پاسادنا گزارش 2 coronavirus مرگ و میر, 19 موارد جدید چهارشنبه

دو پاسادنا ساکنان گزارش شد مرده چهار شنبه, مه 6 با توجه به coronavirus به عنوان شهرستان را در مجموع مورد تعداد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

دو پاسادنا ساکنان گزارش شد مرده چهار شنبه, مه 6 با توجه به coronavirus به عنوان شهرستان را در مجموع مورد تعداد علامت تا 501 با 19 تازگی تایید بيماران است.

خبر می آید به عنوان لس آنجلس مقامات شروع به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این منطقه بازگشایی تدریجی آن آغاز خواهد شد در روز جمعه, مه 8.

پس از تاج شهر نیست موضوع به این شهرستان دستور مقامات محلی انتظار می رود که بازگشت به عقب جلسات در عصر روز پنج شنبه, مه 7 به بحث در مورد این شهر برنامه ای برای بازگشایی و تعیین کنید که چگونه از نزدیک پاسادنا به دنبال خواهد داشت شهرستان منجر شود.

در میان موارد جدید گزارش روز شنبه یکی درگیر جزئی در زیر سن 18 سالگی یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

در ضمن هر دو از چهار مرگ و میر در ارتباط بودند برای دراز مدت مراقبت از تاسیسات مانند خانه سالمندان و یا تسهیلات زندگی کمک گفت: شهرستان سخنگوی لیزا Derderian.

یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها نشان می دهد مرگ و میر در محل هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع به عنوان مرکز گزارش مرگ دو نفر به مقامات شهرستان در روز چهارشنبه. در مجموع از هشت مرگ و میر مرتبط شده اند به تسهیلات در حال حاضر.

دو مورد جدید نیز گزارش شده در میان تسهیلات ساکنان یک روز پیش از آن. مرکز دیده اخیر سنبله در موارد پریدن از 21 مقیم موارد در مارس 1 تا 54 موارد توسط مه 6 به مقامات ramped تا تست در تمام منطقه امکانات.

یک تیم پزشکی از گارد ملی کالیفرنیا مستقر شد به این مرکز دو هفته پیش.

همچنین در دوشنبه تسهیلات زندگی کمک جاسمین تراس — یکی از ضربه سخت تر امکانات در شهر — گزارش یک مورد جدید در میان کارکنان آن در مجموع 18 مورد. نه مرگ و میر همراه بوده است با این تاسیسات که در آن 32 ساکنان گزارش شده آلوده پس از وقوع آغاز شد.

پاسادنا گرو مرکز بهداشت نیز گزارش موارد جدید در روز چهارشنبه به عنوان مسئولان شهرستان اشاره کرد نه بیشتر ساکنان در تاسیسات بودند به تازگی تایید کرد به COVID-19 مثبت است. در مجموع 34 ساکنان و 25 کارکنان قراردادی به این ویروس در حالی که دو نفر مرتبط با تسهیلات باید شکست به این بیماری است.

در روز سه شنبه پاسادنا مقامات بهداشتی گزارش 30 تازگی مورد تأیید و یک مرگ. در حالی که مرگ و نبود ارتباط با مراقبت طولانی مدت, مرکز, همه, اما پنج به تازگی موارد گزارش شده بودند در ارتباط با کسب و کار است.

این موارد قبلا ثبت شده در این شهرستان در پایگاه داده از تسهیلات مربوط به موارد با این حال آنها نشده بود شمارش به طور کلی تعداد تا سه شنبه پس از مقامات بهداشت تا به حال تایید تمام آدرس های به اطمینان حاصل شود تمام بيماران پاسادنا ساکنان.

به طور مشابه بیشتر از مرگ و میر گزارش شده در سنگ انتقالی مرکز مراقبت روز سه شنبه — آوردن تسهیلات در مجموع به هفت مرده اما Derderian گفت: آنها در حال حاضر شده است اندکی به این شهر به طور کلی تعداد روز زودتر. هر دو از مرحوم شد ساکنان تسهیلات, او گفت:.

موارد نیز افزایش یافت در روز سه شنبه در ویلا و باغ و تسهیلات زندگی کمک با توجه به تجزیه و تحلیل از شهر داده است. در حالی که قبلا از این مرکز گزارش شده بود 10 یا کمتر از موارد در میان کارکنان این تعداد شروع به پریدن کرد به 16 روز سه شنبه. چهار نفر در ارتباط با کسب و کار فوت کرده اند به کروناویروس در حالی که 18 ساکنان گزارش شده بیمار که از روز چهارشنبه ارقام است.

با 63 مرده پاسادنا در حال حاضر بیشتر coronavirus قربانیان بیش از 10 ایالت با توجه به داده ها از اقیانوس اطلس از جمله:

  • مین با 62 کشته و سهشنبه, مه 5
  • یوتا 58 مرده
  • ورمونت, 52 مرده
  • غرب ویرجینیا 50 مرده
  • داکوتای شمالی, 31 مرده
  • داکوتای جنوبی, 29 مرده
  • هاوایی, 17 مرده
  • مونتانا, 16 مرده
  • آلاسکا 10 مرده
  • وایومینگ 7 مرده

در ضمن در لس آنجلس در روز چهارشنبه, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گزارش اضافی 851 coronavirus موارد و 55 جدید مرگ و میر در آوردن کل تأييد شهرستان coronavirus عفونت به 28,644 و شهرستان تلفات به 1,367 و نه از جمله پاسادنا آخرین مورد می شمارد.

این شهرستان به طور معمول نشدم یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

نویسنده کارکنان Ariella Plachta کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن