همه گیر به شمار بیشتری خطرات استرس برای کالیفرنیا اقلیت نژادی, نظرسنجی می یابد

مردم از رنگ در کالیفرنیا احساس سلامت و خطرات اقتصادی از COVID-19 اپیدمی حاد تر از سفید کالیفرنیا بر اساس یک نظ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399
Man wearing medical mask in San Francisco's Chinatown.

مردم از رنگ در کالیفرنیا احساس سلامت و خطرات اقتصادی از COVID-19 اپیدمی حاد تر از سفید کالیفرنیا بر اساس یک نظرسنجی جدید موسسه دولتی مطالعات در دانشگاه برکلی است. (عکس از Daniel اروز از طریق فلیکر و CC BY 2.0)

مردم از رنگ در کالیفرنیا صورت افزایش سلامت و خطرات اقتصادی در COVID-19 گیر با آزادی کمتر به کار از خانه و اضطراب بیش از پرداخت برای نیازهای پزشکی و مراقبت های, به گزارش یک نظرسنجی جدید از UC برکلی موسسه دولتی مطالعات (IGS).

سفید کالیفرنیا و خانواده خود را به طور قابل توجهی بیشتر از Latinx و ساکنان به ایمنی است که می آید از کار در خانه در طول همه گیر نظرسنجی ها یافت می شود. در همه 61.3 درصد از سفید پوستان گفت: آنها می توانند از نزدیک به 20 امتیاز بیشتر از گزارش Latinx پاسخ دهندگان. در میان سیاه, کالیفرنیا, 53.3% گزارش که قادر به کار در خانه پیوست 58.9 درصد از آسیایی-آمریکایی است.

که در معرض خطر است مرکب درجه قرار گرفتن در معرض دیگر افراد جدید IGS های نظرسنجی ها یافت می شود. در میان سفید کالیفرنیا, 26.5% گزارش که آنها تا حدودی جدی یا مشکل بسیار جدی است چرا که آنها در مجاورت نزدیک با افراد دیگر. بیش از دو بار به عنوان بسیاری از Latinx رای دهندگان — 56.7% — ابراز مشابه نگرانی به دنبال 43.8 درصد از سیاه پوستان و 44.4 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار.

"استارک تفاوت های نژادی است که در آن جمعیت با خیال راحت می توانید از خانه کار می کنند قابل توجه" گفت: IGS شرکت-مدیر Cristina مرا. "لاتینی ها و سیاه پوستان و خانواده خود را به سادگی در صورت تماس بیشتر و در معرض خطر بیشتری نسبت به سفید پوستان است."

برکلی IGS نظرسنجی از 8,800 ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا انجام شد آنلاین بین مارس 16 و 20 آوریل در رابطه با UC-بر اساس کالیفرنیا موسسه عدالت در سلامت و عمل است. این یکی از اولین ایالات متحده در تلاش برای ارزیابی نظر در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن.

اولین گزارش از این نظرسنجی منتشر شده در مارس 1, یافت, که, کالیفرنیا رای دهندگان در حال عمیقا تقسیم شده در مورد COVID-19 گیر با حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر نگران در مورد اقتصاد و کمتر نگران آن است که آنها را آلوده دیگران. سومین گزارش از نظرسنجی این است که میله میله برای انتشار در جمعه 8 مارس.

جدید IGS گزارش نشان می دهد که سلامت ناامنی است که تقریبا جدایی ناپذیر از امنیت اقتصادی و دوباره نظرسنجی در بر داشت دراماتیک مسابقه مبتنی بر نابرابری:

  • در همه 83.2 درصد از پاسخ دهندگان گفته COVID-19 ارائه برخی از درجه ای از تهدید به امور مالی خود را با 44.1% آن را "عمده" خطر. در میان Latinos اما 59.6% ذکر آن به عنوان یک خطر عمده به دنبال 53.8% در میان سیاه پوستان. در میان آسیایی, آمریکایی, 44.6% آن را دیدم به عنوان یک خطر عمده اما در میان سفید پوستان این تعداد کاهش یافت و به 37.3%.
  • فقط بیش از 40% در گفت: همه آنها تا به حال تا حدودی و یا بسیار مشکل جدی برای پرداخت ضروریات به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. نزدیک به 42 درصد از Latinx پاسخ دهندگان دیدم مشکلات خود را به عنوان بسیار جدی پیشی تهدید گزارش شده توسط سیاه پوستان (31.9%) و آسیایی-آمریکایی (27%). در میان سفید پوستان فقط 13.6% توصیف مالی و تهدید بسیار جدی است.

با وجود این خطرات اقتصادی این نظرسنجی کالیفرنیا دریافتند که به طور کلی به شدت حمایت ماندن در خانه و اقدامات در نظر گرفته شده برای محدود کردن گسترش عفونت است. کمی بیش از 87 درصد تا حدودی و یا به شدت حمایت ملی stay-در-خانه سفارش با پاسخ دهندگان گزارش بالاترین پشتیبانی در 92.6%.

در تمام 70 درصد بیشتر نگران در مورد پایان دادن به پناهگاه در محل شیوه های بیش از حد به زودی در مقایسه با 30% که بیشتر نگران تاثیر اقتصادی در ادامه بیش از حد طولانی است. اما دوباره نتایج معناداری را نشان داد نژادی تقسیم. در میان سیاه پوستان 80.9 درصد بیشتر نگران در مورد حفاظت از سلامت و به دنبال آن 76% در میان آسیایی-آمریکایی و 72.4% در میان Latinos. در میان سفید کالیفرنیا این تعداد کاهش یافت و به 67.6%.

"آن گروه در مواجهه با بزرگترین مشکلات اقتصادی از این بیماری همه گیر هستند و نه لزوما بیشتر مشتاق برای پایان دادن به این مستند گفت:" IGS شرکت-مدیر اریک Schickler. "که ممکن است به دلیل این گروه نیز به احتمال زیاد به کارهایی که قرار دادن آنها در معرض بیشترین خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب