پاسادنا می بیند 1 مرگ 11 جدید کروناویروس مورد 'بیشتر' جامعه گسترش

Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در پاسادنا به مقامات ویژگی اخیر سنبله به جامعه گسترش در حالی که شمارش 11

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در پاسادنا به مقامات ویژگی اخیر سنبله به جامعه گسترش در حالی که شمارش 11 مورد جدید و اضافی مرگ در چهار شنبه, ژوئن 24.

خبر می آید به عنوان بستری شدن در بیمارستان در این نزدیکی هست هانتینگتون بیمارستان یادبود نیز در افزایش نزدیک به دو هفته در حال حاضر و در حال نزدیک شدن به بیمارستان بالا علامت آب مجموعه در خرداد ماه.

شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت: این خبری است که روز چهارشنبه 11 نفر بودند "بیشتر" جامعه گسترش یافته و روز تنها مرگ درگیر ساکن زندگی می کردند که با یک مراقبت های بهداشتی کارگران در نزدیکی مراقبت از سالمند مرکز.

برای اطلاعات اهداف این مرگ را نمی توان مربوط به مرکز مراقبت به عنوان فرد نبود یک مقیم و یا کارمند وجود دارد.

هنوز یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها نشان می دهد که روز شنبه از مرگ درگیر لاتینی, مرد بین سنین 41 و 64. او تنها 11 نفر در این گروه سنی به دیدن یک کشنده مورد در پاسادنا. هر کس دیگری شده است 65 ساله یا مسن تر.

این اولین بار است که مرگ گزارش این هفته کاری هر چند که با شمارش روز یکشنبه به عنوان شهر دیده اخیر سنبله در مرگ و میر است که آغاز شده و روز سه شنبه, ژوئن 16. تا به حال تمام کسانی که اخیر مرگ و میر تا به حال درگیر ساکنان خانه سالمندان.

به طور کلی از 89 coronavirus مرگ و میر مربوط به پاسادنا دیده است تا کنون 78 درگیر این شهر مراقبت از سالمند امکانات. پس از شنبه, ژوئن 16, شهرستان گزارش شده پنج مرگ و میر.

در هانتینگتون یادبود بیمارستان بستری شده است به طور پیوسته در حال افزایش از روز یکشنبه, ژوئن 14. سپس در بیمارستان داده ها نشان داد این بود که مراقبت از 24 نفر با این ویروس; این تنها یک هفته خارج از بیمارستان را بهترین روز برای بستری شدن در بیمارستان و ارقام که رخ داده است در ماه ژوئن 7 هنگامی که وجود دارد 19 گزارش بستری شدن در بیمارستان.

بین ماه های ژوئن تا 14 ژوئن 24, تعدادی ballooned از 24 بستری شدن در بیمارستان به 52. که سه نفر از بیمارستان بالا از 55 بستری شدن در بیمارستان مجموعه, on May 17.

یک سخنگوی بیمارستان را بلافاصله پاسخ به این گروه خبری به درخواست برای نظر.

پس از این گروه خبری آخرین گزارش در پاسادنا را coronavirus وضعیت در دوشنبه 22 ژوئن شهرستان در بخش بهداشت و درمان ثبت شده 19 موارد دیگر در روز سه شنبه.

ترکیب پاسادنا گزارش 30 مورد جدید در روز سه شنبه و چهارشنبه. در اینجا چگونه آن تفکیک جمعیتی:

  • 15 مورد جدید شمارش شدند در میان مردان; 17 شمارش شدند در میان زنان است. این شامل دو موارد اضافی که پاک شد از این شهر تحقیقی جمع شدن.
  • هیچ مورد شمارش شدند در میان پاسادنا جوانان کمتر از 18. این گروه دیده می شود 43 نفر مجموع.
  • 14 نفر در شمارش 18 تا 40 سال و محدوده سنی اضافه کردن به در حال حاضر در مجموع 353 موارد در این جمعیتی.
  • نه موارد شمارش شدند در میان افراد 65 و اودر; در مجموع 499 در حال حاضر آلوده شده است در این گروه است.

در اینجا تفکیک مسابقه:

  • چهار مورد درگیر سفید بيماران; 276 کل.
  • 12 نفر درگیر Latinx بیماران; 431 کل. مقامات بهداشت به تازگی گفت: این جمعیتی که شاهد بیشتر در جامعه گسترش بیش از دیگران است.
  • یک مورد شامل یک یا آفریقایی آمریکایی بیمار; در مجموع 103.
  • چهار مورد درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران; در مجموع 106.
  • نه موارد هنوز تحت بررسی و مقامات بهداشتی روبرو هستند 278 مورد پرونده وقتی که می آید به شناسایی مسابقه داده ها در موارد. هنوز هم این است که کامل تر از سایر حوزه های قضایی از جمله لس آنجلس.

در این شهر مراقبت از سالمند امکانات در حالی که هیچ مورد جدید گزارش شده در هر یک از این امکانات در چهارشنبه موارد شده است به طور پیوسته در حال افزایش در سنت وینسنت بهداشت و درمان به عنوان مقامات تکمیل تر دور سیستمیک اجباری تست.

خانه سالمندان گزارش یک مورد جدید در میان ساکنان در روز سه شنبه اما پنج اضافی موارد در میان ساکنان در روز دوشنبه. همچنین شمارش دو مورد جدید در میان کارکنان که به طور معمول اضافه شده به پاسادنا کلی تعداد از کارکنان معمولا نمی پاسادنا ساکنان.

این تاسیسات که تا به حال گزارش هر مورد را افزایش می دهد و برای هفته ها شروع به دیدن یک سنبله در ژوئن 11 و این امر اجازه نمی دهد تا بیش از یک یا دو روز پس از آن. بین ماه های ژوئن 11 ژوئن 24, موارد افزایش از 22 تا 58 — ترکیبی از کارکنان و ساکن می شمارد.

در لس آنجلس در روز چهارشنبه موارد همچنان به صعود هنگامی که یکی دیگر از 1,260 مردم آزمایش مثبت و 34 نفر از عوارض مرتبط با رمان coronavirus.

در مجموع 3,205 های مردمی در L. A. شهرستان مربوط به کروناویروس و 89,490 مردم باید آزمایش مثبت است. L. A. شهرستان با جمعیت 10 میلیون نفر در حال حاضر حساب برای کمتر از نیمی از این ایالت 190,222 کل موارد شنبه و بیش از نیمی از این ایالت 5,632 مجموع مرگ و میر.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود آخرین آمار از پاسادنا به عنوان شهرستان گزارش تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهر خود.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن