همه گیر می تواند تلفات محیط زیست, هوای آزاد, علم, آموزش و پرورش, برنامه های

عمومی, آموزش های زیست محیطی می تواند یک بازی را تغییر برای بسیاری از کودکان به ویژه ساکنان شهری که دسترسی محدو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 خرداد 1399
children and teachers explore life in a pond

عمومی, آموزش های زیست محیطی می تواند یک بازی را تغییر برای بسیاری از کودکان به ویژه ساکنان شهری که دسترسی محدود به فضای باز و یا مبتنی بر مدرسه علوم کلاس. (UC برکلی حسن نیت ارائه میدهد عکس از Lawrence Hall of Science)

این COVID-19 همه گیر را تهدید بقای سازمان ها در سراسر کشور است که ارائه بحرانی هوای محیط زیست علوم و آموزش و پرورش برای K-12 دانش آموزان با هشدار دهنده 63 درصد از این گروه نامشخص در مورد توانایی خود را برای همیشه بازگشایی درهای خود را بر اساس یک مطالعه منتشر شده در این هفته توسط Lawrence Hall of Science در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

در پایان ممکن است نویسندگان این مطالعه برآورد برخی 4 میلیون جوانی از دست رفته بود این فرصت را به شرکت در این برنامه ها. این تعداد می تواند به افزایش 11 میلیون در ماه دسامبر سال 2020 اگر این سازمان ها قادر به بازگشایی شده است. تاثیر در کالیفرنیا است و حتی بالاتر از سراسر کشور.

از دست دادن فضای آموزش و پرورش ویرانگر است وضعیت به طور بالقوه تاثیر فاجعه بار گفت رنا Dorph مدیر Lawrence Hall of Science (LHS) یک مرکز علمی و رهبر در حال توسعه K-12 علم برنامه درسی. گرفتن جوانان در خارج از ارتباط با جهان اطراف آنها و یادگیری در مورد طبیعت بسیاری از مستند علمی, بهداشت و مزایای اجتماعی و بسیاری از آموزش و پرورش انجام شده توسط residential, هوای آزاد, علوم, مدارس, مراکز طبیعت, پارک ها و باغ وحش ها در کلاس های درس سنتی.

"این اتفاق می افتد در زمانی که بهداشت عمومی رهبران ترویج ارزش از آموزش به عنوان امن تعامل موثر و ضروری" Dorph گفت. "خارج از منزل است یک منبع برای یادگیری تعامل و سلامت و باید آن را در دسترس برای همه است."

از دست دادن احساس خواهد شد نامتناسب با لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده گروه به خصوص دانش آموزان از رنگ و دانش آموزان از خانواده های کم درآمد که به احتمال زیاد به از دست دادن محیط زیست آموزش و پرورش در مدرسه محلی منطقه.

"سالها تلاش برای افزایش دسترسی به مزایای یادگیری و پر رونق در خارج از منزل می تواند در بازگشت حتی اگر محیط زیست و, هوای آزاد, علم, آموزش و پرورش, برنامه مدیریت برای بازگشایی" گفت: Craig عجیبی, LHS مدیر دانشیار. "منابع-بسته سازمان به ما بگویید که آنها نیاز به چشم پوشی از طرح های ترویج عادلانه و فراگیر محل کار و حتی شاید برای توقف یارانه, برنامه نویسی, بورسیه چشم پوشی هزینه حمل و نقل کمک های مالی و مشارکت اجتماعی در حمایت از مشتریان پرداخت که می تواند یک بار دیگر به محرومیت از دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ. چیزهایی وجود دارند که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر برای جلوگیری از آن است."

عمومی, آموزش بخش مهمی از آموزش و پرورش

girls using a magnifying class to look at aquatic life in a cup of pond water

Coronavirus همه گیر است که تهدید وجود بسیاری از آموزش و برنامه ای که ارائه یک تجربه منحصر به فرد برای بسیاری از دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ. (UC برکلی حسن نیت ارائه میدهد عکس از Lawrence Hall of Science)

ملی بررسی زیست محیطی و, هوای آزاد, علم, آموزش و پرورش, سازمان تامین شد و توسط بنیاد ملی علوم و انجام شده با همکاری کالیفرنیا سواد زیست محیطی ابتکار انجمن آمریکایی شمالی برای آموزش های زیست محیطی و ده رشته — سازمان هایی که تمرکز بر آوردن آموزش های زیست محیطی برای همه K-12 دانش آموزان است.

نویسندگان این مطالعه دریافت نزدیک به 1000 پاسخ از 49 ایالت و ناحیه کلمبیا با اکثریت پاسخ دهندگان که از سازمان های غیر انتفاعی (62%) و/یا عمومی/سازمانهای دولتی (35%). از جمله برنامه های در خدمت طیف گسترده ای از زبان آموزان در مناطق از جمله علم و سواد زیست محیطی, حفاظت, توسعه جوانان, جامعه, ساختمان, اجتماعی, احساسی, یادگیری حرفه و مهارت کار توسعه و عدالت زیست محیطی.

در سیاست کوتاه نویسندگان تخمین زده است که تا دسامبر. 31, 2020:

  • برخی از 11 میلیون بچه ها که می توانست در خدمت 1,000 سازمان از دست رفته خواهد شد محیط زیست و علوم فرصت های یادگیری. حدود 60 درصد از آنها از جوامع از رنگ و یا کم درآمد جوامع است.
  • 1,000 سازمان مورد مطالعه را از دست داده اند و حدود 600 میلیون دلار درآمد.
  • حدود 30000 کارکنان باید گذاشته شده یا furloughed از این سازمان ها.
  • آن را بسیار محتمل است که 37 درصد از این سازمان ها در کالیفرنیا و 30% در سراسر کشور نمی خواهد بازگشایی شده است.
  • بیش از یک سوم از آموزش و پرورش در زمینه — تا 65% — به احتمال زیاد ناپدید شده اند فرسایش یک جزء کلیدی از کشور آموزش و پرورش زیرساخت ها است.

سیاست مختصر نشان می دهد راه هایی برای کاهش ضرر و زیان بالقوه از طریق بودجه و اولویت های عمدی هماهنگی تلاش های محلی و ایالتی آموزش و پرورش سازمان. این ایده ها شامل redeploying, هوای آزاد, مربیان به کار در K-12 مدرسه تنظیمات برای افزایش ظرفیت این مدارس به آموزش دانش آموزان در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. چنین همکاری ترتیبات می تواند گسترش محدودیت فضای مدارس و کمک به آنها در رسیدن به اهداف یادگیری در حالی که اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار و ارائه آموزش های بهداشتی و اجتماعی به دانش آموزان است.

نویسندگان همچنین نشان می دهد که کمک های مالی بود ترجیحا اختصاص داده شده به تلاش در جوامع به حاشیه رانده شده برای جلوگیری از از دست دادن سود ساخته و نسبت به گسترش مشارکت در این زمینه و دستیابی به حقوق صاحبان سهام بیشتر شمول فرهنگی ارتباط و عدالت اجتماعی است.

"آزاد علوم و آموزش سازمان محیط زیست یک بخش ضروری از سیستم آموزش و پرورش" عجیبی گفت. "آنها در ارائه راه حل برای چالش های مدارس در حال حاضر رو به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر و نیاز به در نظر گرفته شود به عنوان شرکای کلیدی در توسعه بودجه اولویت های بهداشت, سیاست ها و رهنمودها برای باز شدن مدارس و ارائه برنامه های آموزشی. امید ما این است که این سیاست کوتاه کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی این تصمیمات در حالی که تأکید بر اهمیت فضای یادگیری در جلسه آموزشی و اجتماعی اهداف است."

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن