پاسادنا شکسته شدن coronavirus افزایش تسهیلات به عنوان موارد افزایش

حتی اگر پاسادنا را coronavirus وضعیت بدتر این هفته مسئولان شهرستان رفتم جلو با یک برنامه در حال حرکت تنظیم اوا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

حتی اگر پاسادنا را coronavirus وضعیت بدتر این هفته مسئولان شهرستان رفتم جلو با یک برنامه در حال حرکت تنظیم اوایل ماه گذشته به هم ریختن شهر افزایش تسهیلات در پاسادنا مرکز کنوانسیون.

مقامات اعلام سایت را در اوایل ماه ژوئن است. در پاسادنا بود در میان آن بهترین دوره از شیوع کروناویروس مارس آغاز شد: مورد جدید شمارش شد و در پایین ترین سطح خود تا کنون و تنها دو مورد مرگ گزارش شده در دو هفته اول ماه ژوئن.

اما این وضعیت به طور چشمگیری تغییر در نیمی از ماه به عنوان ویروس' تجدید حیات قرار دادند پاسادنا به طور متوسط روزانه جدید موارد گزارش شده به بالاترین نقطه آن پس از همه گیر شروع یک تجزیه و تحلیل از شهر داده ها را نشان می دهد.

اما بسیاری تغییر کرده است از افزایش تسهیلات ساخته شده بود مقامات می گویند.

بازگشت در اواسط ماه آوریل 97,000 فوت مربع مرکز کنوانسیون تبدیل شد به آنچه که مقامات تماس بگیرید "جایگزین مرکز مراقبت" به معنای رسیدگی سرریز بیماران باید در نزدیکی هانتینگتون بیمارستان دیدن قریب به اتفاق موجی از coronavirus بیماران.

هزینه آن شهر کمی بیش از $600,000 به راه اندازی و نگهداری — بودجه است که مقامات می گویند خواهد بود بازپرداخت توسط دولت فدرال — اما تسهیلات هرگز مورد استفاده قرار گرفت. حتی یک بار.

شهرستان مدیر استیو Mermell ناراحت نیست توسط این واقعیت است.

او گفت: چند بار در تقریبا بی شماری در شهرستان جلسات که مقامات امیدوار بودند که آنها نمی خواهد نیاز به استفاده از تسهیلات. او آن را به نام "بیمه" زمانی که شورای شهر رای به تصویب تسهیلات fundind.

پس چرا آن را در حال حاضر زمانی که موارد در حال افزایش دوباره ؟

"این شهرستان دارای گزینه" پاسادنا بهداشت عمومی مدیر گروه دکتر یانگ-یانگ Goh گفت: در مصاحبه روز شنبه با این گروه خبری. "من فکر می کنم این واقعا یک ماده از تلاش برای پیدا کردن بهترین استفاده از منابع بر اساس شرایط و نیاز است."

آن پژواک یک ایمیل فرستاده بیانیه از شهرستان سخنگوی لیزا Derderian که رله یک پیام از شهرستان مدیران توضیح آنها خواهد هماهنگ با نزدیکی بیمارستان ها و کشف کردن بهترین روش عمل.

که می تواند شامل بازسازی سایت و یا به دنبال محل دیگری مناسب تر بر اساس زمان بندی و تدارکات و نیروی انسانی و افزایش ظرفیت مورد نیاز Derderian نوشت.

به علاوه مقامات ترک 75 تخت در محل در مرکز کنوانسیون و اجاره شرکت است که راه اندازی این سایت در حال حاضر متعهد به بازسازی آن خود کارگران می تواند آن را تا و در حال اجرا در عرض 72 ساعت Derderian گفت.

اما این تنها بخشی از دلیل مقامات راحت ساخت این تماس.

زمانی که مقامات شهرستان تصمیم به راه اندازی مرکز مراقبت در ماه آوریل وجود دارد که از ترس شهرستان نخواهد بود قادر به تامین امنیت یک فروشنده به انجام ساخت سایت اگر آنها منتظر او گفت:.

"این نگرانی کاهش است," او گفت:.

بعلاوه او با اشاره به هانتینگتون بیمارستان دستگاه تنفس مصنوعی و مراقبت ويژه ظرفیت که "باقی مانده است خوب," او نوشت.

که چیزی بیمارستان سخنگوی Dorey هیوستن تایید یک ایمیل به این گروه خبری گفت: ICU بود که در یک چهارم از آن ظرفیت کلی.

"همانطور که ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد در هر دو بیمارستان ما و سرپایی مکان" هیوستن نوشت. "این اعداد هنوز هم به خوبی زیر اوج تجربه کردیم و در اواخر ماه آوریل" زمانی که در بیمارستان به حال 79 بيمار در آن coronavirus واحد.

امروز آن را تا 55 بیمارستان داده ها را نشان می دهد.

هیوستن گفت: این بیمارستان دارای افزایش طرح که مدیران "فعال خواهد شد که نیاز به اطمینان حاصل شود تمام تخت در بیمارستان در دسترس هستند برای مراقبت از بیماران بدحال."

این طرح شامل چادر راه اندازی در نزدیکی اتاق اورژانس بیمارستان; آن ساخته شد تنها چند روز پس از این شهر جایگزین مراقبت های سایت ساخته شده بود.

"خواهد بود که قادر به ارائه یک سطح بالاتر از مراقبت های پزشکی (از جایگزین مراقبت های سایت)" Goh گفت. "به طوری که یک گزینه بهتر است."

حتی با وجود اینکه تنها چند مکان است که می تواند متناسب با 200 تخت مانند مرکز کنوانسیون می تواند "جامعه بهتر خواهد بود خدمت کرده است با برخی از این سطح بالاتر خدمات پزشکی" Goh گفت.

در حال حاضر هیوستن گفت: چادر نیست استفاده می شود برای مراقبت از بیمار "که ما ظرفیت کافی در بیمارستان ما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن