اسب مسابقه: حداکثر امنیت برنده در بازگشت به مسابقه در Del Mar

سوارکار اسب دوانی شدن هابیل Cedillo راهنماهای حداکثر امنیت به دایره برنده پس از پیروزی خود را در درجه دوم $150

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399
  • سوارکار اسب دوانی شدن هابیل Cedillo راهنماهای حداکثر امنیت به دایره برنده پس از پیروزی خود را در درجه دوم $150,000 سن دیگو, نقص, چهار شنبه, جولای 25, 2020 در دل مار با تجربه باشگاه Del Mar, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • حداکثر امنیت و سوارکار اسب دوانی شدن هابیل Cedillo خارج از غلبه Midcourt (ویکتور Espinoza) داخل برای برنده شدن در این کلاس دوم $150,000 سن دیگو, نقص, چهار شنبه, جولای 25, 2020 در دل مار با تجربه باشگاه Del Mar, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

نبود این بیانیه پیروزی برخی ممکن است انتظار می رود اما حداکثر امنیت رو این کار انجام می شود در اولین مسابقه خود در پنج ماه شنبه در دلم مار.

ارسال postward به عنوان 2-5 مورد علاقه در $150,000 درجه دوم سن دیگو نقص 4-ساله پسر جدید سال روز تست شد تمام راه را قبل از غالب بینی بیش از فوق العاده-بازی Midcourt در اولین بازی خود برای مربی باب Baffert.

سوارکار اسب دوانی شدن هابیل Cedillo که جاروب شنبه دو کلاس دوم سهام در Del Mar در زمان سرب از سمت راست دروازه تسلیم آن به Midcourt در اطراف نوبه خود برای اولین بار و پس از آن کاهش یافته است به سوم تا پشت قبل از گرفته در خارج تبدیل به خانه و مبارزه با Midcourt و سوارکار اسب دوانی شدن ویکتور اسپینوزا از طریق طول و دراز.

قدرت بالاتر 7-2 انتخاب دوم به پایان رسید, سوم, 6 1/4 طول پشت Midcourt در این زمینه پنج نفر به عنوان مربی جان Sadler این رشته از سه دوره متوالی به سن دیگو نقص پیروزی به پایان رسید. تبر مرد چهارم به پایان رسید و مبارز گذشته بود. زمان نهایی برای 1 1/16 مایل بیش از آهنگ اصلی بود 1:44.54.

حداکثر امنیت تنها اسب به عبور از خط پایان برای اولین بار در کنتاکی دربی و رد صلاحیت شده اند می تواند ادعا برای $16,000 روز او را شکست خود را قبل از ازدواج با 9 3/4 طول در Gulfstream پارک در دسامبر 2018 قبل از رفتن به کسب گرفتگی جایزه افتخارات به عنوان برتر کشور 3-year-old male سال گذشته است.

قبلا آموزش دیده توسط Jason Servis خود را شروع کرد 2020 کمپین با یک پیروزی بیش از نیمه شب Bisou در مراسم تحلیف 20 میلیون دلار عربستان جام on Feb. 29 فقط نه روز قبل از Servis و 26 سایر defendents نامگذاری شد در چهار جداگانه کیفرخواست که به اتهام دوپینگ اسب.

حداکثر امنیت را صاحبان گری و مری غرب, تبدیل اسب خود را بیش از به Baffert و همراه با چند با استعداد 3 ساله که چشم دوخته اند کنتاکی دربی در سپتامبر. 5 او در حال حاضر یکی از بهترین اسب های مسن تر در آموزش.

"آن را به چالش کشیدن اما آن را به هیجان انگیز" Baffert گفت: قبل از Del Mar دیدار خواهد کرد. "من هنوز هم فکر می کنم او یکی از بهترین اسب ها در آمریکا است. من نمی خواهم در این شرایط چگونه من او, اما گری و مریم از دوستان من و او از من پرسید (برای آموزش او)."

تا بعد خواهد بود $1 میلیون کلاس من اقیانوس آرام و کلاسیک در Aug. 22 و امکان مسابقه برگشت با Midcourt آموزش دیده توسط جان Shirreffs.

Cedillo روی حداکثر امنیت برای اولین بار با به طور منظم سوار لوئیس Saez ممنوع از خروج ساراتوگا به دلیل coronavirus تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط اسب که چه کسی برنده شد نه از 11 برای درآمد از $11,891,900.

"او را شکست و تیز او شکست کامل" Cedillo گفت. "ویکتور سعی کردم به رفتن (با Midcourt), بنابراین من فقط سعی کردم به او را به عقب. او یک اسب. او می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید او را به انجام. شما می توانید او را آهسته و یا شما فقط می توانید با او بروم."

Cedillo گفت: او فکر کرد که او تا به حال برنده عکس زمانی که بالای دو عبور سیم.

"من خوش شانس," او گفت:.

Midcourt آینده در یک تلاش ناامید کننده در هالیوود جام طلا در سانتا آنیتا زمانی که او پریدند در هوا در شروع و به پایان رسید پنجم در ژوئن 6, دوباره در راه بزرگ در روز شنبه.

5-سال نیمه شب لوت مجموعه اسب فراکسیون 23.74, 46.87 و 1:11.40 و در داد فرمان که حداکثر امنیت را به چالش کشیده در سر خط. او مبارزه در فینال 50 متری اما فرار از املاک و مستغلات.

در روز شنبه اول درجه دوم سهام $150,000 سن کلمنت سهام برای 3 سال fillies در چمن لورا نور 6-5 مورد علاقه برای رهبری مربی پیتر میلر در زمان فرماندهی در کشش به نمره او پنجمین پیروزی در هفت شروع می شود.

زده شده توسط Cedillo از قانون اساسی مطرح شده او درآمد حرفه ای به $304,370 با $90,000 اول محل را بررسی کنید. او برنده چهار و پنج در چمن از جمله دو نفر از سه نفر در طول Del Mar چمن.

"او فرار بزرگ میلر گفت:" چه کسی برنده دیدار-پیشرو در هفت مسابقه از طریق پنج روز. "او را با تمام قلب. من نمی تواند بیشتر افتخار من fillies."

میلر دیگر شرکت کننده او را بسیار ویژه به چالش کشیده به طور خلاصه در کشش قبل از اینکه مجبور به پایان چهارم.

میلر گفت: لورا نور به احتمال زیاد سطح بعدی در درجه من دلم مار اوکس در اوت. 22 و او را به فکر برش را به فواصل کوتاه تر برای او خیلی خاص, شاید در کنتاکی فراز.

لورا نور ضرب و شتم Guitty توسط یک ظهر در حال اجرا روی 1 مایل در چمن در 1:34.16.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب