلوید که پس از دوخته شدن به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای نزدیک به 9 دقیقه برگزار شده است روزانه برای بیش از یک هفته از جمله عظیم جمع یکشنبه در هالیوود که جذب حدود 50000 نفر.

روز چهارشنبه هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در خارج از سالن دادگستری در مرکز شهر لس آنجلس به تماس برای حذف از دفتر لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey.

معترضان ادعا می کنند لاکی که سیاه است و نه محاکمه به اندازه کافی افسران پلیس متهم به سوء.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب