نیویورک حمل و نقل رئیس آلوده: MTA رو به تباهی مالی

از Aril 24, بیش از وجود دارد 886,500 افراد آلوده به CCP coronavirus در ایالات متحده با مرگ و میر گزارش شده در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

از Aril 24, بیش از وجود دارد 886,500 افراد آلوده به CCP coronavirus در ایالات متحده با مرگ و میر گزارش شده در بیش از 50 ، 000. ایالت نیویورک است که سخت ترین ضربه با بیش از 263,000 موارد است. شهر نیویورک است که کانون با بیش از 145,000 موارد تشخیص داده شده و بیش از 11 ، 000 مرگ و میر. مواج بیماری مؤثر است تعداد زیادی از کارکنان در سازمان های دولتی با حمل و نقل متروپولیتن (MTA) که یکی از سخت ترین ضربه. در مارس 28, MTA رئیس پاتریک Foye آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به گزارش های رسانه ها از MTA را 74,000 کارکنان 2,400 اعضای آلوده شدند با COVID-19 وجود دارد و 68 مرگ و میر. در میان کشته شدگان بودند سرپرستان مترو و رانندگان اتوبوس و همچنین تمیز کردن کارکنان. در حالی که تعداد زیادی از کارکنان آزمایش نشده بیش از 6,000 کارکنان گرفته اند مرخصی استعلاجی. در مارس 14, MTA اعلام کرد که آنها را به پرداخت حقوق بازنشستگی به مقدار مجموع US$500,000 به خانواده های کارکنان که از شیوع بیماری درگذشت.

شهری و حمل و نقل سازمان مدیریت حمل و نقل عمومی در بیشتر New York منطقه از جمله پنج بخش و شهرستانهای اطراف پوشش قضایی از 4000 کیلومتر مربع و جمعیت کل 18 میلیون. MTA مهم مدیریت ترافیک سازمان در ایالات متحده است. آن صاحب و مدیریت نیویورک مترو و اتوبوس و کشتی.

به تجزیه و تحلیل وضعیت فاجعه آمیز مؤثر بر MTA لازم است به بررسی آن ارتباط نزدیک به حزب کمونیست چین (CCP).

ارتباط نزدیک بین MTA رئیس و CCP

این مقاله به طور خلاصه به تجزیه و تحلیل برخی از طرفدار کمونیست اظهارات کلمات و احساسات و اعمال MTA رئیس et al; صمیمانه امیدوار به هشدار مربوط به ایالات متحده ادارات و پرسنل به کشنده خطرات و مشکلات است که با حمایت از حزب کمونیست چین و چشم پوشی آن ناپسند از 1.3 میلیارد مردم چین است.

1. کسب و کار تماس با CCP

MTA رئیس پاتریک Foye یک وکیل ادغام و اکتساب شریک Skadden آرپس و یک شریک مدیریت از شرکت دفاتر در بروکسل بوداپست و مسکو است. Skadden آرپس یک شرکت حقوقی بین المللی مستقر در شهر نیویورک است طیف گسترده ای از منافع کسب و کار: ترکیب و ادغام بازارهای سرمایه بین المللی داوری و دادخواهی انرژی و زیرساخت های پروژه های بانکی, املاک و مستغلات, مدیریت سرمایه گذاری و تحقیقات. این شرکت دارای دفاتر نمایندگی در پکن و شانگهای و هنگ کنگ است. این به این معنی است که Foye خود دارای منافع تجاری در چین است.

(Image: Screenshot / YouTube)

رئیس Foye دارای منافع تجاری در چین به عنوان یک شریک شرکت حقوقی بین المللی Skadden آرپس. (تصویر: Screenshot / YouTube)

2. تعامل با چینی کنسولگری در نیویورک

در شب 17 ژانویه 2018 ایالات متحده-چین عمومی اتاق بازرگانی برگزار شد "خیریه جوایز" شام در میدتاون منهتن. صدها نفر از دولت و تجارت بزرگان از چین و ایالات متحده با حضور در این تابع. شرکت هایی مانند استون گروه HNA گروه SL سبز Realty Corp و گرینلند گروه برنده جوایز. Cui Tiankai یک دیپلمات چینی و در حال حاضر سفیر جمهوری مردم چین به ایالات متحده آمریکا تحویل سخنرانی. MTA رئیس پاتریک Foye سخنرانی به نمایندگی از فرماندار نیویورک اندرو کومو. Foye نیز ارائه شده است: "Outstanding جامعه سهم جایزه" به گرینلند است که یک چینی publicly traded توسعه املاک و مستغلات. گرینلند گروه تاسیس شد به عنوان یک شرکت دولتی.

3. نشان می دهد پشتیبانی برای شرکت CCP

در تاریخ 12 آوریل سال 2017, در, نیویورک, مرکز تجارت جهانی نیویورک چین-ایالات متحده آمریکا, آسمان, باشگاه, میزبانی یک رویداد — "آسمان باشگاه Dialogue: زیرساخت های توسعه و سرمایه گذاری است." پاتریک Foye بود که پس از آن مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی, سخنرانی ساخته شده است که او یک مقام تمرکز رسانه و "ستاره" از CCP.

با توجه به گزارش رسانه Foye ارائه شده مقدمه ای مفصل نوسازی برنامه های مختلف در مقیاس بزرگ پروژه های زیربنایی همراه با Gossel پل, نیویورک, لاگاردیا فرودگاه JFK فرودگاه بین المللی. در طول سخنرانی او به دنبال همکاری از سرمایه های خصوصی و نگاه به جلو به مشارکت شرکت های چینی در روند مناقصه برای پروژه های.

جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن

در 25 مارس سال 2020 جوجه ها به خانه آمد به جای شب بسر بردن. Foye از طریق یک ویدئو کنفرانس با MTA مدیره نشان داد که در طول CCP coronavirus اپیدمی مترو ترافیک مسافری سقوط نزدیک به 90 درصد است. حمل و نقل شهری اقتدار از دست دادن تقریبا ما 125 میلیون دلار درآمد هفتگی. ما 3.8 میلیارد دلار در بودجه اختصاص داده شده توسط دولت فدرال هستند و نه به اندازه کافی به قید وثیقه MTA را از آن مخمصه و کسری از ما 6.5 میلیارد دلار است که انتظار می رود در پایان این سال است. Foye رفت و در اعتراف: "در حال حاضر ما هرگز قادر به جبران این ضرر و زیان است."

(Image: Screenshot / YouTube)

حمل و نقل شهری اقتدار از دست دادن تقریبا ما 125 میلیون دلار درآمد هفتگی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چرک و تحقیر فیلم پورنو تاریخچه CCP است که به خوبی شناخته شده و به خوبی مستند شده است. CCP است مانند یک سم است. آن است که همیشه در عذر و حالت جنگ. آن را نمی خواهد و نمی تواند تغییر کند. آن است که کمونیست های ضد آمریکایی و ضد انسانی به هسته اصلی آن است. خوشخو مردم نیاز به درک این.

به آقای Foye گرفته این زمان به فکر می کنم در مورد اساسی ترین دلیل فاجعه بار ضرر و زیان متحمل شده توسط MTA در طول این اپیدمی? آن است که هیچ حادثه ای است که خود او تشخیص داده شده است مثبت برای COVID-19 و او ممکن است احساس خوب است. به عنوان رئیس ایالتی حمل و نقل Foye نزدیکی با conniving CCP به آنها بهانه و پوشش برای ویروس خود را به اعتصاب. او انتظار "چیزهای بزرگ" و سرمایه گذاری از چین-تامین مالی شرکت و همچنین برای شرکت هایی که او موفق و که او تا به همکاری با آن هستند و عامل در سرزمین اصلی چین است. اما در حال حاضر این بیماری همه گیر شده است از بین برود درآمد از MTA. کارکنان در مواجهه با ضرر و زیان بزرگ و مرگ و میر خود را تحت صلاحیت این دادگاه ها. نیویورک حمل و نقل و مسافران نیاز به خدمات صورت های آینده. رئیس باید صمیمانه به بررسی وضعیت و از خواب بیدار به سرعت.

ایالات متحده تبدیل شده است و بیشترین شدت تحت تاثیر قرار کشور در خارج از سرزمین اصلی چین است. این وحشتناک پیامد و نتیجه خاص ایالات متحده گسترش سرمایه گذاری و فن آوری به حزب کمونیست چین و ارائه حمایت های مختلف مکانیسم در چند دهه گذشته. قبلی دولت ایالات متحده آمریکا و وال استریت کنسرسیوم شده اند "تغذیه" CCP که به نوبه خود به ایالات متحده آمریکا, سیاست, تجارت, تکنولوژی, آموزش و پرورش, رسانه, سرگرمی و زمینه های دیگر. درجه کمونیست نفوذ بسیار وسیع و گسترده و بسیار غیر مستقیم.

(Image: Screenshot / YouTube)

قبلی دولت ایالات متحده آمریکا و وال استریت کنسرسیوم شده اند 'تغذیه' CCP هیولا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

زمانی که حزب کمونیست چین حلقههای سیاسی آمریکا و محافل کسب و کار آن است که معمولا تحت پوشش "همکاری و برنده-برنده" را با اضافه شدن فریب "تجارت شهرت و ثروت است." زمانی که ایالات متحده افراد مشهور به پذیرایی و جشن در دعوت از CCP مقامات و بزرگ چینی شرکت CCP رسمی رسانه ها با شور و نشاط hypes حوادث برای لاف زدن اهداف بیان کرد که "CCP است بنابراین استقبال و محبوب در ایالات متحده است." مخفی انگیزه CCP است که برای همیشه در حال گسترش کنترل و نفوذ در خاک آمریکا به تدریج فرسایش امریکا ارزش های آزادی و جایگزین کردن آنها را با تمام عناصر بد کمونیسم. کسانی که پذیرفته CCP را دعوت به حمایت از این حزب که در واقع کمک به CCP نفوذ به ایالات متحده و "چراغ گرگ به اتاق." حتی اگر آنها را دریافت برخی از وجوه و یا به اصطلاح پاداش و خرده ریز از CCP از جمله مزایای در نهایت تبدیل خواهد شد توخالی.

این CCP coronavirus همه گیر شده و باعث از دست دادن زندگی و آسیب دیده سلامت بسیاری از مردم است. آن را به شدت تحت تاثیر اقتصاد ایالات متحده کسب و کار کوچک و خانواده و جامعه است. ایالت نیویورک, شهر نیویورک و بسیاری از سازمان های دولتی نزدیک به CCP در سخت ترین-آمار مناطق نیاز به منعکس کننده تشخیص همبستگی و خطرات ناشی از CCP خارج از چنگال آن بلافاصله و به سرعت بازیابی عمده ضرر و زیان ناشی از گرفتن در تخت با CCP. در تمام فوریت خارج از CCP نفوذ ASAP. امریکا نیاز ندارد کمونیسم.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

نگه داشتن خود را دور از آتش!
Coronavirus: چین برای انتقاد از نژادپرستی علیه آفریقایی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن