عکس: کودکان و نوجوانان نمی توانید صبر کنید برای ضربه زدن – اجتماعی فاصله گرفته البته – به عنوان هنرهای رزمی استودیو بازگشایی

برای 25 سال خانه از قهرمانان هنرهای رزمی آکادمی در وان Nuys, دارای آمادگی دانش آموزان برای دفاع از خود را از خطراتی که ممکن است در خفا انجام دادن در اطراف هر گوشه.

متاسفانه یک حریف نیست نه مستعد ابتلا به مشت و یا لگد.

مدرسه مجبور شد نزدیک به کلاس های حضوری در ماه مارس به دلیل coronavirus pademic.

در حالی که مسئولان مدرسه با صبر و حوصله منتظر فرصتی برای باز کردن آنها آماده مدرسه جدید طبیعی است.

“ما برنامه ریزی ما 25 سالگرد جشن و سرور در هنگام خاموش شدن آمد و گفت:” Shihan علامت Parra مالک و مربی ارشد.

“آن احساس نمی واقعی برای اولین بار دو هفته. فکر کردم آن خواهد بود, سریع, اما من سنگين دل هر زمان آنها را تحت فشار قرار دادند باز کردن پشت. آن floored من است.” Parra گفت: منعکس شده در بسته شدن.

هفته گذشته این مرکز افتتاح شد درهای خود را برای دانش آموزان مشتاق است که نمی تواند صبر کنید برای بازگشت به باشگاه.

آب چشمه و بسیاری از تجهیزات است که در حال حاضر خارج از محدوده به دانش آموزان است که باید برای کلاس و خود را به ارمغان بیاورد نوشیدنی.

متوسط چک و دست مطابق با اصول بهداشتی مورد نیاز برای ورود به باشگاه. دانش آموزان را باید تمام تجهیزات خود را با هیچ براش وام بگیرم دنده موجود به دلیل خطر آلودگی متقاطع.

اندازه کلاس ها نگه داشته و در یک سطح است که تضمین می کند مناسب فاصله در 6,200 پا تسهیلات. فضاهای آموزشی طبقه مشخص شده با فیزیکی مناسب فاصله برای حفظ شرکت کنندگان با خیال راحت از هم جدا.

“ما می توانیم گسترش خیلی خوب” گفت: Parra.

Shihan علامت Parra مالک و مربی ارشد از خانه از قهرمانان دمای دانش آموزان به عنوان آنها وارد مدرسه هنرهای رزمی وان Nuys چهار شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. هنرهای رزمی آکادمی افتتاح شد درهای خود را روز دوشنبه پس از اینکه مجبور به بستن در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

تماس فیزیکی است که یک جزء اصلی از رزمی-آموزش هنرهای است نگه دارید در حال حاضر.

“ما در حال انجام هر گونه مبارزه در حال حاضر که شامل دادن و گرفتن آموزش مبارزه و مبارزه با زمین,” Parra گفت. “امید من این است که هر چه زودتر بعد از آن ما می توانیم به عقب بر گردیم به مبارزه با و است که مردم احساس امنیت به در آمده است.”

“او بالا و پایین پریدن او خیلی هیجان زده بود دوباره گفت:” Lumey لینارس که پسر Ceasar یک جوجه هنرمند رزمی ثبت نام در مدرسه.

ابتدا در سطح کودکان و دانش آموزان مشغول به کار در مشت و لگد و بلوک پس از گرم کردن از پریدن جک و فشار یو پی اس.

“جلوی توپ و پا زدن و کی” مربی دیوید هرناندز فریاد زد در دانش آموزان به عنوان آنها به دنبال همراه به عنوان بهترین آنها می توانند. کمی دست و پا پرواز بودند به عنوان اجتماعی فاصله کاراته دانشجويان مشغول به کار هستند ،

وقت اضافی اختصاص داده بین کلاس ها که اجازه می دهد تا کارکنان به درستی تمیز کردن و پاکسازی مدرسه قبل از اینکه گروه بعدی می رسد.

دست شویی ایستگاه اضافه شد به مدرسه با آب داغ در حال اجرا. صنعتی) با قدرت ضد عفونی کننده — از نوع مورد استفاده در بیمارستان تنظیمات استفاده می شود بعد از هر کلاس و بعد از هر قطعه ای از تجهیزات استفاده می شود با توجه به Parra.

“این خوب است برای بچه ها, آنها نیاز به برخی از نوع عادی گفت:” راشل شاهزاده که پسر Jaxon شرکت در کلاس “و آنها (خانه قهرمانان) در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب من احساس می کنم کاملا بی خطر بودن در اینجا.”

کلاس به پایان رسید با در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. دانشجویان متمایل کردن تشک و رهبری خانه.

استاد کار من هنوز تمام نشده. آنها را برداشت پمپ اسپری و ظروف با مواد ضد عفونی کننده و پاک کردن هر اینچ از آموزش طبقه و تمام دنده.