همه گیر قرار می دهد کالیفرنیا مراکز مراقبت از کودکان "در آستانه می گوید:" گزارش جدید

BERKELEY, CA– به عنوان فرماندار Newsom وعده بازگشت کارگران دسترسی به مراقبت از کودکان در اوایل نتایج حاصل از ی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

BERKELEY, CA– به عنوان فرماندار Newsom وعده بازگشت کارگران دسترسی به مراقبت از کودکان در اوایل نتایج حاصل از یک مطالعه جدید از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی نشان می دهد که بسیاری از کالیفرنیا برنامه های مراقبت از کودکان نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن مگر اینکه آنها دریافت کمک های مالی. اطلاعات لحظهای نیز می یابد فراگیر عدم دسترسی به تمیز کردن لوازم ضروری و روشن تنظیم مقررات راهنمایی میان برنامه بالا بردن نگرانی های عمده ای در مورد اینکه آیا مراقبت از کودکان می تواند با خیال راحت به کار گیرند در طول بیماری همه گیر.

این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام (CSCCE) نظرسنجی از 2000 برنامه های مراقبت از کودکان در سراسر کالیفرنیا نشان می دهد که حتی اگر آنها در تلاش برای باز کردن به زودی پناهگاه در محل مقرر باید هزینه آنها را مهم درآمد.

  • بیش از نیمی از تمام برنامه ها از دست داده اند و درآمد با توجه به حضور کم و یا خانواده ها پرداخت نمی شود.
  • بیش از سه چهارم از تمام برنامه ها را ساخته اند تغییرات نیروی انسانی (گذاشته یا furloughed کارگران و یا حذف منافع) که به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از کودکان آنها خدمت می کنند.

اطلاعات لحظهای را تایید مخاطره آمیز طبیعت از کودک مراقبت صنعت که در آن برنامه عمل در حاشیه نازک و کارکنان کسب فقر دستمزد.

هفته گذشته فرماندار Newsom به نام برای مراقبت از کودک در این مرحله بعدی اما هیچ نشانه ای وجود دارد که بازگشایی تمام امکانات مراقبت از کودک امن است. این نظرسنجی نشان می دهد که نزدیک به دو سوم از برنامه های گزارش مشکلات به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی و یا تمیز کردن وسایل.

در حالی که کودکان ممکن است در کم خطر بیمار شدن از COVID-19, مطالعات جدید نشان می دهد آنها هنوز هم می تواند انتقال ویروس به فرزند خود و مراقبت از معلمان که به مراتب خطر بیشتر است. بسیاری از معلمان در میان سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.

"مگر در مواردی که امکانات مراقبت از کودک دریافت حمایت مالی در حال حاضر و در آینده ما قصد داریم برای دیدن توده دائم تعطیل در سراسر کشور" گفت: CSCCE تحقیقات دانشیار شان Doocy. "پاسخ این است که بازگشایی کودک, مراقبت از آن را ارائه منابع قادر می سازد که برنامه بسته شود و دوباره باز زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است."

این مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام با انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست متمرکز بر دستیابی به جامع سرمایه گذاری های عمومی را قادر می سازد که در اوایل دوران کودکی نیروی کار برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا و آموزش و پرورش برای همه کودکان است. CSCCE یک پروژه از موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال (IRLE) در دانشگاه برکلی است. IRLE متصل پژوهش در سطح جهانی با سیاست به بهبود کارگران زندگی جوامع و جامعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب