LA county گزارش 21 coronavirus مربوط به مرگ و میر و 781 موارد تایید شده در یکشنبه

رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر لس آنجلس آخر این هفته به عنوان مقامات یکشنبه اعلام کرد که 21 کشته و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر لس آنجلس آخر این هفته به عنوان مقامات یکشنبه اعلام کرد که 21 کشته و 781 مورد تأیید. شنبه دیدم 38 مرگ و میر گزارش شده است.

در مجموع 1,229 اند از coronavirus در L. A. شهرستان پس از همه گیر آغاز شد. مقایسه 278 نفر کشته شدند در طول فصل آنفولانزا از 2017-18 به نمایندگی از پنج سال به بالا.

شهرستان تایید کرده است در مجموع 25,662 موارد مثبت COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اکثر موارد تایید شده افرادی را نشان میدهد که در حال حاضر بهبود اگر چه بخش حفظ کند چهره ها در دقیقا چگونه بسیاری از مردم هست.

بیش از 90 ٪ از تمام مرگ و میر در شهرستان آمده اند از افراد با شرایط بهداشتی اساسی و نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر رخ داده است در خانه های سالمندان. در میان مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 15 شد بیش از سن 65 و سه نفر 41 تا 65 سال است. یازده نفر از افراد تا به حال مشکلات اساسی 10 از آنها بیش از 65 سال است.

دو مرگ گنجانده شده در یکشنبه اعداد گزارش شده دیروز توسط پاسادنا و یک مرگ توسط شهرستان. به طور جداگانه لانگ بیچ گزارش 15 دیگر موارد جدید مرگ و میر یکشنبه, هنوز هم با 37 مرگ و میر کل و 760 مورد تأیید.

پاسادنا گزارش روز یکشنبه دو کشته و 22 بیشتر موارد آوردن تعداد مرگ و میر در این شهرستان به 56 و مجموع موارد به 439.

"مردم از دست داد به COVID-19 سوگواری همه ما در شهرستان لا و به عزیزان خود ما برای شما آرزوی آرامش و شفا" گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی. "ما باید همه با هم در راه است که زندگی را نجات داد و آهسته گسترش COVID-19. به عنوان ما همچنان به برنامه ریزی و حرکت به, بهبود, ما نیاز به ادامه با استفاده از بهترین ابزار در اختیار ما است که شامل جداسازی در خانه اگر بیمار quarantining برای 14 روز اگر شما از تماس نزدیک با یک فرد مثبت برای COVID-19, همیشه, فیزیکی, فاصله, پوشیدن پارچه پوشش صورت در هنگام تماس با دیگران و شستن دست و غالبا."

یکشنبه نزدیک به 5000 نفر که تست مثبت بستری شده اند در برخی از نقطه در طول بیماری خود را به نمایندگی از تقریبا 20 درصد از موارد مثبت. نزدیک به 2000 نفر از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

تست ظرفیت در ادامه به افزایش در L. A. شهرستان با نتایج در حال حاضر در دسترس برای نزدیک به 160,000 افراد با 14% تست مثبت است. با وجود توصیه های شهرستان مقامات بهداشت عمومی به ادامه محدود کردن آزمون به کسانی که بیشترین نیاز به آنها را L. A. شهردار اریک Garcetti گسترش دسترسی به تست در هفته گذشته به هر کسی که می خواهد یک.

Garcetti روز جمعه گفت که او می خواست برای دیدن دو هفته روند کاهش coronavirus مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان قبل از, استراحت, اقامت در خانه سفارشات یک فرایند تدریجی است که می تواند باقی مانده از سال است. روز جمعه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت بود "بسیاری از روز های هفته" دور از ابتدا تا بازگشایی. شهرستان مقامات بهداشتی باید گفت که آنها به زودی شروع به انتشار برنامه ای برای بازگشایی.

این آخر هفته شاهد یک رشته از تظاهرات در سراسر جنوب کالیفرنیا در برابر اضطراری دستورات بهداشتی که مجبور کسب و کار و سواحل نزدیک به هفته در حال حاضر.

در ضمن راهنمایی های جدید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن را نشان می دهد ممکن است دیگر برای این ویروس را برای ریختن به معنی کسانی که مثبت برای این ویروس می تواند افراد دیگر را آلوده برای یک دوره طولانی تر از زمان. مثبت افراد در حال حاضر باید خود جدا برای حداقل سه روز پس از بهبودی و حداقل 10 روز گذشت از فرد با تجربه اولین علائم است.

کالیفرنیا وزارت بهداشت در روز یکشنبه گزارش 53,616 مورد تأیید و 2,215 مرگ و میر. در مه 2, 33 مرگ و میر در ایالت رخ داده است در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی با ادارات بهداشت گزارش 5,952 موارد در میان خط مقدم کارگران است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن