پیش نویس NFL: قوچ دریافت در حال اجرا به عقب افتاد Akers با اولین پیش نویس انتخاب

قوچ مورد استفاده خود را انتخاب کنید در پیش نویس NFL روز جمعه به سعی کنید به جای تاد Gurley. اگر او را که خواست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

قوچ مورد استفاده خود را انتخاب کنید در پیش نویس NFL روز جمعه به سعی کنید به جای تاد Gurley.

اگر او را که خواسته به انجام غیر ممکن است طب Akers صدا ندارد fazed.

"خدا را شکر من در این وضعیت" Akers گفت: چند دقیقه پس از قوچ او را با 52nd انتخاب کنید.

Akers اول دو دوم دور میدارد برای قوچ که در زمان فلوریدا گیرنده گسترده ون جفرسون چند دقیقه بعد با 57.

Akers دو بار 1,000-حیاط متهور در ایالت فلوریدا قبل از ورود به این پیش نویس پس از سال سوم می شود جلوی دونده برای بازیگران نقش که شد خالی پس از قوچ تخلیه Gurley خود قرارداد و کاهش تولید در اوایل این offseason.

به عنوان یک بالاتر انتخاب Akers دارای لبه کاغذ در میان قوچ پشت در حال اجرا بیش از Darrell, Henderson, قوچ' دور سوم انتخاب کنید از یک سال پیش.

Akers نه تنها یک دونده اما یک پاس-دریافت هدف از backfield برای کارفرمایی Jared Goff.

این چیزی است که او بهترین دوست در مورد پیوستن به مربی شان McVay را جرم: "راه آنها با استفاده از پشت خود را در حال اجرا بازی و بازی گذشت" Akers گفت: از خانواده اش را در می سی سی پی.

Akers, 5-پا-11 و 215 پوند با عجله برای 1,144 متری و 30 عبور برای 225 متری به عنوان یک تاریخ به صورت یک ایالت فلوریدا در تیم به پایان رسید که 6-7.

او رفت و در پیش نویس مورد که در آن بسیاری مسخره پیش نویس و چشم انداز رتبه بندی پیش بینی شده است.

قوچ ندارد دور اول انتخاب کنید پنج شنبه. پس از مصرف Akers و Jefferson, آنها تا به حال دو میدارد آینده تا جمعه اعداد 84 و 104 در دور سوم.

قوچ که تا به حال معامله دور خود دور اول انتخاب کنید برای چهارمین سال در یک ردیف نیست صبر کنید برای دور دوم شروع به اضافه کردن به فهرست جمعه.

در صبح آنها اعلام کرد که خریدهای خود را از خارج linebacker لئونارد فلوید و دفاعی در مقابله با'Shawn رابینسون ساخت حصول رسمی 37 روز پس از آنها توافق کردند که به نظر به عنوان نمایندگی رایگان.

به اتاق را تحت NFL حقوق و دستمزد کلاه قوچ ساخته شده پیش بینی حرکت از بازسازی Goff قرارداد به صرفه جویی در یک گزارش 7 میلیون دلار در کلاه فضایی این سال است. قوچ تایید بازسازی اما نه چهره های درگیر.

این هزینه نیست Goff هر یک از $134 میلیون — $110 میلیون تضمین شده — در چهار سال تمدید او امضا شده در ماه سپتامبر گذشته. این شیفت پول جایزه به طوری که $7.04 میلیون کمتر است متهم در برابر کلاه در سال 2020 است. Goff دلار 29,002,682 کلاه رقم این فصل باقی مانده قوچ' بالاترین جلوتر از دفاعی مقابله با هارون دونالد $25 میلیون.

قوچ نیاز ندارد Goff تصویب به بازسازی قرارداد اما او هفته گذشته گفت او "همه آن" اگر آن کمک می کند تا این تیم است.

رابینسون که قبلا از Detroit Lions می شود 17 میلیون دلار ($9.5 میلیون تضمین شده) در یک قرارداد دو ساله. فلوید پس از امضا Chicago Bears او را قطع کرده و یک قرارداد یک ساله است که برای یک گزارش 10 میلیون دلار.

بیشتر به آمده در این داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب