دزدان دریایی پیتسبورگ را لا میردا را Jared جونز در دور دوم 44 کلی

لا میردا راست دست پارچ Jared جونز نمی شد پیش نویس در اولین دور از لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس روز چهار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 خرداد 1399

لا میردا راست دست پارچ Jared جونز نمی شد پیش نویس در اولین دور از لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس روز چهارشنبه اما او را ندارد به صبر طولانی پنج شنبه به شنیدن نام خود را به نام.

جونز پیش نویس بود در دور دوم 44 به طور کلی توسط دزدان دریایی پیتسبورگ و در حال حاضر باید یک تصمیم بزرگ را در مورد آینده خود را. شکاف ارزش 44 کلی انتخاب است $1,689,500.

جونز ذکر شده در 6-1, 180 پوند است سه عضو از ایالات متحده آمریکا بیس بال تاریخ تیم ملی بوده و در MLB رادار برای سال. او سراغ گزارش لیست خود fastball در 96-97 مایل در ساعت به طور مداوم با یک نوار لغزنده است که در محدوده سرعت از 74 تا 82 مایل در ساعت.

جونز که یک دانشگاه تگزاس مرتکب یک تصمیم بزرگ را.

"برای من فقط باید بدانید که چه می گذرد در" جونز گفت: در ماه مارس. "من خواهد بود بیش از شاد به ثبت نام اگر همه چیز درست است. اما همه چیز برای من می گویند هیچ به تگزاس است."

جونز 20-6 در کار خود را در لا میردا با 0.89 عصر.

جونز' ارشد سال بود برش های کوتاه زندگی هر کس دیگری به دلیل COVID-19 لغو این فصل اما او تا به حال قابل توجه دو سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک underclassmen.

جونز آمریکا, اخبار روزانه بازیکن سال در سال 2019 منجر تیم خود را به بخش 1 نیمه نهایی.

جونز' junior در سال 2019 به پایان رسید با یک 7-1 رکورد با یک 0.77 دوران و او ضربه زد .457.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم او 7-2 با 0.80 عصر.

دیگران به تماشای ....

با دور دو طریق پنج شنبه وجود دارد که مردم محلی دیگر به تماشای مثل گلندورا shortstop یعقوب Gonzalezیک دانشگاه می سی سی پی ارتکاب. به عنوان یک کاربر Gonzalez batted .420 با 19 RBIs و چهار خانه اجرا می شود. او حلاجی .346 از طریق 10 بازی که در این فصل کوتاه بود.

سان دیماس shortstop D'Andre اسمیتیک USC متعهد است و همچنین نظارت بر پیش نویس است. از آن خواهد شد سخت به گریبان او را دور اسمیت از USC, جایی که او متعهد است اما او ضربه زد .409 خود junior فصل با 38 ضربه و 27 اجرا می شود به ثمر رساند. او تنها در سه بازی در این فصل است.

دانشگاه هاروارد-Westlake shortstop جلب مرورگریک استنفورد متعهد است 6-3 و 205 پوند و همچنین امیدوار است از شنیدن نام او نامیده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن