NHL بهترین coronavirus گزینه: تعطیل 2019-20 فصل کارشناس بهداشت می گوید

تصور کنید این: ژوئیه 1, منحنی است پهن اما تعداد coronavirus موارد در آمریکای شمالی کاهش یافته است و در تعداد ق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

تصور کنید این: ژوئیه 1, منحنی است پهن اما تعداد coronavirus موارد در آمریکای شمالی کاهش یافته است و در تعداد قابل توجهی لطف اجتماعی فاصله و افزایش آگاهی و تست و به نظر می رسد NHL آماده است برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل است.

چهار سایت تعیین شده برای متمرکز, بازی, بازیکنان باید reconvened و تمرینات از سر گرفته و خاموش کردن یخ به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان داده شده اند موافقت خود را با وجود کمبود واکسن. تیم آغاز خواهد شد و یک هفته دو اردوگاه های آموزشی و نگاه به جلو به بازی در یکی از چهار حباب شهرستانها.

هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد اما.

Gary Bettman های NHL دیرین کمیسر گذاشته برخی اما قطعا همه اطلاعات مسلما ناقص طرح روز شنبه در مصاحبه با کانادا Sportsnet. اردک پادشاهان و لیگ های دیگر 29 تیم می تواند کامل فصل پشت درهای بسته.

می تواند آن را به کار?

می شود آن را بی خطر است ؟

یا باید NHL را در این فصل و تمرکز بر 2020-21 به جای ؟

در حال حاضر وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات.

"به عنوان یک هاکی فن من دست اقدام – و هیچ چیز بهتر از است حذفی هاکی" دکتر میچل روزن استادیار در دانشگاه راتگرز بخش جهانی-شهری و بهداشت عمومی در نیوجرسی گفت: در تبادل ایمیل با جنوب کالیفرنیا اخبار ،

"به دلیل پتانسیل گسترش این بیماری و پرسنل بودن در فضاهای با دیگران یک مورد مثبت می تواند منجر به دیگران از یک تیم دیگر" اضافه شده روزن نیویورک رنجرز فصل-بلیط دارنده. "حتی اگر من از دست NHL توصیه من این است که لیگ تعطیل می شود. ما باید صبر کنید تا تست های بیشتر در دسترس است با نتایج سریع و همچنین ثابت شده و موثر درمان."

Bettman تاکید بر نیاز به ایمنی در مصاحبه خود با Sportsnet را ران MacLean به همین دلیل است که تست از بازیکنان و مربیان و مربیان و پزشکان و دیگر اعضای هر تیم و سفر مهمانی خواهد بود و مکرر و به همین دلیل طرفداران خواهد بود و نه بستری برای تماشای بازی ها و یا شیوه های.

"قرار دادن (بازیکنان) در هتل در هر کجا که شما می خواهید به بازی و نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو برجسته کاخ سفید Coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرد در اوایل این ماه در مصاحبه ای با اسنپ چت است "موفق باشید امریکا" برنامه در مورد از سرگیری ورزشی.

"اما آنها را مورد آزمایش قرار, مانند, هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است."

وجود دارد چند مرحله است که باید قبل از جن است کاهش یافته است ،

در حال حاضر NHL است که در فاز یک که مستلزم self-قرنطینه در صفحه اصلی از طریق آوریل 30. برخی از بازیکنان باقی مانده در NHL شهرستانها و دیگران بازگشت به زادگاه خود و یا بومی کشور پس از بازی بود به حالت تعلیق در مارس 12 و قبل از مسافرت های بین المللی بود شدیدا محدود شده است.

با توجه به گزارش های اخیر پخش شده در کانادا TSN فاز دو اجازه می دهد بازیکن را به از سرگیری تمرینات در گروه های کوچک در تیم خود عمل كنند. آنها خواهد بود محدود به سفر بین خانه خود و یخ بازی کردن. اگر همه می رود و این مرحله می تواند برای دو هفته یا بیشتر.

در فاز سه تیم خواهد مونتاژ کامل و سفر به یک محل متمرکز برای چند هفته اردوگاه های آموزشی. برای اردک پادشاهان و دیگر شش تیم در اقیانوس آرام و بخش های مختلف آن می تواند به معنای decamping به ادمونتون, آلبرتا, یکی از شهرهای مختلف بنا به گزارش ها در حال اجرا به عنوان یک شهر میزبان.

فاز چهار خواهد بود و از سرگیری بازی در چهار مکان یکی در هر یک از NHL چهار بخش با تیم در مجموع انزوا. هر تیم خواهد عمل, بازی, خوردن, خواب و تصویب خود را خرابی در قرنطینه – به دور از خانواده و دوستان و طرفداران.

آزمون نیاز به انجام قبل در طول و بعد از هر مرحله.

خطرات می تواند باقی بماند ،

"خطرات بهداشتی ادامه خواهد داد به گسترش بیماری" روزن گفت. "در آوردن صدها نفر از مردم, بازیکنان, مربیان, پزشکی, آموزش, تدارکات و دیگر کارکنان به متمرکز منطقه باعث ایجاد یک مشکل است. نیز وجود دارد که محلی که ممکن است تحت تاثیر راه اندازی مجدد. کارگران که نیاز به عمل عرصه و پاکسازی قفل اتاق Zamboni رانندگان و هتل و رستوران و کارگران و رانندگان تاکسی که ممکن است حمل و نقل بازیکنان به میدان جنگ.

"بازیکنان خواهد شد در آینده از سراسر جهان است. هر کشور گرفته است اقدامات مختلف برای مقابله با این بیماری همه گیر برخی محدود تر از دیگران است. حتی در ایالات متحده, متحده به روش های مختلف. من سوال چگونه NHL خواهد اطمینان حاصل شود سختگیرانه قرنطینه برای هر بازیکن مربی و دیگر پرسنل قبل از اردوگاه های آموزشی راه اندازی مجدد. و چگونه است که قرنطینه و جداسازی ادامه خواهد داد هنگامی که پرسنل در حال جمع آوری و در یک مکان مرکزی. پرسنل باید در انزوا نگه داشته تا آنها را آلوده و به طور بالقوه آلوده دیگران است."

یک تست مثبت از یک بازیکن رودی Gobert از یوتا جاز منجر به NBA shutdown مارس 11. NHL به دنبال کت و شلوار یک روز بعد و چند تن از اعضای سناتورهای اتاوا و Colorado Avalanche سپس آزمایش مثبت پس از بازی در برابر پادشاهان در مرکز استیپلز.

خواهد NHL بود مجبور به تعطیل کردن دوباره اگر یک بازیکن و یا هر کسی که در این تیم سفر, حزب, مثبت آزمایش هنگامی که بازی از سر گرفته شد? خواهد اتفاق می افتد که فرد اگر او آزمایش مثبت ؟ آنها قطعا نمی تواند به خانه فرستاده می شود در یک پرواز تجاری می تواند ،

"این یک مسئله بزرگ است که باعث اختلال قابل توجهی به هر گونه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد بازی" روزن گفت. "پرسنل در حال نزدیک با هم در اتاق قفل بر روی یخ و نیمکت. هیچ راهی وجود دارد که بازیکنان می توانند دور ماندن از هر یک از دیگر.

"و اگر یک بازیکن تست مثبت این احتمال وجود دارد که دیگران را تست مثبت است."

تنها چیزی که برای برخی وقتی که می آید به از سرگیری بازی این است که هیچ چیز خاصی است.

"وجود دارد بسیاری از مسائل است که نیاز به خطاب قبل از بازی شروع می شود," روزن گفت. "این مهم است که برای NHL به این مکالمات گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی و تصمیم گیری آگاهانه است که مکان های بهداشت عمومی ، این مکالمات مهم هستند نه تنها به دنبال در گزینه های برای این سال, اما به اطمینان حاصل شود که پروتکل ها در جای خود برای فصل آینده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب