سابق L. A. شهرستان رسمی می شود یک سال زندان برای پذیرش رشوه

سابق لس آنجلس رسمی که در زمان نزدیک به 300.000 دلار در رشوه از یک پیمانکار برق محکوم شد سه شنبه به یک سال و یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 تیر 1399

سابق لس آنجلس رسمی که در زمان نزدیک به 300.000 دلار در رشوه از یک پیمانکار برق محکوم شد سه شنبه به یک سال و یک روز در زندان فدرال ایالات متحده دفتر دادستان اعلام کرد.

محمد رضا Tirmazi, 51, مرتفع نیز دستور داده شد به پرداخت بیش از $420,000 در اعاده به شهرستان و سرویس درآمد داخلی.

دادستان فدرال گفت که Tirmazi شد یک بخش مدیریت به صورت صوتی و تصویری و نرم افزار بخش بخش داخلی بخش خدمات که او در زمان رشوه از یک سیم کشی پیمانکار است.

بین 2014 و 2016, Tirmazi پذیرفته پول نقد و چک و هدیه به ارزش نزدیک به 300.000 دلار از انریکه Contreras, 40, از Newbury Park و گزارش نداد که درآمد به IRS دادستان گفت.

در بورس Tirmazi تایید سفارشات برای کاری که هرگز انجام شده و مواد از آن استفاده نشده بود در شهرستان, پروژه های, مقامات گفت.

Tirmazi گفت: در مورد درخواست که او نیز در نظر گرفته برخی از کار را به "جنس بنجل" اما نمی گزارش دهند یا نیروی اصلاح ایمنی کد تخلفات از جمله برخی مربوط به آزبست حذف و نصب کابل, مقامات گفت.

در سال گذشته Tirmazi التماس کرد گناه را به رشوه خواری و به اشتراک نادرست مالیات بازگشت. Contreras التماس کرد گناه را به همان اتهامات عنوان شده علیه. در مورد درخواست Contreras از اذعان رشوه دادن Tirmazi سابق و املاک شهرستان بخش, کارکنان, Thomas J. Shepos.

Shepos, 70, از پالم دیل التماس کرد گناه در سال 2018 به پذیرش رشوه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن