نورکو '80 قسمت 9: خشونت پیگیری از طریق حومه قفسه تلفات

نورکو '80 داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا آن زمان مشغول روز برای طبقه کارگر محله میرا لو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

نورکو '80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

آن زمان مشغول روز برای طبقه کارگر محله میرا لوما به خصوص در روز جمعه. بچه ها به راه رفتن و یا در اتوبوس مدرسه کار راه خانه خود را از طریق 4-مایل مربع از شبکه suburbia. بزرگسالان به پایان رسید خود را در هفته کاری بسیاری در حال حاضر آبیاری چمن و یا در خارج چت با همسایگان. به عنوان ناله از آژیر thumping از پره های هلی کوپتر و صدای تیراندازی آمد و نزدیک ساکنان میرا لوما می دانستم که چیزی بسیار بد بود و رهبری راه خود را.

فراتر از تقاطع Etiwanda و Limonite کالیفرنیا بزرگراه Patrolman داگ به صورت جدی دیدم زرد کامیون را سخت درست کردن Etiwanda بر روی 54 خیابان جاده های بدون مارک مرز جنوبی میرا لوما. هنگامی که او به 54 خیابان به صورت جدی آهسته به خزیدن و لبه بینی خود را از طفره رفتن و گشت واحد به تقاطع. بلافاصله دو دور پاره به فلز هود از وسیله نقلیه خود را. از طریق شکستن در بوته زار او را دیدم کامیون در مرده توقف در جاده سه هدف تفنگ در او. داگ به صورت جدی تا به حال فقط در کمین شده است.

در بالا به صورت جدی به گشت زنی واحد, جدیدترین ورود به تعقیب وارد صحنه است. ریورساید هلیکوپتر پلیس بیکر-1 با نقطه نقطه پل Benoit پردازنده swooped در 500 فوت بالاتر از کامیون های زرد که در زمان سمت چپ بر روی ایمان خیابان انداخت به قلب میرا لوما.

کریس zigzagged راه خود را از طریق محله تبدیل هر بلوک برای مات کردن هر گونه تلاش پلیس برای رهگیری آنها.

رولف پرکس شد لنگش شوت او تا گشت زنی واحد همراه Marlatt که کامیون به طور ناگهانی به نظر می رسد آینده Jurupa. سمت چپ به نوبه خود به طور مستقیم در مقابل او هر سه مرد مسلح افتتاح شد تا هدف قرار دادن وسیله نقلیه خود را دوباره. فرد Chisholm به نظر می رسد از Jurupa جاده و skidded به توقف. "شما پنچر رولف" او radioed. "کشش بیش از گرفتن تفنگ ساچمهای خود و بیا." رولف اسلحه را برداشت و شروع به پریدن کرد به Chisholm را مسافر صندلی ترک دوج موناکو مرده در کنار جاده.

داگ به صورت جدی نمی بینم کامیون ناگهانی را راست به نوبه خود بر روی خیابان 50 و سوار مستقیما از طریق تقاطع. یک پسر جوان زد بر روی Marlatt با اشاره شدید پایین 50th. جدی ناودان بر روی ترمز انداخت, ماشین گشت خود را به عقب, لاستیک, screeching و شرق به رهبری در 50 بیش از یک کم افزایش در جاده ها است. زمانی که او کاکل تپه midblock زرد کامیون متوقف شد فقط از گوشه ای از داد و 50th. به صورت جدی آن را نمی دانند اما کریس Harven و جورج اسمیت به دنبال شدند در خانه خود ارزیابی شانس خود را برای نجات از کامیون و به سیم خاردار ترکیب و ایمنی از گودال.

کریس می دانست که آن را غیر ممکن بود با بیکر-1 سقفی و پلیس تراورس محله. او آمار گاز و تبدیل سمت چپ داد که مرده به پایان رسید به Bellegrave خیابان بلند و راست دو خط کشش از جاده های بدون مارک شمالی مرز میرا لوما.

داگ به صورت جدی radioed جهت کامیون بیش از CHP فرکانس به patrolman لایحه کرو دیگر CHP افسر در مجاورت. داگ جدی شده بود کرو شریک آموزش نیم-ده سال قبل و پس از نگاه کرو به عنوان او یک برادر کوچک.

پس به صورت جدی گزارش کرو رهبری رو به مشرق در Bellegrave نسبت داد سفر در سرعت بالا سرعت. ریورساید معاون رودی Romo بود و چندین ماشین طول پشت کرو با جوانترین RSO معاون در نیروی, A. J. Reynard درست پشت سر او. بالا در بیکر-1 پل Benoit می توانید ببینید چه اتفاق می افتند در زیر او. زرد کامیون آینده داد و سه پلیس واحد رو به مشرق در Bellegrave قرار بود برای رسیدن به تقاطع در همان زمان. "بهتر توصیه آن واحد در Bellegrave آنها در حال نزدیک شدن به وسیله نقلیه که در این زمان" او radioed فوری.

کرو 50 پا از تقاطع زمانی که او گرفتار دید از زرد کامیون سرعت بالا داد با راسل Harven ایستاده در بستر شلیک. اولین شلیک strafed کل سمت راست کرو ماشین گشت دور رفتن را از طریق جلو و گلگیر و دو درب سمت بسیار مخربی عقب سمت مسافر پنجره و باد کردن دو لاستیک. کرو ایستاده بود روی ترمز اما واحد خود را ادامه داد به ترمز ماشین به سمت زرد کامیون در حال حاضر ساخت درست کردن Dodd بر روی Bellegrave به طور مستقیم در مقابل از او. آن زمان وسیله نقلیه خود را به توقف آمد او خیلی نزدیک راسل Harven تا به حال به نقطه "خپله" AR در یک زاویه رو به پایین به منظور شلیک لایحه کرو از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را از ماشین گشت.

اولین گلوله از Harven از طریق رفت سمت راست و عقب و پنجره و خرد آن است. دوم آمار مرکز مرده پاره آینه در نیمه و تکه تکه ارسال ذرات مس به کرو دست و پا و خوابیدن دیگران در زیر پوست سر و در جناغ سینه و سوراخ کردن نرم بينا بافت از گوش خود را. کرو برای پوشش ducking زمانی که آخرین گلوله آمد از طریق سمت راننده از شیشه جلو وارد بدن خود را از طریق خود را به سمت چپ ماشین آلات کشاورزی خارج شد و خود را پشت بالای تیغه شانه. کامیون و توپ رو دور می روم لایحه کرو حیرت زده و خونریزی در صندلی جلو CHP واحد.

رودی Romo تا به حال این ماجرا در ترمز در یک تگرگ گلوله در همان زمان کرو انجام داد. او ducked زیر خط خود را از داشبورد فوری قبل از اینکه یک گلوله آمد از طریق شیشه جلو و منفجر زیرسری تمیز کردن صندلی راننده بالاتر از او. مانند پرکس و قهوه ای قبل از او رودی Romo آمده بود در اینچ از مصرف مستقیم headshot از یک تفنگ.

به عنوان داگ به صورت جدی با نزدیک شدن به تقاطع در Bellegrave او را دیدم کرو CHP واحد رفتن به یک موازنه در هواپیمای دوباله فقط پشت کامیون زرد. سپس کرو واحد به نظر می رسید به از هم پاشیدن قبل از اینکه به صورت جدی به چشم انفجار از داخل شیشه و فلز پرواز در تمام جهات. زمانی که به صورت جدی رسیده فورشیرد من گشت واحد کرو تکیه داده بود به سمت مسافر خودرو, خون, پایین آمدن چهره اش را در موهای خود را و هنوز هم-holstered تفنگ. به صورت جدی به نام به نام او. کرو پاسخ نمی دهند. او را مرده به صورت جدی فکر و این تقصیر من. من کسی او را هدایت مستقیم به کامیون و آنها او را کشتند. به صورت جدی به نام به شدت به کرو دوباره. این بار کرو در پاسخ ضعیف و شروع به نشستن در صندلی هنوز رنگ پریده و مومی اما حداقل تا حدودی منسجم.

"رول آمبولانس به Bellegrave و Dodd" رولف پرکس radioed زمانی که او و Chisholm آمد بر صحنه است. "افسر شات!"

"کپی کنید. Bellegrave و داد. افسر شات" dispatcher گری Keeter اذعان صراحت. که شش نفر را.

•••

A. J. Reynard دیدم هرگز زرد کامیون که روز است. نزدیک شدن به داد فقط پشت کرو و Romo یک گلوله ناگهان آمد از طریق گوشه سمت راست پایین Reynard را در شیشه جلو اتومبیل. فکر تیراندازی بود که از زمین به طور مستقیم به سمت راست از او A. J. ducked پایین در صندلی خود و stomped در شتاب دهنده به روشنی از خط آتش. او نمی دانست که مردان تیراندازی در او تبدیل شده بود بر روی Bellegrave به طور مستقیم در مقابل از او. سه دور شکست خود را از طریق شیشه جلو و سپس آن را احساس به A. J. که اگر کسی برداشت آهولد از بازوی خود را و آن را فرمان. هنگامی که او خون بود با عجله از یک سوراخ بزرگ در داخل آرنج چپ خود را.

ریورساید معاون A. J. Reynard شد در داخل این کلانتر ماشین که سارق مسلح تخلیه یک تگرگ گلوله او را در. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رودخانه کلانتر,)

هنوز هم غافل از منبع تیراندازی, Reynard رسیده بازگشت تا با او خونین بازوی فرمان برداشت و نگهداری می رویم متوجه نیست که او در حال حاضر فقط پا به دور از کسب و کار پایان "خپله" آر.

پنج صد فوت سربار در بیکر-1 زبانم بند آمده Paul Benoit radioed یک پیام فوری بیش از RSO فرکانس. "ریورساید شما بهتر است بگویید که واحد به عقب."

با اهل Harven در مورد خالی کردن در Reynard در طول بازو, کریس Harven ناگهان تبدیل سمت راست بر روی Bain خیابان. Reynard نگه داشتم.

در همه Reynard سفر بیش از یک چهارم مایل پایین Bellegrave در پر شتاب بدون نگاه کردن هنگامی که در نهایت لغزیدن به توقف در مقابل نمایندگان Kurt فرانکلین و لایحه Eldrich منینگ موانع در ون بارن بلوار.

لحظاتی بعد Kurt فرانکلین بود که در رادیو. "2-ادوارد-73. من حمل و نقل افسر Reynard; او را گرفته دور در دست است."

Reynard ساخته شده و هفت نفر را.

زمانی که رولف پرکس و فرد Chisholm رسیده منطقه Bellegrave و Dodd, آنچه که در یافت می شود وجود دارد شوکه آنها. عبور از خرابه های چهار پلیس و سه خودرو در یک بلوک رولف پرکس تصمیم گرفت در یک نام برای محل. او آن را به نام "قبرستان اتومبیل است."

•••

هنگامی که آنها به پایان رسیده از بلوک در Bain خیابان کریس Harven راست به نوبه خود بر روی 50 و شتاب عبور خود را به خانه خود را دوباره. با هر پلیس در اینلند امپایر در حال حاضر به دنبال یک رنگ زرد روشن وانت او تصمیم گرفت آنها نیاز به تعویض خود را سوار.

چرخش به سمت راست Etiwanda دوباره وجود داشت mom-and-pop فروشگاه نامیده می توانید در بازار است. طبق معمول شلوغ بود در روز جمعه با اتومبیل های پارک شده در کوچک بسیاری در خارج و یا سوخت رسانی در دو پمپ گاز در مقابل. یک خدمه راه آهن حدود 15 مرد ایستاده بود در اطراف یک میز پیک نیک در پایان هفته کاری خود را با چند آبجو در سایه یک cottonwood.

کریس برش به شدت به بازار پارکینگ منطقه آورده و زرد کامیون به توقف در کنار یک ون سفید در حال انتظار برای دریافت گاز است. پشت چرخ از سال 1974 ون GMC یک کهنه سرباز جنگ ویتنام به نام رابرت لمی بود در مورد به جلو و رو به جلو به باز کردن پمپ زمانی که کریس Harven به نظر می رسد در راننده پنجره هدف بلند کلت در سر خود را. "شما بهتر دریافت (expletive) از وجود" Harven او فریاد زد. لمی نگاه کردن بشکه از تفنگ و سپس در Harven. سپس او سوار دور.

با هدف در نظر گرفته در حال حاضر از بین رفته اند و بیش از یک دوجین زبر و خشن کارگران راه آهن خیره در آنها وجود دارد هیچ چیز از چپ به کار است اما به عقب بر گردیم در کامیون های زرد و دور از می توانید از بازار است.

"وسیله نقلیه در این زمان از سرگیری آن عازم شمال ترافیک در Etiwanda," بیکر-1 به روز شد. "عازم شمال دوباره."

لحظه ای زرد کامیون عبور Bellegrave هر پلیس در امپراتوری درون مرزی می دانستند که در آن به رهبری بود. مانند هر دزد بانک در جنوب کالیفرنیا این بچه ها بودند که رهبری برای این آزادراه.

برای اولین بار است که روز اعزام گری Keeter صدا تقریبا شکست خورد به او منتقل اطلاعات است. "عازم شمال در آینده به بزرگراه 60" او گفت: wearily. مردانی که تا به حال فقط از سرقت از یک بانک و هفت پلیس و پنج غیرنظامی بودند نه تنها ترک میرا لوما آنها فرار کرده بودند کنار رودخانه شهرستان به طور کامل. برای آخرین بار 21 دقیقه Keeter شده بود در برخورد با یک فاجعه کامل. در حال حاضر او را به اطلاع سن برناردینو کلانتر, که فاجعه بود به عنوان مستقیما به خود شهرستان است.

•••

پنجشنبه آینده: قسمت 10 – پیگیری در اتوبان و در هوا تشدید به آن وارد سن برناردینو کانتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب