تلفن ردیابی و حق ما را به حریم خصوصی

در اخیر رمان علمی تخیلی "قدیمی رانش" کتابی نویسنده Namwali Serpell تصور یک آینده نظارت برای کشور است که در آن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399

در اخیر رمان علمی تخیلی "قدیمی رانش" کتابی نویسنده Namwali Serpell تصور یک آینده نظارت برای کشور است که در آن دولت نصب رایگان و اجباری Wi-Fi برای همه شهروندان تعبیه شده در بلبرینگ پزشکی تزریق به زامبیایی' دست.

این باعث می شود دسترسی به وب سایت های فوق العاده در هر کجا که یک فرد ممکن است بروید. خوب درست است ؟ البته که همین دولت با استفاده از دانه های برای نظارت بر هر حرکت آن دسته از شهروندان را.

این آینده ای نزدیک فرض توسط Serpell — در حال حاضر در کالیفرنیا می آموزد که زبان انگلیسی در دانشگاه برکلی — تا کنون باقی مانده است خیالی. اما آیا واقعا این خیلی متفاوت تر از یک دولت coronavirus-ردیابی برنامه در تلفن های همراه ما در حال توسعه در دره سیلیکون در یک نادر اپل-گوگل همکاری?

در حالی که ما در تلفن های همراه ممکن است گنجانده آمریکایی ها در زیر پوست آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود. برای بسیاری از ما آنها را در درون بازوی دسترس در سراسر ساعت.

ما در حال حاضر سخت به شرکت های خصوصی پیگیری ما 24 ساعت در روز هنگامی که ما با استفاده از نقشه در برنامه های سفر ما. آیا ما واقعا می خواهید برای باز کردن جعبه پاندورا توسط توزیع است که اطلاعات بیش از willy-nilly به بهداشت عمومی سازمان مهم نیست که چقدر نجیب علت ؟

و اشتباه نکنید که قادر به ردیابی ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض است که در واقع در تئوری یک علت خوب است. هر زمان که یک فرد تایید شده است امتیاز مثبت برای عفونت توسط ویروس, مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر سعی کنید برای به دست آوردن یک ثبت دقیق افرادی که با فرد آلوده شده به تماس.

اما در اینجا اپل-گوگل طرح خود را ارائه تکنولوژی را مهار کوتاه-محدوده سیگنال های بلوتوث از تلفن های همراه ما آسوشیتد پرس گزارش. دریافت تماس-برنامه ردیابی خواهد جمع آوری یک رکورد از گوشی های دیگر که با آنها آمد به نزدیکی. سپس داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به دیگران که آمد به نزدیکی شناخته شده حامل رمان coronavirus

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در هفته گذشته که در کالیفرنیا مقامات تماس این شرکت در مورد این پروژه به عنوان دولت تصمیم می گیرد که چگونه به سهولت اقامت در خانه سفارشات.

مدنی-آزادی فعالان بلافاصله "هشدار داد که این برنامه ها باید به طوری طراحی شده دولت نمی تواند سوء استفاده از آنها به مسیر خود شهروندان" AP گزارش. و معمولا در تقابل مگا-شرکت ها می دانستند که در آینده شد: "اپل و گوگل گفت: در یک اتفاق نادر مشترک اعلام کرد که حریم خصوصی کاربر و امنیت در حال پخته به طراحی طرح خود را."

که به خوبی می دانیم. اما وجود ندارد هر نقطه در تظاهر که دولت فدرال نمی خواهد سعی کنید به ahold از این ظرفیت در برخی از راه. این بیماری همه گیر خواهد کرد روزی از بین برود. سازمان های دولتی تمایل قادر به دخالت در شهروند زندگی می کند بعید است.

بلوتوث ردیابی سیگنال است که گفته می شود کمتر سرزده از GPS و یا سلول-برج بر اساس داده های مکان که دولت بهتر است قادر به دسترسی به. اما دانشگاه بوستون را تیفانی Li نظارت-حریم خصوصی متخصص اشاره می کند که در آپارتمان مجاور به شمار بدون خطر عفونت در عین حال ممکن است نشان می دهد که یک برخورد نزدیک. پم دیکسون, مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم, می گوید او با اپل کاربر-حریم خصوصی رئیس و اطمینان در مورد ناشناس ماندن. فن آوری شرکت ها می گویند اطلاعات حساس باقی بماند در گوشی به صورت رمز شده و هشدار خواهد بود به کار گرفته شده توسط بهداشت عمومی سازمان نه اپل و گوگل و یا دولت فدرال است.

آن را برای تلفن های موبایل بیشتر امیدوار کننده برای محافظت از آمریکایی ها آزادی از کره جنوبی و چینی دولت فعلی استفاده از کارت اعتباری و عمومی-حمل و نقل سوابق برای ردیابی کامپیوتر شما. اما آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند یک هک در حال انتظار برای رخ می دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب