پاسادنا بازدید 100 coronavirus مرگ و میر در میان افزایش موارد

پاسادنا مقامات بهداشت عمومی محسوب شهرستان را 100 coronavirus مرتبط با مرگ در جمعه 10 ژوئیه ویرانگر نقطه عطف بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

پاسادنا مقامات بهداشت عمومی محسوب شهرستان را 100 coronavirus مرتبط با مرگ در جمعه 10 ژوئیه ویرانگر نقطه عطف برای یک شهرستان که در آن موارد در حال افزایش به خصوص در میان افراد جوان و جامعه لاتین.

"این یک گریم نشانگر بر آنچه در انتظار ما خواهد بود یک جاده" شهرستان سخنگوی لیزا Derderian در بیانیه ای گفت ایمیل به این گروه خبری. "این یک یادآوری جدی سلامت اثرات این تاثیر باعث شده و از دست دادن زندگی واقعی است.

"هنگامی که هر یک از ما به دنبال سلامت عمومی توصیه های ما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی" او ادامه داد. "در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به فکر می کنم در مورد ما عزیزان و عواقب یک عمل بد می تواند در بسیاری از."

مانند دیگر coronavirus مرگ و میر اشاره کرد در دو هفته گذشته یکی از روز جمعه مرگ و میر در واقع رخ داده است مدتی پیش هر چند آن را تنها در حال حاضر گزارش شده پس از یک تاخیر در مرگ گواهی پردازش Derderian گفت.

هر دو روز و میر گزارش شده متناسب با روند مقامات بهداشتی اشاره کرده اند که برای ماه ها در حال حاضر: آنها درگیر افراد بیش از 65 سال بودند که زندگی در نزدیکی به دیگر سالمندان; در این مورد در اواخر مرگ گزارش شد مربوط به تسهیلات زندگی کمک جاسمین تراس در حالی که بیشتر مرگ اخیر در ارتباط بود نامعلومی جمع ارشد زندگی تسهیلات Derderian گفت.

یکی از موارد منجر به مرگ درگیر یک زن دیگر درگیر یک مرد یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. یکی بيمار آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام در حالی که دیگر سفید بود.

پس از این گروه خبری آخرین گزارش در این شهر coronavirus وضعیت چهار شنبه, جولای 8, این شهرستان گزارش شده بود یکی اضافی مرگ که شامل یک یا آفریقایی آمریکایی بیش از سن 65 و در ارتباط بود به خانه سالمندان پاسادنا گرو سلامت مرکز یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد. این ششمین مرگ مرتبط است که مرکز آن نشده گزارش اصلی پرش در موارد برای سال در حال حاضر.

همانطور که با تمام coronavirus-ارتباط مرگ و میر در پاسادنا این احتمال وجود دارد که این افراد نمی میرند و به عنوان نتیجه ویروس به طور مستقیم. هر کسی که بمیرد در حالی که آلوده است شمارش ویروس' تلفات صرف نظر از علت مرگ گفته اند.

از پاسادنا 100 COVID-19 مرگ تنها 12 درگیر افراد زیر سن 65; جوانترین فرد به مرگ در حالی که آلوده شد 49 سال و متوسط سن 84. حدود نیمی از تمام مرگ و میر مربوط به زنان.

در اینجا چگونه 100 مرگ و میر شکستن نژاد:

  • 38 مرگ و میر درگیر سفید بيماران است.
  • 29 و میر درگیر لاتین بیماران.
  • 16 و میر درگیر سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بيماران است.
  • 16 و میر درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران است.
  • 1 مرگ درگیر یک بیمار دیگر مسابقه.

هنوز هم این شهر را کشته است هیچ جا در نزدیکی سطح دیده می شود در آوریل یا مه که مقامات گزارش نزدیک به یک دوجین مرگ و میر در هر هفته و یا حتی دو ده در یک نقطه.

حتی با مرگ و میر است که گزارش اواخر که باد هفته راهداری این شهرستان تنها شمارش پنج موارد منجر به مرگ بین شنبه, جولای 4 و جمعه, جولای 10. و در حالی که مورد جدید فقره نیز افزایش در مقایسه با اوایل ماه ژوئن این هفته دیدم کمتر مورد جدید تر از دو مورد قبلی.

از جمله روز جمعه هفت مورد جدید و پنجشنبه 14 مورد جدید — همه گزارش پس از این گروه خبری آخرین خطاب پاسادنا را coronavirus چشم انداز — در این هفته وجود دارد تنها موارد جدید 94.

هنوز در اوایل ماه ژوئن پاسادنا دیدم دو هفته که در آن مقامات بهداشت شمارش 56 و 54 مورد جدید بود. کسانی که این شهر بهترین هفته پس از همه گیر آغاز شد.

در هفته گذشته بودند 128 موارد گزارش شده است; قبل از آن 118.

بهبود نیز اشاره کرد و در داده از هانتینگتون بیمارستان که دیدم دو روز در یک ردیف کاهش بستری شدن در بیمارستان به پایین از 64 شمارش در چهار شنبه 8 ژوئیه به 54 در جمعه, جولای 10.

از اواسط ماه ژوئن هنگامی که موارد شروع به افزایش دوباره در پاسادنا بیمارستان به ندرت گزارش شده در روز کاهش بستری شدن در بیمارستان — هرگز دو روز در یک ردیف و هرگز بیش از یک یا دو مورد ساخت این هفته کاهش شدید و حتی بیشتر قابل توجه.

مانند شهر مقامات بهداشت عمومی, Huntington, بیمارستان پزشکان متوجه شده اند یک تغییر در جمعیت در میان بیماران بستری در بیمارستان.

در بیانیه ای به این گروه خبری در بیمارستان سخنگوی آیلین Neuwirth نوشت: "در حال ظهور داده و روند در سراسر کشور نشان می دهد که COVID-19 تحت تاثیر قرار می افراد در تمام سنین — از جمله افراد جوان است.

"این درست است که در هانتینگتون بیمارستان که در آن زمان جمعیت از بیماران دریافت کننده درمان COVID-19 مسائل مربوط به کج جوان امروز از آن در ماه مارس است."

روند روشن است در این شهر داده: از 94 موارد گزارش شده در این هفته بیش از نیمی از این بیماران زیر سن 40. علاوه بر 57 از آن موارد درگیر لاتین بیماران.

  • 10 مورد شمارش شدند در میان بیماران با سن کمتر از 18.
  • 39 نفر شمارش در میان بیماران بین سنین 18 و 40.
  • 33 مورد شمارش شدند در میان بیماران بین سنین 41 و 64.
  • 12 مورد شمارش شدند در میان بیماران بیش از سن 65.

این یک تضاد به موارد جدید در ماه مارس آوریل و مه که توسط سالمندان در مراقبت از سالمند امکانات.

در واقع از ابتدای ماه جولای تنها یک مورد جدید بوده و مربوط به مراقبت از سالمند امکانات که باید 572 شهر 1,460 کل موارد.

در ضمن در لس آنجلس روز جمعه اعلام کرد مقامات 51 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر و 2,667 موارد جدید.

آورده است که مرگ و میر به 3,738 و تعداد کل موارد پس از همه گیر شروع به 127,358 — در همان روز ایالات متحده به عنوان یک کل پیشی گرفته 60,000 روزانه موارد برای اولین بار.

این ارقام شامل نمی شود, آخرین اخبار از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

روز پنجشنبه مقامات شهرستان گفت: آنها در حال دیدن "در مورد داده ها روند" با تعداد روزانه موارد به دنبال مانند آنها ماه قبل از زمانی که بسیاری از کارشناسان فکر منطقه برخورد کرده بود اوج این بیماری همه گیر.

نویسنده کارکنان تایلر شان Evains کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن