پس از این شهر مرگبارترین هفته ثبت پاسادنا مقامات بهداشت شمارش پنج به تازگی تایید کرد coronavirus موارد و دو مرگ و میر در میان ساکنان شهر در روز جمعه, مه 1, ارسال به شهرستان, تعداد کل موارد به 411 هر چند بسیاری از بهبود در حال حاضر.

21 مرگ و میر گزارش شده بین پنج شنبه و جمعه این هفته را تشکیل می دهند بیش از یک سوم این شهر را به 52 تعداد مرگ و میر با توجه به تجزیه و تحلیل از شهر داده است.

هر دو در روز جمعه این موارد منجر به مرگ و پنج بیماران جدید درگیر ساکنان و یا کارکنان مراقبت دراز مدت امکانات شهرستان سخنگوی لیزا Derderian گفت. از 52 مجموع مرگ و میر تنها پنج درگیر افراد به طور مستقیم متصل به یکی از این امکانات شهرستان داده ها را نشان می دهد.

یکی از دو مرگ و میر گزارش روز جمعه رخ داده است در هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع پرستاری مرکز یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. یک تیم پزشکی از گارد ملی کالیفرنیا به تازگی مستقر شده به این تاسیسات که تاکنون 40 نفر در میان ساکنان 11 در میان کارکنان و شش مرگ و میر در دسترس نباشد.

دوم مرگ اتفاق افتاده در ویلا باغ که همچنین گزارش یک مورد جدید در روز جمعه, تحلیل را نشان می دهد. آن را دیده است و 18 مورد در میان ساکنان حداقل یک مورد در میان کارکنان و چهار مرگ و میر.

از 52 افرادی که فوت کرده اند در پاسادنا 45 شدند مسن تر از 65 شهر داده ها نشان می دهد از جمله دو جمعه اعلام کرد. این هفت نفر دیگر درگیر مرگ و میر ساکنان که بین سنین 41 و 64.

یک خانه سالمندان که قبلا نشده بود گزارش هر مورد از این ویروس در میان کارکنان و یا ساکنان میراث بهداشت و درمان مرکز گزارش حداقل یک مورد در میان کارکنان در آوریل 30, دولت, داده ها را نشان می دهد. شهر آمار همچنین نشان داد که حداقل یک مورد جدید در تاسیسات اما نشان داد وجود دارد ممکن است حداقل یک مورد در میان ساکنان نیز هست. دقیق تعداد مبهم توسط مقامات از نگرانی های حریم خصوصی.

در ضمن موارد به نظر میرسد که رشد کمی در چندین منطقه دیگر خانه های سالمندان از جمله سنگ انتقالی مرکز مراقبت دیدم که یک مورد جدید در میان ساکنان آن و برایتون مرکز مراقبت دیدم که شش مورد جدید در میان کارکنان آن است.

در GEM, 21 ساکنان قرارداد این ویروس پس از وقوع آغاز شد و حداقل یک عضو هیات هر چند تعداد دقیق است مبهم توسط دولت شهرستان از نگرانی های حریم خصوصی. سه نفر در ارتباط با مرکز از دست داده اند و زندگی خود را به این ویروس است.

در برایتون 77 بيمار و 22 کارکنان در همه قرارداد ویروس. این سخت ترین-آمار تسهیلات در این شهر دیده می شود 15 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

در ضمن به تازگی منتشر شده داده ها از دولت — که آهنگ در حال حاضر فعال موارد در خانه های سالمندان به عنوان مخالف به شهر که آهنگ تعداد کل موارد میریزد نور بر روی برخی از امکانات که مورد تعداد اندکی افزایش یک شبه اما نه به اندازه کافی برای مقامات بهداشت به انتشار دقیق اعداد.

برای مثال سنت وینسنت بهداشت و درمان است که تا به حال گزارش هر گونه موارد به مقامات دولتی بیش از دو هفته گذشته شمارش حداقل یک مورد در میان کارکنان آن در تاریخ 30 آوریل.

در روز پنج شنبه پاسادنا کل مرگ و میر پیشی گرفته است که از اورنج کانتی حتی اگر دومی است بیش از 3 میلیون نفر در حالی که پاسادنا در حدود 140,000.

در ضمن در لس آنجلس در روز جمعه مقامات بهداشتی گزارش مرگ و میر ناشی از 62 ساکنان آوردن تلفات به 1,172 به استثنای پاسادنا آخرین دو مرگ.

“به هر کسی که از دست یک دوست ما خیلی متاسفم” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت: “لطفا می دانم که کل خانواده بخش شما را نگه می دارد در افکار ما و دعاهای ما.”

این شهرستان همچنین اعلام کرد 1,065 موارد جدید; تعداد کل موارد شناسایی شده تا کنون در این شهرستان در حال حاضر 24,215 دوباره به استثنای پاسادنا.

شهرستان شمارش به طور معمول نشدم یک روز در پشت شهر خود.

نویسنده کارکنان هیلی knight frank نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو