پاسادنا گزارش اولین coronavirus مرگ این ماه

در پاسادنا عمومی وزارت بهداشت گزارش داد اولین بار در شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ این ماه در روز یکشنبه, ژ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 خرداد 1399

در پاسادنا عمومی وزارت بهداشت گزارش داد اولین بار در شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ این ماه در روز یکشنبه, ژوئن 7, پایان دادن به تاج شهر را هفت روز بدون خط یک گزارش مرگ است.

این طولانی ترین خط پاسادنا بود پس اول مرگ و میر گزارش شده است.

در مجموع 84 نفر جان خود را از دست داده اند در حالی که مبتلا به کروناویروس در پاسادنا هر چند برخی از مرگ و میر نمی شد ناشی از این ویروس به طور مستقیم.

از روز پنج شنبه خرداد 4 — آخرین روز این گروه خبری در زمان یک نگاه در عمق در coronavirus آمار در پاسادنا — مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 28 تازگی تایید موارد است.

شش مورد گزارش شده در هر دو روز شنبه و یکشنبه و هفت مورد در روز شنبه و نه موارد گزارش شده در جمعه, ژوئن 8.

تعداد 996 نفر در پاسادنا آلوده شده با این ویروس پس از وقوع آغاز شد هر چند بسیاری از بهبود.

این شهر مورد رای دادن است به طرز چشمگیری کاهش در دو هفته گذشته. 25 مورد سنبله مقامات گزارش روز 4 ژوئن بود و بعد از آن نسبت به جمع شدن در نتایج تست با توجه به یک ایمیل ارسال شده به این گروه خبری شهر خبر, اپیدمیولوژی دکتر متی Feaster

حتی از جمله این که سنبله در شهرستان coronavirus وضعیت به طور قابل توجهی بیشتر خوش بینانه در حال حاضر بیش از یک ماه پیش.

در مقایسه با آوریل و مه دیدم که به طور متوسط در حدود 14 مورد گزارش شده در هر روز پاسادنا تنها مورد گزارش در هفت مورد در هر روز تا کنون در ماه ژوئن.

نرخ مرگ و میر نیز به طور چشمگیری در حال سقوط است.

در روز به طور متوسط بین 1 آوریل و مه 8 پاسادنا به طور معمول گزارش شده حدود 1.7 مرگ و میر در هر روز. شهر را دیدم اول خود را واقعی کردند از روزانه سیل جدید مرگ و میر در ابتدا در مارس 9 و پس از آن گزارش کرده است به طور متوسط 0.61 مرگ و میر در روز است.

از 28 مورد جدید گزارش شده میان چهار شنبه, ژوئن 4 و جمعه, ژوئن 8, بیشتر متعلق به مردان — 16 موارد در مجموع در حالی که 12 نفر نیز آلوده.

در اینجا چگونه آن را تجزیه سن:

  • یک مورد درگیر جزئی کمتر از 18. یک شهر گزارش شده است که به زودی انتظار می رود به توضیح اخیر چشم انداز مثبت در مورد در میان کودکان است. در مجموع 32 بچه ها آلوده شده اند بسیاری در عرض سه تا چهار هفته.
  • هشت موارد درگیر بیماران بین سنین 18 و 40. در مجموع 229 آلوده شده اند هر چند بسیاری از آنها پس از بهبود. این گروه سنی به همراه همتایان خود کمتر از 18 سال را دیده اند و نه تنها مرگ پس از وقوع آغاز شد.
  • نه موارد درگیر بیماران بین سنین 41 و 64. در مجموع 290 آلوده شده اند در اینجا و در این گروه سنی دیده می شود 10 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.
  • نه موارد درگیر افراد 65 ساله و مسن تر. در مجموع 445 آلوده شده اند در این جمعیتی بسیاری در این شهر خانه های سالمندان که در آن مقامات را به طور سیستماتیک مورد آزمایش قرار هر ساکن و کارمند. در مجموع 74 سالمندان از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که با این ویروس آلوده در پاسادنا شامل بخش عمده ای از این شهر 84 مرده است.

تنها مرگ گزارش شده در این هفته در روز یکشنبه, ژوئن 7, درگیر لاتین مردی بود که 65 ساله یا مسن تر و مانند بسیاری دیگر از مرگ او در ارتباط بود به یکی از شهر مراقبت از سالمند امکانات یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

این احتمال وجود دارد که مرگ او درگیر خانه سالمندان صلیب طلایی مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل نشان می دهد. مرکز دیده است کوچک اما اخیر سربازان ارتش در مواردی حتی به عنوان مورد شمارش در دیگران تا حد زیادی به نظر می رسد برای تثبیت شده اند.

صلیب طلایی گزارش دو مورد جدید این آخر هفته یک کارمند و ساکن ، سی و دو نفر از کارکنان و 72 ساکنان آلوده شده اند در این مرکز است که در حال حاضر مربوط به هشت مرگ و میر.

تنها یکی دیگر از امکانات گزارش موارد جدید بیش از آخر هفته تسهیلات زندگی کمک ویلا باغ. دو بیشتر کارکنان در مجموع 27 و یکی بیشتر ساکن در مجموع 19 — گزارش شده آلوده در روز یکشنبه. تسهیلات داده شده است به پنج مرگ و میر.

در لس آنجلس در روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش 10 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 و 823 جدید موارد بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. آن نسبتا کم تعداد اما شده معمولی در روزهای دوشنبه به دلیل وقفه در گزارش بیش از آخر هفته.

هنوز روز دوشنبه به روز رسانی افزایش countywide مجموع به 2,655 مرگ و میر و 64,644 موارد است.

این ارقام شامل نمی شود, آخرین اخبار از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان تایلر شان Evains کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب