طوفان کامل شامل مرورگر کالیفرنیا شهرستانها

کالیفرنیا نزدیک به 500 شهرستانها بوده است صدمه زدن به لحاظ مالی حتی قبل از COVID-19 همه گیر clobbered اقتصاد ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

کالیفرنیا نزدیک به 500 شهرستانها بوده است صدمه زدن به لحاظ مالی حتی قبل از COVID-19 همه گیر clobbered اقتصاد کشور و باعث یک مارپیچ رو به پایین از مالیات بر درآمد.

اگر چه درآمد خود صعود کرده به شدت در طول دهه های قبلی شهرستانها دیده بود حتی واضح تر افزایش در هزینه های کارمند و حقوق بازنشستگی و مراقبت های بهداشتی و اپیدمی بی خانمانی.

با یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی در کالیفرنیا مقامات شهرستان در حال حاضر با عجله تجدید نظر در بودجه خود را برای سال مالی جاری به پایان می رسد که در تاریخ 30 ژوئن و تهیه پیش نویس برنامه های جدید برای 2020-21 که پیش بینی شدید قطره درآمد.

دولت بزرگترین شهرستان, لس آنجلس, typifies این سندرم است. شهردار اریک Garcetti هفته گذشته پیشنهاد $10.5 میلیارد 2020-21 بودجه که نسبت تخصیص بودجه در سراسر دولت شهرستان می کردند 16,000 کارگران است.

لس آنجلس و کالیفرنیا دیگر شهرستانها با جمعیت بیش از 500.000 دریافت خواهد شد برخی از کمک از واشنگتن است. به 2 تریلیون دلار مراقبت قانون شامل کمک برای شهرستانها بزرگ, اما آن را باید برای پرداخت COVID-19 هزینه های نه جبران درآمد از دست رفته و باید صرف شده توسط Dec. 31.

بزرگ مسئولان شهرستان از این رو به دنبال راه های خلاقانه برای خود را صرف ثروت های بادآورده که برآورده قانون و هنوز هم ارائه برخی از مالی امداد.

ساکرامنتو کوچکترین شش و شهردار دارل استاینبرگ انتظار برای دریافت $89.6 میلیون از مراقبت تقریبا دقیقا این شهرستان برآورد آن کمبود بینی از دست دادن درآمد مربوط به COVID-19.

"این $89,623,427 محرک چک از دولت فدرال شروع می شود ما بهبود اقتصادی" استاینبرگ توییتی هفته گذشته است. او در نظر دارد به استفاده از مراقبت پول برای پرش شروع اقتصادی و افزایش پروژه های مسکن وعده داده شده از افزایش مالیات بر فروش مصوب شهر رای دهندگان در سال گذشته در نتیجه آزاد کردن مالیات بر فروش پول به پلاگین دولت کسری بودجه.

پنج هزار مایل به سمت جنوب در سن دیگو, شهردار, Kevin Faulconer نیز به دنبال خلاق با استفاده از $249 میلیون شهر خود انتظار برای دریافت از مراقبت مبلغی که به عنوان در ساکرامنتو تقریبا دقیقا مطابق با آن پیش بینی شده کسر بودجه.

"ما انتظار داریم به شنیدن بیشتر در مورد که و چگونه شما می توانید صرف کسانی که دلار به زودی" Faulconer گفت: شورای شهر. "آنها خواهد شد به احتمال زیاد محدود به COVID-هزینه های مرتبط, اما ممکن است برخی از انعطاف پذیری در آن است. این چیزی است که من کل تیم کار کرده است."

در حالی که مراقبت ممکن است کمک به شهرهای بزرگ برای جلوگیری از مالی meltdowns آن هیچ کاری نمی کند برای کالیفرنیا دیگر 400 دولت شهری که در حال مقابله با بسیاری از مسائل به ویژه قطره در مالیات بر فروش از خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار خرده فروشی.

قبل از COVID-19 پرورش آن سر زشت در بسیاری از شهرستانها و همچنین شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش برنامه ریزی شد به جای افزایش مالیات ها در انتخابات ماه نوامبر. اما با کمال تعجب نتایج منفی از مارس 3 انتخابات در مالیات های محلی و پیوند اقدامات را مطرح شک در مورد سیاسی حکمت از طرح های پیشنهادی است.

زمانی که انتخابات را رای گیری شد و در نهایت اندکی در این ماه فقط 96 از 239 مالیات و اوراق قرضه اقدامات گذشته بود, Michael Coleman که آهنگ های محلی منابع مالی دولت در کالیفرنیا محاسبه می شود.

کلمن را دقیق حساب شامل نتایج پس از انتخابات کاوش توسط Fairbank, mls australia,Maullin متز & همکاران پیشرو در کالیفرنیا رای گیری شرکت مورد اینکه چرا این اقدامات شانس خیلی ضعیف. آن را نسبت به ضرر و زیان به عوامل متعددی از جمله رای دهندگان بدبینی "مالیات بر خستگی" گزارش های اولیه از COVID-19 گیر مشکلات لجستیکی در رای گیری و افت شدید در پشتیبانی از مالیات خارج از عمده مناطق شهری است.

با این بیماری همه گیر در حال حاضر در شکوفه کامل پاک کردن میلیون ها شغل درخواست کالیفرنیا به پرداخت مالیات بیشتر خواهد بود یک احمق ماموریت. شهرها را به آب و هوا به عنوان بهترین آنها می توانند طوفان کامل از افزایش تقاضا برای هزینه های کاهش درآمد و خصومت به مالیات جدید است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن