Orange County sheriff: 'مرگ جورج فلوید اشتباه بود'

Orange County Sheriff همین بارنز و چند تن دیگر در جنوب کالیفرنیا مقامات مجری قانون صادر یادداشت روز شنبه 28 ما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

Orange County Sheriff همین بارنز و چند تن دیگر در جنوب کالیفرنیا مقامات مجری قانون صادر یادداشت روز شنبه 28 مارس در محکوم کردن اقدامات چهار مینیاپولیس افسران پلیس که منجر به کشته شدن یک غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار در روز یادبود.

بارنز را نامه ای بود که به سمت کارگردانی OCSD کارکنان و ارسال شده توسط کلانتر به رسانه های اجتماعی. باز آن را با واژه "مرگ جورج فلوید اشتباه بود."

فلوید دیده می شد در کثیرالانتشار تلفن همراه با یک افسر فشار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را. مینه سوتا مرد gasped: "من نمی توانم نفس بکشم" و گریه برای مادرش قبل از او بی توجه و درگذشت. او بازداشت شده بود به ظن استفاده از پول تقلبی.

"به همان اندازه نگران کننده این واقعیت است که سه افسر ایستاده بود در حالی که شریک زندگی خود را در عمل به شیوه ای که در تضاد با خود قسم خورده تعهد به محافظت و خدمت" بارنز گفت.

کلانتر در ادامه می گویند که این حادثه در مینیاپولیس و دیگران مانند آن ارد اجرای قانون اعتماد با جامعه. وی از معاونان او به استفاده از "د-تشدید استراتژی" و پایبند به بخش استفاده از زور در سیاست.

گروه سیاست دستی به تشریح عوامل متعددی است که باید در نظر گرفته شود در تعیین اینکه آیا استفاده از زور معقول است. آنها عبارتند از جدی بودن جرم مشکوک نزدیکی از سلاح شماره کلانتر پرسنل و مظنون در حال حاضر و "بالقوه برای آسیب به شهروندان و اعضای مظنون است."

نمایندگان نمی روشهایی دیده می شود در فیلم فلوید بازداشت بارنز گفت: در یک صدای جیر جیر. OCSD سیاست نیز به صراحت آمده است که استفاده از این روش معمولا به عنوان یک جای خواب نگه دارید که محدود شریان کاروتید باید "اجتناب شود."

"با این حال آموزش و سیاست تنها به عنوان خوب به عنوان مردم واگذار حمل آنها را" بارنز گفت. "من انتظار هر یک از اعضای این گروه است که شما رفتار خود را با یک استاندارد بالای اخلاقی و درمان هر یک زندگی با ارزش و احترام است. نشان است مخدوش هنگامی که یک افسر صلح اعمال خارج از آموزش و نقض حقوق و یا اجازه می دهد تا تعصب ابر خود قضاوت کنند."

در ضمن تمام چهار نفر از این افسران که در بازداشت جورج فلوید شده اند خاتمه از مینیاپولیس اداره پلیس. شهردار یعقوب فری به نام برای دستگیری آنها در ارتباط با غیر مسلح سیاه مرگ انسان.

قتل موجب موجی از خشم و انزجار در مینه سوتا که در آن تظاهرات تفویض به غارت و آتش. در لس آنجلس تظاهر کنندگان احاطه شده یک خودروی گشت پلیس لس آنجلس و شکست یکی از پنجره های آن.

رهبران حداقل سه ادارات پلیس در جنوب کالیفرنیا در پاسخ به اتفاقاتی که در گشوده مینیاپولیس در یادداشت های آن نیز ساخته شده پنج شنبه. آنها با انتقاد از تصمیمات افسران دیده می شود در فیلم از این حادثه.

ریورساید اداره پلیس رئیس لری گونزالس به نام فیلم "نگران کننده" و "نتیجه ضعیف تاکتیک های آموزش و قضاوت." Long Beach Police Department رئیس رابرت لونا گفت: ماموران پاسخ بود "به طور مستقیم در تضاد با سوگند ما گرفته شده برای محافظت و خدمت می کنند."

"به سادگی اظهار داشت: مرگ جورج فلوید یک تراژدی" تاج اداره پلیس رئیس جرج جانستون گفت.

انتشار Barne داخلی یادداشت پس از اورنج کانتی ساکنان ابراز نگرانی در مورد استفاده از زور به OCSD گروه سخنگوی کری براون گفت.

"ما پرسش از جامعه:" آیا این اتفاق خواهد افتاد در اورنج کانتی?' "او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب