مغرضانه رای گیری عناوین و خلاصه تحریف دموکراسی ما

دادستان کل خاویر بکررا منتشر شد عناوین و خلاصه ای برای این اقدامات است که به نظر می رسد در Nov. 3 ایالت انتخاب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

دادستان کل خاویر بکررا منتشر شد عناوین و خلاصه ای برای این اقدامات است که به نظر می رسد در Nov. 3 ایالت انتخابات عمومی رای گیری ارائه شواهد بیشتری که اگر هر مورد نیاز بود که این کار برای خنثی حزبی تحلیلگر و نه حزبی انتخاب شد.

در یک مثال بکررا با عنوان گزاره 15: "افزایش منابع بودجه عمومی برای مدارس و کالج ها و دولت های محلی خدمات با تغییر مالیات ارزیابی تجاری و صنعتی اموال" بیشتر اشاره کرد, "مالیات اموال از جمله در ارزش بازار فعلی به جای قیمت خرید."

خنثی تحلیلگر ممکن است با عنوان گزاره 15, "افزایش مالیات بر املاک تجاری و مالکیت صنعتی با برداشتن درپوش بر افزایش سالانه ارزش ارزیابی شده است. نیاز به ارزیابی مجدد به ارزش بازار است. درآمد به تقسیم بین دولت های محلی و مدارس."

البته که ممکن است بدستآمده پاسخ مساعد از لحاظ اقتصادی سخت ضربه کالیفرنیا که بدانم اگر شغل خود را همیشه در حال آمدن. "افزایش منابع مالی برای مدارس عمومی" یک عنوان است که به نفع منافع طرفداران خاص کالیفرنیا انجمن معلمان.

روشن عبارت "افزایش مالیات بر املاک" به نظر می رسد در کوچک-نسخه قابل چاپ شرح و اندازه گیری, مالی, تاثیر, جایی که بسیاری از رای دهندگان خواهد آن را از دست.

عنوان و خلاصه ای از گزاره 15 نه تنها کج به سمت یک طرف آنها کمتر از به طور کامل و دقیق. ملک در کالیفرنیا است که مشمول مالیات نیست در "قیمت خرید." آن را مشمول مالیات بر ارزش منصفانه بازار در زمان خرید تنظیم سالانه تورم با افزایش در پوش 2 درصد در هر سال است. اگر ارزش بازار از اموال رد زیر آن ارزیابی ارزش آن است که مجددا در این نمایشگاه ارزش بازار است.

می گویند ملک در حال حاضر مالیات بر "قیمت خرید" بیانگر برداشت که مالیات بر املاک فراموش نمی رود در همه, که گمراه کننده است در راه است که به نفع اندازه گیری را, طرفداران, که به دنبال افزایش مالیات. آن را نیز گمراه کننده اگر نه کاملا غلط به دولت است که گزاره 15 "افزایش منابع مالی است." آن را نمی کند اضافه کردن منابع جدید را افزایش می دهد مالیات بر منابع موجود: کسب و کار در کالیفرنیا است.

رسمی عنوان و خلاصه ای از اندازه گیری باید روشن و دقیق و بی طرف. اغلب این تنها چیزی مشغول رای دهندگان در ادامه یک رای گیری قبل از ساخت تصمیم خود را.

این اولین بار نیست بکررا نوشته است رای گیری مواد که گمراه رای دهندگان. خود عنوان و خلاصه برای گزاره 6 در سال 2018 که او مخالف از سمت چپ مرکزی واقعیت است که اندازه گیری لغو افزایش مالیات سوخت. بکررا را سلف بهداشت ، کامالا هریس, بازی همان بازی با یک حقوق بازنشستگی اصلاحات اندازه گیری است که اتحادیه متحدان مخالف است. او صادر شده عنوان و خلاصه که نادرست ساخته شده اندازه گیری به نظر می رسد یک برش به زمان مزایای بازنشستگان است.

رای گیری اقدامات پیشنهاد تغییرات قابل توجهی به قانون و درخواست رای دهندگان به گزینه های مهم است که می توانید به راحتی نمی توان معکوس کرد. فریب رای دهندگان به باور آنها در رای گیری برای یکی از چیزهایی که آنها واقعا دیگر این است که یک فرمول برای افزایش بدبینی. بی اعتمادی نسبت به دولت می تواند بیش از نشت به دیگر مسائل و عواقب آن می تواند بسیار شدید باشد.

این را می توان ثابت. با دو سوم آراء در هر مجلس دولت قوه مقننه قانونگذاران می توانید با قرار دادن یک متمم قانون اساسی در انتخابات برای تعیین وظیفه نوشتن رای گیری عناوین و خلاصه به حزبی قانونی تحلیلگر ،

ثابت است که به آسانی دست یافتنی خواهد بود و محدود کردن تاثیر سیاست های حزبی در انتخابات اقدامات اغلب به سزایی دارد. افسوس خنثی انتخابات توصیف نیست در خدمت منافع کالیفرنیا سیاسی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب