عکس: El Rancho متحد استقبال آن جدیدترین اعضای هیئت مدیره مدرسه

یکی از اعضای هیئت مدیره El Rancho متحد, Dr. Joe ریورا سوگند در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 تیر 1399
 • یکی از اعضای هیئت مدیره El Rancho متحد, Dr. Joe ریورا سوگند در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. در کنار با استر الله مهاجرانی ریورا جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • El Rancho Unified School District صنفی معلمان جمهور Lilia Carreon صحبت می کند قبل از این دو عضو جدید از منطقه مدیره دکتر جو ریورا و استر Mejia سوگند در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. ریورا و Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یکی از اعضای هیئت مدیره El Rancho متحد, Dr. Joe ریورا صحبت می کند در شهر هال در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. در کنار با استر الله مهاجرانی ریورا جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • یکی از اعضای هیئت مدیره El Rancho متحد استر الله مهاجرانی در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. در کنار دکتر جو ریورا Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • یکی از اعضای هیئت مدیره El Rancho متحد استر الله مهاجرانی صحبت می کند در شهر هال در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. در کنار دکتر جو ریورا Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • شرکت کنندگان تحسین به عنوان دو El Rancho Unified School District اعضای هیئت مدیره دکتر جو ریورا و استر الله مهاجرانی هستند که اعلام کرد در شهر هال در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. ریورا و Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • دو عضو جدید از El Rancho Unified School District هیئت مدیره دکتر جو ریورا و همسرش استر Mejia, راست, قسم به رهبری سناتور باب Archuleta در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. ریورا و Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • دو عضو جدید از El Rancho Unified School District هیئت مدیره دکتر جو ریورا دوم از سمت چپ و استر Mejia, راست, قسم به رهبری سناتور باب Archuleta در تالار شهر در پیکو ریورا در شنبه 27 ژوئن 2020. ریورا و Mejia جایگزین خوزه لارا و جوانان Ibarra پس از یک به خاطر انتخابات. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

Alhough El Rancho واحد دو تا از جدیدترین اعضای هیئت مدیره استر Mejia و جو ریورا که رسما سوگند یاد کرد در منطقه تازه ترین جلسه روز سه شنبه وجود دارد چیزی است که فقط کمی underwhelming در مورد یک مراسم برگزار می شود بیش از چت تصویری بنابراین مقامات منطقه به دنبال یک مناسب تر جایگزین.

روز شنبه مقامات منطقه گرد هم آمدند — اما نه بیش از حد نزدیک به هم در مراحل پیکو ریورا سالن شهر که در آن Mejia و ریورا شد سوگند برای بار دوم البته در بیشتر عکس دوستانه.

Mejia و ریورا بودند هر دو از اعضای سابق منطقه را شهروند پیوند نظارت کمیته قبل از آنها هر دو برداشته که گروه منحل شد و پس از مقامات می گویند آن را به درستی متوجه شده در وایتیر اخبار روزانه.

هر دو قوی شده است که منتقدان این منطقه به ویژه الله مهاجرانی که به تازگی به عنوان یک انتقادی بازیکن در سراسر فراخوان جنبش که رییس سابق هیئت مدیره اعضای جوانان Ibarra و خوزه لارا در یک زمین لغزش انتخابات.

به یاد بیاورید طرفداران می گویند که آنها صرف تنها 7000 دلار در کمپین ساخت آن را یکی از کم هزینه موفق به یاد می آورد در تاریخ کالیفرنیا.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن