برکلی روزنامه نگاری و 'نیویورک تایمز' شریک برای پوشش COVID-19 بحران

UC برکلی روزنامه نگاری دانشجویی آنی برمن شده است کار از راه دور از او در خارج از دانشگاه آپارتمان در برکلی به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399
Annie Berman sitting at a desk taking notes

UC برکلی روزنامه نگاری دانشجویی آنی برمن شده است کار از راه دور از او در خارج از دانشگاه آپارتمان در برکلی به کمک او گزارش به COVID-19 پوشش برای نیویورک تایمز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آنی برمن)

برای بسیاری از روزنامه نگاران نوشتن برای نیویورک تایمزمسلما ترین کشور روزنامه معتبر خواهد بود و این فرصت از طول عمر. برای UC برکلی دانشجویان روزنامه نگاری در طول این سال تحصیلی آن را بخشی از برنامه درسی خود را.

این هفته UC برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری اعلام کرد که نیروهای با بار به ارائه بحرانی گزارش COVID-19 تاثیر در کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان است.

رهبری مدرسه روزنامه نگاری را در گزارش های تحقیقی, برنامه بیش از 80 نفر از دانشجويان و 20 مدرسان گزارش در تیم های کوچک به جمع آوری داده ها, جستجو برای حرکت حکایات مصاحبه با کارشناسان و گرفتن عکس برای اخبار منتشر می شود در مقاله اصلی نسخه و در کالیفرنیا امروز بار روزانه در کالیفرنیا متمرکز عضویت در خبرنامه.

"این یک فرصت برای کار با یکی از بهترین روزنامه نگاری مدارس در کشور گفت:" دین Baquet اجرایی سردبیر نیویورک تایمز. "داستان این ویروس یکی از بزرگترین در زمان ما و داشتن پتو پوشش گسترش آن و اثرات مهم است که خوانندگان ما در کالیفرنیا و در سراسر جهان است."

Geeta Anand and David Barstow

UC برکلی روزنامه نگاری اساتید Geeta Anand, سمت چپ, و دیوید بارستو حق استفاده از روابط خود به عنوان سابق خبرنگاران با نیویورک تایمز برای راه اندازی کالیفرنیا گزارش ابتکار عمل است که اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را برای کمک به نشریات پوشش جامع از COVID-19. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از کلارا Mokri و Wesaam Al-Badry)

داستان برای اولین بار توسط یک برکلی روزنامه نگاری دانشجویی منتشر شد مارس 6 و تمرکز بر فقدان منابع مراقبت های بهداشتی در رودبار. روستایی برف شهر در کوه های سیرا نوادا نشسته در تک شهرستان و دولت کمترین رای از coronavirus عفونت است.

خبرنگار آنی برمن که در کنتیکت گفت: گزارش این رمان coronavirus برای بار اجازه می دهد تا او را به کنار خود اضطراب در مورد COVID-19 و تمرکز در گزارش داستان است که کمک خواهد کرد که مردم این حرکت بی سابقه بار.

"من کار نکرده و این در تمام زندگی من," او گفت:. "اما من واقعا خدا را شکر که استادان ما قادر به کانال ما نا امیدی به چیزی که برجسته از من برکلی تجربه. ... , واقعا وجود دارد هیچ چیز دیگری که من می خواهم به انجام این کار با زمان در حال حاضر."

این همکاری آغاز شد برکلی روزنامه نگاری اساتید دیوید برستو و Geeta Anand هر دو برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران که مشغول به کار در کارکنان برای زمان قبل از پیوستن به دانشکده در برکلی است.

Ricky Rodas sits at his desk working on his laptop

برکلی فارغ التحصیل و دانشجو ریکی ردس است پناه در محل از خانه اش در لس آنجلس در حالی که کار بر روی گزارش پروژه برای نیویورک تایمز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از توماس ردس)

بارستو مدرسه Reva و دیوید لوگان برجسته صندلی در روزنامه نگاری تحقیقی گفت: همکاری در امر آموزش دانش آموزان برای نگه داشتن دولت و دولت های محلی پاسخگو برای پاسخ خود را در بزرگترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

"این بسیار ارزشمند فرصت یادگیری" گفت: آناند مدیر گزارش های تحقیقی برنامه. "دانش آموزان می خواهند برای پاسخ دادن به این بحران با روزنامه نگاری است که کمک می کند تا مردم و سیاستگذاران درک که در آن مردم در حال پشت سر گذاشت."

برکلی را به دانش آموزان نشان داده اند شور و شوق و عزم و اراده در گزارش خود با نیویورک تایمزگفت: ادوارد Wasserman, رئیس مدرسه روزنامه نگاری و افزود که همکاری الهام گرفته از ایده های است که اجازه می دهد تا اعضای هیات علمی و دانشجویان برای هر دو آموزش و خدمت می کنند.

"این یک تجربه بزرگ برای روزنامه نگاران و من امیدوارم که ما پوشش بهره مند خواهد شد افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر گفت:" سال دوم روزنامه نگاری دانشجویی ریکی ردس. "شکستن یک داستان در حال حاضر هیچ چیز معنی اگر به طور منظم مردمی نمی تواند از این اطلاعات برای بهتر زندگی خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب