NHL اتحادیه بازیکنان تصویب بازگشت به بازی طرح و چهار سال CBA فرمت

بازی در. NHL و بازیکنان در انجمن در روز جمعه تصویب بازگشت به بازی برنامه ریزی و فرمت دسته جمعی توافق که تضمین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

بازی در. NHL و بازیکنان در انجمن در روز جمعه تصویب بازگشت به بازی برنامه ریزی و فرمت دسته جمعی توافق که تضمین صلح کار از طریق حداقل 2025-26 فصل است. اردوگاه های آموزشی شروع روز دوشنبه از سر گیری بازی به دنبال Aug. 1.

اگر چه اردک پادشاهان و پنج تیم دیگر در پایین جدول رده بندی زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود, کنار, بالای 12 تیم در هر کنفرانس را در رقابت برای یک شانس برای برنده جام استنلی.

Scotiabank عرصه در تورنتو خواهد میزبان کنفرانس شرق تیم راجرز محل در ادمونتون را به عنوان صفحه اصلی از غرب است. ادمونتون نیز میزبان این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی به کلاه یک-از-نوع ساخته شده برای تلویزیون مسابقات است.

هر سایت میزبان به عنوان بسیاری به عنوان سه بازی پستها در طول روز, اما بدون طرفداران در حضور.

در لیگ و بازیکنان آن توافق برای بازگشت به بازی های المپیک زمستانی برای 2022 در پکن و 2026 در میلان. این معامله در حال حاضر باید نفع خود تصویب کمیته بین المللی المپیک. NHL بازیکنان نیست شرکت در سال 2018 بازی در Pyeongchang کره جنوبی.

اردک کاپیتان رایان Getzlaf رد شد شانس در یک سوم متوالی مدال طلا با تیم کانادا زمانی که لیگ ندارد ارسال بازیکنان خود را برای بازی در سال 2018 بازی ها اولین بار آنها تا به حال در بازی های المپیک از سال 1994 در لیلهامر نروژ.

"NHL و nhl on nbc اعلام کرد که یک توافق قابل توجهی که در آدرس قطعیت هر کس در برخورد با چارچوب برای تکمیل 2019-20 فصل و بنیاد برای ادامه رشد بلند مدت ما لیگ" NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت. Bettman تشکر همین Fehr, the nhl on nbc مدیر و بازیکنان برای تکمیل معامله.

"در حالی که همه ما بسیار سخت کار می کرد برای رسیدگی به خطرات ناشی از COVID-19 ما می دانیم که سلامت و ایمنی هستند و ادامه خواهد داد به اولویت های ما" Bettman اضافه شده است. "ما می دانیم که همه طرفداران ما در حال هیجان زده در مورد بازگشت ما به یخ در ماه آینده و است که هدف ما از آنجایی که ما متوقف فصل ما."

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده و اگر وجود دارد هیچ تاخیر و یا لغو به دلیل در سراسر جهان coronavirus شیوع Getzlaf و اردک و پادشاهان همتای Anze Kopitar را کنار می شود تا با تاخیر 2020-21 شروع فصل Dec. 1.

در ضمن لیگ برتر 24 تیم بعد از بازگشت به کار با افتتاح اردوگاه های آموزشی در خانه خود را در شهر دوشنبه اما با یک سری از پروتکل های ایمنی در محل. تیم خواهد شد و سپس سفر 26 جولای به تورنتو یا ادمونتون, لیگ دو, امن مناطق. آنها را آزمایش روزانه و تحت نظارت علائم.

نمایشگاه بازی برگزار خواهد شد ژوئیه 28-30 و سپس حذفی بازی های مقدماتی آغاز خواهد شد Aug. 1. هشت برندگان بهترین-از-پنج مقدماتی سری خواهد شد و سپس پیوستن به بالای هشت تیم برای کشت سنتی 16-تیم پلی آف است که منجر به شروع جام استنلی نهایی در اواخر ماه سپتامبر.

در حالی که بازی در بازی های انجام شده تیم های برتر بازی خواهد کرد سه round-robin بازی برای تعیین نهایی بذر در هر کنفرانس. آخرین ممکن است بعد برای بازی 7 نهایی می تواند Oct. 4. پیش نویس بود آزمایشی مجموعه Oct. 9-10 با رایگان آژانس انتظار می رود به حال Nov. 1.

اردوگاه های آموزشی برای 2020-21 می تواند شروع Nov. 17.

همه از آن منوط به تغییر به دلیل coronavirus البته.

هر تیم را حداکثر 52 نفر به اصطلاح امن مناطق در تورنتو ادمونتون از جمله بازیکنان و مربیان ورزشی مربیان و دیگر کارکنان. لیگ تنگ بالقوه لیست hub شهرستانها از 10 به دو تا حد زیادی بر کاهش coronavirus موارد در کانادا.

موارد در ایالات متحده به رکورد روزانه بالا 60,000 در روز جمعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب