بیش مهندسی رز باول حلقه بسته شدن به اتومبیل

هنگامی که شما یک مشکل راه حل وجود دارد — و پس از آن وجود دارد کمربند و بند شلوار راه حل.هنگامی که شما نیاز به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

هنگامی که شما یک مشکل راه حل وجود دارد — و پس از آن وجود دارد کمربند و بند شلوار راه حل.

هنگامی که شما نیاز به کشف کردن سخت افزار وجود دارد, مهندسی — و پس از آن وجود دارد بیش مهندسی.

هفته گذشته با مشکل بودن تمایل برای مردم به ورزش در خارج از منزل بزرگ در اطراف رز کاسه حلقه تفریحی پیگیری سقوط قربانی به coronavirus shutdown شهر پاسادنا حل شد بنابراین اساسا بیش از مهندسی است که آن را محدود به شکست است.

پس از آن شکست خورده و خواهد بود اوراق حق دور.

بله, آن یک ایده خوب برای ممنوعیت موتور وسایل نقلیه از جاده های اطراف ورزشگاه بنابراین به عنوان اجازه می دهد تا واکر دوندگان و دوچرخه سواران اجتماعی فاصله در حالی که آنها اعمال شود.

این یک ایده عالی بود در واقع من شده است شعار این دهه نه تنها در طول بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ دلیلی برای اتومبیل در ارریو طبقه در همه به جز در ورزشگاه حوادث و برای گلف بازان پارکینگ در Brookside گلف است که می تواند روت در یک خیابان به بسیاری.

اما چنین برنامه ای نیاز ندارد مفاصل آن. مسدود کردن خیابان ها با هیدرولیک بلردس که می توان برای firetrucks و در روز بازی و شما انجام می شود.

وجود دارد هیچ وقت به چنین فانتزی بلردس در طول زمان عمومی-بهداشت و درمان اضطراری. اما موقت موانع به راحتی می تواند قرار داده می شود.

به جای آن این است که دیوانه-ساخت — شهر نصب شده کماندار 1200 ضد خودرو و موانع ساخته شده توسط النهار سریع, دفاع, گروه, صورتحساب توسط این شرکت به عنوان "یک HVM (خصمانه خودرو کاهش) راه حل استقرار" برای نگه داشتن اتومبیل از رانندگی به ارریو.

به عبارت دیگر فن آوری های نظامی طراحی شده برای جلوگیری از خودکشی کامیون-بمب افکن بوده است "اعطا رسمی تعیین واجد شرایط به عنوان ضد تروریسم تکنولوژی (QATT) توسط ایالات متحده وزارت امنیت میهن" با توجه به نصف النهار.

پس از دهه ها اجازه می دهد هر و همه وسایل نقلیه موتوری از Vespas به ماک کامیون به رانندگی در عرض چند پا از هزاران نفر از ورزشکاران که در اطراف حلقه هر روز به منظور جلوگیt هر وسیله نقلیه موتوری و در همه حال از ورود به ارریوشهر رفت و بالستیک.

آن را فقط به خود آرچر 1200s. موانع تا به حال به کارکنان! در روز دوشنبه جلسه شورای شهر, شهرستان, مدیر تفریح برندا هاروی-Williams گزارش داد که "بستن حلقه به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه, ساختمان, موانع و ارائه کارکنان شهرستان برای نظارت بر ترافیک و افزایش هزینه های از پیش بینی دلار 43000 یک ماه به $145,000 یک ماه" با توجه به پاسادنا در حال حاضر.

آن را غیر واقعی بود. ده ها تن از لباس شخصی امنیت مردم بودند و ظاهرا نیاز به دلیل در یکی از خیابان رانندگان اجازه داده شد در جنوب پایان حلقه پیاده و دوچرخه سواران همه از ناگهانی نیاز به حفاظت در برابر چند تن ماشین آلات — پس از چند دهه از نیاز به حرکت در اطراف وسایل نقلیه موتوری توسط خود!

یک بلوک از خانه من یک نگهبان پارک شده است در تمام طول روز در مقابل کماندار 1200s در Parkview خیابان بدون هیچ دلیل روشنی — ضد تروریستی دستگاه های جلوگیری از هر کسی از رانندگی را به ارریو همه توسط خود را دارند. یا من فکر کردم آن را بدون هیچ دلیل تا دوشنبه شب زمانی که من bicycled به ارریو گذشته گارد حدود 7:30 p. m. و او به نام "بسته در 8!"

به طوری ... شما می توانید راه رفتن و یا سوار دوچرخه خود را به پایین وجود دارد گذشته 8 p. m. حتی اگر وجود دارد هیچ وسایل نقلیه موتوری به تهدید شما ؟ و ما شهروندان استخدام یک پسر به ما بگویید که ؟

من فقط آن را دریافت نمی. جز این که بله, اگر شما یک برنامه را پس از فاجعه گران بیش از کارکنان و تکرار شونده است که آن را محدود به شکست, شکست آن خواهد شد. این شورا رای به دوباره اجازه می دهد ترافیک سنگین در سراسر رز باول حلقه آغاز ژوئن 1. شکستن پای ورزشکاران!

صحبت از گرفتن ماشین از خیابان ها و مردم در آنها رابین Salzer و تصور من از باز کردن کلرادو بلوار در پاسادنا به عنوان یک اجتماعی دور, رستوران, فضای, گرفتن ماشین از خیابان تعداد زیادی از کشش. جمعه شب CBS2/KCAL9 خبرنگار جف Nguyen من دعوت کردن به بلوار و ما تا به حال خوب و ایستگاه تولید یک داستان خوب ما در بر داشت بسیاری از پشتیبانی از جمله از بارنی Beanery یک مدیر که همچنین تبلیغ که فضای باز بین کلرادو و اتحادیه استفاده می شود که به سطح-سطح آموزش آهنگ. Naysayers: نه این نیست ایجاد یک پارکینگ مشکل است. چه عجیب و غریب نگرانی است. پیر پاس عظیم پارکینگ! چند فضاهای پارکینگ در کلرادو! تحویل وسایل نقلیه اجازه داده می شود تا 11 صبح! سبز و اتحادیه به راحتی می توانید تمام تالار گفتمان ترافیک! اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

نوشتن عمومی سردبیر lwilson@scng.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن