IF مجهز به من برای تبدیل شدن به یک کارگر ضروری و در حال حاضر برگ برنده در تلاش است تا پایان برنامه

مهاجران – از جمله بیش از 200 ، 000 IF گیرنده – در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس. آنها ملت ما اولین پاسخ دهند

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

مهاجران – از جمله بیش از 200 ، 000 IF گیرنده – در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس. آنها ملت ما اولین پاسخ دهندگان کمک به نجات جان انسان ها و حفظ همه ما امن: و من یکی از آنها هستم کار به عنوان یک متخصص تغذیه در دو حوزه بهداشت و درمان است که در حال حاضر نهفته COVID-19.

با ملی کمبود PPE بر امکانات بهداشتی است که من در کار من رفتن به کار هر روز با ترس مداوم از بودن در معرض ویروس.

در همان زمان من رو شدید عدم اطمینان برای آینده در این کشور را به عنوان من در انتظار تصمیم دیوان عالی کشور است که تعیین خواهد کرد که آیا تهمت و دولت می تواند پایان برنامه DACA.

اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) است که به طور موقت برنامه فراهم می کند که رهایی از تبعید و مجوز کار برای مهاجران مثل من که به این کشور به عنوان کودکان. قریب الوقوع دادگاه عالی تصمیم گیری در DACA است که انتظار می رود تا پایان این ماه خواهد شد و باید زندگی تغییر عواقب حدود 800,000 خیال ما خانواده ها و جوامع ما و ما کل اقتصاد است. ایالات متحده است که ما در خانه و DACA گیرندگان سزاوار به حمایت دائمی از اخراج و به خصوص با توجه به روابط قوی برای ایالات متحده تنها کشور ما تا کنون واقعا شناخته شده است.

IF یکی از دلایلی است که من قادر به کمک در میان این بحران به کار من ضروری است به بهبودی و بقای coronavirus بیماران در لس آنجلس. من کار در یک مراقبت حاد در بیمارستان که در آن من یک بخشی از مراقبتهای تیم همراه با سایر پزشکان و پرستاران تنفسی techs و داروسازان برای کمک به درمان COVID-19 بيمار. نقش من در مراقبت بحرانی تیم را به مطمئن شوید که این COVID-19 بیماران در حال دریافت تغذیه مناسب برای افزایش شانس خود را از زنده ماندن است. در موقعیت دوم در دیالیز تنظیم من مسئول ساخت مطمئن شوید که بیماران من دنبال آنچه که به نام های درمانی رژیم غذایی برای سالم نگه داشتن خود را. من دیالیز بیماران را نیز تحت تاثیر قرار coronavirus به عنوان آنها در صورت مشکل پیدا کردن مواد غذایی آنها نیاز به دلیل وحشت-خرید رخ داده در فروشگاه های مواد غذایی.

به عنوان IF دریافت کنندگان ما باید مجاز به ادامه حیاتی ما خدمات به جوامع ما. در کالیفرنیا به تنهایی وجود دارد بیش از 56000 از IF گیرندگان که کارگران ضروری. این دولت شده است خانه من از سن سه ، من همیشه شناخته شده است که من می خواستم به دنبال یک حرفه ای در بهداشت و درمان برای کمک به دیگران در جامعه من – اما بدون یک شماره امنیت اجتماعی, من نمی تواند حضور در پزشکی یا پرستاری مدرسه.

با وجود این شکست من DACA وضعیت به من اجازه برای کشف اشتیاق من برای کمک به دیگران و تبدیل شدن به یک متخصص تغذیه به تمرکز بر روی تغذیه و نقش حیاتی در بیماری های مزمن. اگر من به طور موقت حمایت شد و به کربلا جامعه خواهد از دست دادن بهداشت و درمان کارگران و من نمی قادر خواهد بود برای کمک به COVID-19 بيمار خود را بازیابی.

ضروری است که برنامه DACA ادامه نه تنها برای من بلکه برای همه آمریکایی ها است.

در حال حاضر وجود دارد گسترده کمبود بهداشت و درمان پزشکان در حالی که ایالات متحده همچنان به بهبود می یابند – و کنگره باید در عمل برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران – بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت. مهاجران حیاتی برای تضمین ایمنی و سلامت همه آمریکایی, اما آنها همچنین برخی از مهمترین آسیب پذیر و در معرض خطر.

سنا باید بلافاصله هر دو حزب خانه-تصویب رویای آمریکایی و وعده قانون به تصویب دائم قانونی برای حمایت از IF گیرندگان حصول اطمینان از که ما می توانیم ادامه کمک به نگه داشتن جوامع ما امن و سالم است.

خوان آلوارز, یک متخصص تغذیه در لس آنجلس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب