نورکو '80 قسمت 2: آیا برنامه ای برای آخرالزمان بود با کمک یک بانک سرقت ؟

نورکو '80داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا آوریل 1980. میرا لوما کالیفرنیا. کریس Harven شد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

نورکو '80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

آوریل 1980. میرا لوما کالیفرنیا.

کریس Harven شد در پایین گودال. او مجموعه ای پایین بیل تکیه در برابر سرد خاک طرف و نگاه مستقیم در مستطیل آبی آسمان قابل رویت بالا تابوت به شکل دهان ، یک چهره تاریک گودال باز یک مرد با ریش و تپه سیاه, موی فرفری, چرخش سر خود را. جورج Wayne Smith به پایین دولا در لبه به بازرسی گودال در حال حاضر 12 فوت 8 فوت عرض و 10 فوت عمق گسترش زیر پایه گاراژ. "ما بهتر شروع به تقویت این طرف" او گفت: به Harven.

کریستوفر Harven در Vista, CA, 21 ژوئن 1982. (AP Photo/Linnett)

کریس صعود در خانه های چوبی نردبان از گودال بیرون و به خفگی دود از دیگر سوزان-فیلم Riverside County بعد از ظهر. او دست خود را مطرح بالای سر خود کشیده و خود را پشت عضلات سخت هشت سال کار به عنوان یک شهر پارک landscaper. با سندی موهای قهوه ای, سبیل و چیزی از کلینت ایستوود چپ نگاه کردن به چشمان آبی Harven تا به حال ناهموار به نظر می رسد خوب به همراه خود را قدرتمند ساخت.

Harven بررسی کار آنها قرار داده شده بود به حیاط خلوت. کل محیط اموال امن شد در حال حاضر. آنها تا به حال مطرح شده ارتفاع دیوار جدا کردن آنها از همسایگان با اضافه کردن سه پا راه فایبر گلاس به بالای بلوک خاکستر. خاردار بود و صحافی در امتداد نرده و صدها نفر از فرش حمالت چکش با تیز چسبیده به پایان می رسد تا از طریق چوب ، Harven بازرسی یک خوشه از حمالت در حال اجرا انگشت خود را بیش از تیز راهنمایی.

محافظ خورشید از چشمان او Harven نگاه کرد جورج ایستاده در نردبان uncoiling خاردار در سراسر بالای گلخانه ای پر شده با بیش از یک صد جوان گیاهان ماری جوانا. "کسانی که حمالت زنگ زده تا خیلی خوب" او به نام اسمیت.

جورج متوقف شد و به اطراف نگاه کرد ، پسر, مادر و انگلیس و پدر اسمیت تا به حال یک نور قهوه ای رنگ دور صورت کامل و جت سیاه و سفید موهای او به تازگی اجازه رشد شدید در تمام جهات. آنچه بیشتر جلب توجه مردم بودند, تیره, چشم بادامی شکل به او ملایم و روح نگاه کنید. در 27 جورج بود یک سال جوان تر از کریس یک اینچ کوتاه تر و 10 پوند سبک تر با مرتب کردن بر اساس همان ناب-عضلانی ساخت.

"مطمئن بود," او گفت:. "پاره کردن دست های خود را و به شما کزاز بیش از حد بالا رفتن بیش از آن."

جورج اسمیت در Vista, CA, 14 ژوئن 1982. (عکس از تونی Kmiecik مطبوعات-سازمانی)

کریستوفر Harven و جورج اسمیت ملاقات در کار حفظ پارک و محوطه شهری ساختمان برای شهر سرو در سال 1973. دو مرد جوان مورد ستایش قرار داد از همان نوع طبقه کارگر اورنج کانتی محله یافت و زمینه های مشترک در چیزهایی که آنها هر دو عاشق: کمپینگ, guns, موسیقی و ماری جوانا. Harven به حال منافع قوی در survivalism بود اما کمتر روشن دقیقا آنچه که او نیاز به زنده ماندن. اسمیت می دانست آنچه که او نیاز به زنده ماندن اما دقیقا چگونه برای زنده ماندن آن است. به طوری که آنها در مورد صحبت اسلحه و بمب پناهگاه عیسی مسیح و پایان جهان در حالی که پارو خاک, کاشت خرزهره و چمن زنی رخنه کردن هر چند ساعت به سنگسار.

با هر دو ازدواج خود را در سنگ Harven و اسمیت هم خراشیده $5,000 پرداخت و خرید خانه در میرا لوما منطقه از شهرستان ریورساید در بهار سال 1979. این یک موشی به دنبال مرتع پرورش احشام-style امر بود که تبدیل شدن بیش از حد رشد با علف های هرز درختان میوه در حیاط پژمرده از غفلت است.

فرش حمالت و سیم خاردار شده بود Harven ایده تا حدودی به نگه داشتن بچه های همسایه از سرقت علف هرز خود را. گودال بود و جورج زاییده طراحی شده به عنوان یک فرار تونل پیشرو از گاراژ به حیاط خلوت اگر پلیس تا کنون آمد متلاشیکننده در. اما هر دو تا به حال در ذهن چیزی بسیار بزرگتر از حفاظت از یک گلخانه پر از گلدان. گودال خواهد بود مواجه نگردند با غذا و آب به عنوان یک پناهگاه بزرگ زلزله و یا یک بمب شروع به سقوط. محیط استحکامات کمک خواهد کرد آنها را خاموش نگه دارید باند غارتگران که خواهد آمد پس از منابع خود را. برای هر کسی که موفق به نقض محیط خوب کریس و جورج تا به حال مقدار زیادی از قدرت شلیک به مراقبت از آنها.

دو مرد جوان ممکن است تا به حال سند چشم انداز متفاوت از چگونه آن را همه رفتن اما اعتقادات خود منجر به همان محل: یک رویداد فاجعه بار به دنبال فروپاشی اجتماعی, هرج و مرج, و مبارزه برای بقا در یک کابوس, آخرالزمانی, چشم انداز است.

در هر حال جدول زمانی خود را برای چگونه از آن خواهد آمد. برای کریس, آن را به نام "مشتری اثر" نادر تراز سیارات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 1982 در نتیجه بزرگ عظیم جزر و مدی شیفت فوران های آتشفشانی و زلزله که اشک کالیفرنیا درازا تا San Andreas Fault. برای جورج آن پیش بینی شده توسط Calvary Chapel بنیانگذار پاستور چاک اسمیت که جذبه خواهد آمد قبل از سال 1981. با ایران بحران گروگانگیری در حال حاضر در آن ماه ششم و گزارش در ابتدای ماه مارس که یک آتشفشان باستانی در محدوده اقیانوس آرام به نام تن. St. Helens ممکن است در مورد به ضربه هر دو احساس اعتماد به نفس آن خواهد بود یک یا دیگر.

اما در ماه اوت سال 1979 اسمیت اخراج از شهر سرو کار پارک وی برگزار شده بود برای بسیاری از دهه. چند ماه بعد همسرش او را ترک مصرف خود را جوان همراه با او. کریسمس جورج بود و بدون کار و بدون خانواده است. که زمانی که همه چیز شروع به گرفتن عجیب و غریب. او شروع به رشد کردن موهای خود را به طوری که او می تواند بافت آن را به هفت نوارهای مثل سامسون و متقاعد کریس که آن زمان برای شروع تبدیل میرا لوما خانه به یک قلعه است. پس از همه, اگر آنها را نمی خواهید به اندازه کافی پول برای جورج طرح نهایی برای خرید یک کابین از راه دور در ایالت یوتا آنها بهتر است مطمئن شوید که آنها آماده برای سوار شدن از آخرالزمان سمت راست جایی که آنها بودند.

در فوریه کریس Harven همسر Lani که زندگی کرده بود در میرا لوما خانه و در نهایت در زمان پسر جوان خود را و سمت چپ برای خوب است. در ماه مارس او را از دست داده و کار خود را همراه با تمام مزایای یک کارگر شهرداری. کریس گفته مادرش او احساس زندگی او رفتن به پایین لوله.

توسط بهار سال 1980 آنها به سختی خراش دادن با چیدن روز کار مشاغل در اینجا وجود دارد و برای شپشو پرداخت. دو تن از آنان در حال اجرا پایین در پول و شروع به از جان گذشته.

یک روز در حالی که کریس نشسته بود در میز آشپزخانه, جورج خانه آمد و اعلام کرد که او و یک زن 21 ساله سابق co-worker از سرو به نام مانی Delgado قرار بود به غارت دنی رستوران در کشور همسایه تاج.

کریس او گفت که آن یک ایده مضحک. "اگر میخوای غارت هر چیزی," او گفت: "چرا شما فقط غارت یک بانک؟" زمانی که جورج پرسید: اگر او می خواهد کمک جلو دزدی کریس تا به حال یک بیماری است. "من قصد ندارم به هر بانک مگر اینکه ما در حال مسلح کردن است." جورج توافق بیان کرد آنچه را که خود را تبدیل به سرود برای کل شرکت. "من نمی خواهد گرفته شده زنده است."

•••

مانی Delgado 21 ساله بود از کلاغ ایجاد کرد barrio از استانتون. یک خروس وزن به سختی بیش از 5 فوت قد و وزن در حدود 120 پوند Delgado کار کرده بود برای شهر سرو پارک های بخش همراه با کریس اسمیت و پس از او شانزده.

زمانی که جورج پیشنهاد بانک کار به جای رستوران استیک-تا مانی بود. او در حال حاضر یک کودک زیر سن 2 بود و انتظار دیگری. موفقیت یا مرگ جورج به او گفت. مانی شغل خود را ترک در سرو و به آنها گفت که او در حال حرکت بود به آریزونا.

یک چیز بیشتر جورج پرسید. آنها نیاز به یک راننده دور شو.

مانی برادر کوچک بیلی Delgado شد فقط 17 سال, اما همیشه در درد. او مبتلا به بیماری آرتریت روماتوئید که یک دکتر به او گفته بود را غارت او از توانایی های خود را به راه رفتن با سن 25. هنگامی که جورج و مانی از او خواست به در آمده در سرقت به عنوان راننده بیلی که او تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن.

سی مایل به علت غرب نورکو راسل Harven بود نه آماده شدن برای آخرالزمان و یا هر چیز دیگری. کریس برادر کوچکتر بود انجام آنچه او معمولا انجام داد: هیچ چیز. در 26 یک روز معمولی برای اهل روسیه شامل دروغ گفتن در اطراف خود کمی اتاق خواب در خانه پدر و مادر خود در آناهایم, سیگار, پیش بینی و به عقب پرتاب قوطی RC کولا با وجود اینکه دیابتی.

دو برادر بودند ، در واقع راسل اغلب تعجب اگر کریس تنها هدف در زندگی بود و به عذاب او. اما راسل Harven معمولا می تواند صحبت شود به فقط در مورد هر چیزی به خصوص توسط کریس. پس آن را که بسیار badgering به اهل روسیه برای تکمیل سرقت از خدمه.

•••

با باند استخدام جورج و کریس خالی خود باقی مانده حساب های پس انداز در سلاح های بیشتر. چرا که نه ؟ جورج گفت. آنها می خواهم یا در نهایت با boatload از پول از کار و یا می میرند تلاش. هر دو انباشته شده بود متوسط مجموعه ای از اسلحه های ساچمه ای و شکار تفنگ در طول دهه 1970 بود اما نزدیک به اندازه کافی برای آنچه که برنامه ریزی شده بود.

در فوریه. 3, Harven و اسمیت رفت و به دیو اسلحه در کوستا مسا و برداشت یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک و یک Heckler & Koch HK93. این HK93 بالا بود-از-خط-آلمانی ساخته شده .223-کالیبر تفنگ حمله غیر نظامی نیمه اتوماتیک نسخه از M16 استفاده شده توسط نیروهای آمریکایی در ویتنام است.

Harven آمد به دیو در فوریه. 13 و خرید یک اره-خاموش antipersonnel نسخه Remington 870 Wingmaster تفنگ ساچمهای شناخته شده به عنوان یک شورش تفنگ. یک هفته بعد اسمیت متوقف و برداشت صدها نفر از دور .223 مهمات ظرفیت بالا و مجلات و چهل و دور از رتوایل Brenneke تفنگ ساچمهای راب قدرتمند به اندازه کافی برای شکستن بلوک موتور خودرو.

در آوریل 28, کریس رفت به تفنگ در مرتع پرورش احشام در باغ بیشه و خریداری شده یک دوم .223-کالیبر تفنگ حمله این بار یک کلت "خپله" AR-15 با یک تاشو سهام و کوتاه تر بشکه برای استفاده در فضاهای محدود. همراه با آن او خریداری یک تعداد انگشت شماری از 40-دور بالا-ظرفیت مجلات.

با زرادخانه خود را کامل کریس تغییر تمرکز خود را به تبدیل گاراژ در میرا لوما به ساخت بمب کارخانه که در آن آنها شروع به مونتاژ یک زرادخانه از مواد منفجره. کار از یک دستور در "Anarchist Cookbook" آنها ایجاد دو ده ترکش نارنجک با استفاده از قوطی های آبجو, پی وی سی, لوله پر از باروت احاطه شده توسط یک کشنده ترکیبی از گلوله. با استفاده از یک تفنگ ساچمهای به عنوان یک نارنجک پرتاب Harven و اسمیت مخربی antipersonnel مواد منفجره با راه اندازی محدوده صد متری.

اما این کافی نیست برای جورج. نتیجه رسید که هر کس درگیر در سرقت باید تا دندان مسلح او ساخته شده و او را خرید و در عین حال – و یکی که در نهایت ابرو مطرح شده در دیو اسلحه. اسمیت برداشت دیگری کلت AR-15 به همراه یک Heckler & Koch HK91 نیمه اتوماتیک تفنگ حمله. این HK91 در اصل همان تفنگ به عنوان AR-15 اما حفره ای برای .308-کالیبر دور سه برابر اندازه .223. یک .223 ممکن است شما را بکشند اما .308 خواهد به معنای واقعی کلمه ضربه سر خود را.

اسلحه مانند این ممکن است قانونی, اما آنها نمی فروشندگان بزرگ در سال 1980. "چه شما انجام می دهند" صاحب دیو McNulty شوخی "آماده برای شروع جنگ جهانی سوم یا غارت یک بانک؟"

اسمیت فقط خندید.

تاریخ مارس 2, 1980.

•••

چهارشنبه آینده: قسمت 3 – حتی در "سرقت از بانک سرمایه از جهان" وجود دارد هیچ راه کلانتر نمایندگان می دانم چه بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن