NFL در مورد به یاد بگیرند که coronavirus سخت است برای مقابله با

در یک سال نرمال کلامی ریف مثل این توسط Sean McVay ممکن است خنده دار از تن صدا را به ذهن Allen Iverson را به بی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

در یک سال نرمال کلامی ریف مثل این توسط Sean McVay ممکن است خنده دار از تن صدا را به ذهن Allen Iverson را به بیهوده گویی در مورد "عمل."

McVay این قوچ' مربی بود در یک کنفرانس رسانه های تماس با آنتونی لین, شارژر,' مربی ترویج فصل جدید HBO را "ضربه سخت" و صحبت کردن در مورد NFL تلاش برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی و بازی های ایمن از coronavirus.

"ما واقعا اینجا نشسته صحبت کردن در مورد handleless درب هنگامی که ما مربی فوتبال ما فوتبال بازی کند؟" McVay گفت: در ماه گذشته. "این است که این مربی لین? ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از این مسائل ما در حال بازی فوتبال ؟ رفتن به فاصله اجتماعی اما ما فوتبال بازی کند ؟ سلام این واقعا سخت است برای من به درک."

لین خندید اما mirthlessly.

"من می دانم که سخت است," او گفت:.

دو مرد صحبت کرد برای بسیاری از مردم به تماشای مشتاقانه به عنوان NFL آماده می شود به دنبال ورزش های دیگر در بازگشت به تمرین و بازی با برنامه ریزی شروع پیش فصل اردوگاه اواخر این ماه در راستای افزایش COVID-19 مرگ عوارض در بسیاری از کشورهای در ماه ششم از ایالات متحده شیوع کروناویروس.

در اوایل ماه جولای NFL ارسال 42-صفحه یادداشت به تیم میدهد و پروتکل های ایمنی برای اردوگاه ها و بازی های پیش فصل. همه گیر راهکار را پوشش می دهد برنامه ای برای تیم تسهیلات دسترسی به بهداشت و قراضه اجتماعی فاصله مجازی, جلسات, غذا, مصرف, شخصی, محافظ, لوازم و تجهیزات, امن, سفر, روش های محدود رسانه ها و فن تعامل و قفسه و وزن-اتاق تغییرات. آن اختصاص 11 صفحه به چه باید بکنید اگر هر یک از پادمان شکستن و کسی که در یک تیم مرکز آزمون مثبت برای ویروس.

Whew. (عذر خواهی برای بازدم.)

همانطور که از شنبه, NFL و بازیکنان NFL انجمن هنوز مذاکره بیش از مسائل مانند فرکانس نمایش درمانی (بازیکنان می خواهند آزمون و نتایج روزانه) و تعداد بازی های پیش فصل (لیگ قطع برنامه از چهار به دو; بازیکنان می خواهند هیچ یک) و همچنین لیگ را آرزو می کنم برای بازیکنان به برخی از حقوق و دستمزد و پول را برای تیم از دست دادن درآمد اگر حضور محدود است.

این همه تأکید توهین آمیز-مقابله با-اندازه حقیقت: از تمام رشته های ورزشی, فوتبال, سخت ترین بازی در یک بیماری همه گیر. بله فوتبال دارای مزایای چند در این زمینه بیش از سایر رشته های ورزشی و NFL دارای چند مزیت نسبت به کالج و دبیرستان در سطح. اما فوتبال به مراتب بیشتر از معایب ابتدا با یکی از واضح: به هیچ وجه به آن بازی بدون تماس فیزیکی مگر اینکه شما می خواهید 60 دقیقه از کیکآف بازده برای touchdowns.

"اگر تا کنون وجود دارد ورزش های تماس این فوتبال" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک مصاحبه با SiriusXM Radio NFL کانال در اوایل ماه جولای.

حزب محافظه Lindley, رئيس جمهور از ملی ورزشی مربیان' انجمن و ارشد و کاردانی مدیر ورزشی در دانشگاه نورث وسترن گفت: فوتبال صفوف با تازه کار, کشتی, هاکی روی یخ و چوگان سرپهن در لیست های ورزشی قرار دادن ورزشکاران در بالاترین خطر ابتلا به کوروناویروس.

"می تواند وجود دارد برخی از بحث با برخی از ورزش ها" Lindley گفت: از شیکاگو در مصاحبه ای از طریق زوم. "وجود دارد هیچ بحث که در آن فوتبال تعلق دارد."

در کلاسیک NFL فیلم, فیلم, تصاویر linemen رو در یک روز سرد خود را فشرده نفس ادغام در سراسر یک خط از داد و بیداد, در حال دراماتیک مقدمه ای برای برخورد آمده است. بازدید امروز آنها نشان می دهد چگونه یک ویروس می تواند از بازیکن به بازیکن و تیم به تیم است.

ورزشی و کارشناسان بهداشت و مصاحبه برای این داستان گفت: این تماس اما تکرار نزدیکی از بازیکنان به یک دیگر است که می تواند باعث مشکلات برای NFL.

این مشکلات تنها با شروع یک عفونت زیرا تیم باید به دنبال یک تست مثبت شده توسط ردیابی و احتمالا جدا از دیگر بازیکنان است.

"اگر شما یک پایان دفاعی است که یک ویروس در حال حاضر شما باید به عقب برگردید و ببینید هر کس او تماس گرفته و در طول بازی گفت:" اریک پست استادیار ورزش و علوم تغذیه در سن دیگو دولت است که مصاحبه مربیان ورزشی به سند بهترین شیوه. "است که می تواند یک offensive lineman یک در حال اجرا بازگشت. شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از بازیکنان نیاز به جدا برای دو هفته."

تعداد مطلق از مردم در یک تیم را افزایش می دهد فوتبال را در معرض خطر عفونت است. تیم NFL شروع اردوگاه آموزشی با 90 بازیکنان قبل از پیرایش فهرست به 53 برای فصل. یک کادر مربیگری می توانید شماره دو ده.

فشردن آنها را به قفسه استاندارد و وزن اتاق نمی تواند امن است.

این شارژر زیر NFL و دولت های محلی مقرر در L. A. دفاتر و کوستا مسا آموزش مرکز گسترش یافته و اصلاح شده locker-فضای اتاق نقل مکان کرد وزن آموزش امکانات در خارج از منزل و به دست آورد پوشیدنی, تکنولوژی, اجازه, اجتماعی, فاصله, گفت, کاترین Iste تیم معاونت منابع انسانی و کنترل عفونت افسر, در بیانیه ای.

قوچ احتمالا باید تغییراتی شبیه به شارژر, اما نمی توانید خاص خود را در مورد اوکس هزار تسهیلات و نمی توان یک تیم رسمی در دسترس برای بحث در مورد چالش در حال بازی فوتبال در یک بیماری همه گیر با استناد به مذاکرات جاری بیش از پروتکل های.

NFL باشگاه برگزار تصویری-جریان جلسات تیم به جای عادی جلسات آموزشی و کارکنان کار از خانه برای بسیاری از offseason.

لیگ دستور داد تیم برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در خانه خود امکانات این سال است. قوچ خواهد بود در کالیفرنیا لوتری دانشگاه در هزار اوکس به جای UC Irvine. ورزشی و مربیان در خارج از لیگ برتر گفت: وجود یک حرکت نزولی به این: اکثر بازیکنان خواهد بود و رفت و آمد از خانه به جای زندگی در بیشتر کنترل محیط از یک هتل در نزدیکی و یا در محوطه خوابگاه.

اگر چه نبرد با ویروس ممکن است از دست رفته در ترانشه می توان آن را به دست آورد در این اردوگاه های آموزشی ورودی اگر حامل نگه داشته شود.

"شما نمی خواهد که یک برک آوت اگر شما نمی آورد این ویروس به جلسه تمرین. واقعا که ساده" Lindley گفت.

NFL مزایای در مبارزه با کروناویروس شامل این واقعیت آن است که رفتن آخرین و یادگیری از دیگر ورزش لیگ تجارب اوج تناسب اندام از ورزشکاران حرفه ای و این واقعیت است که بازیکنان فوتبال پوشیدن کلاه است که می توان با نصب شفاف صورت سپر.

Lindley شوخی که برای محققان در حال توسعه قابل اجرا در صورت shield برای فوتبال یک اولویت بیش از حد تنها با توسعه coronavirus واکسن.

NFL را یک مزیت بزرگ بیش از سطوح پایین تر از فوتبال است که آن را به پول برای پرداخت برای بهترین تست تغییرات مورد نیاز در تیم امکانات بهداشت خانه و دور و آموزش پزشکی و کارکنان به نظارت بر این تلاش است.

"این باعث می شود حاوی هر گونه گسترش و یا تست یا گرفتن نتایج آزمایش بسیار ساده تر از ما در سطح دبیرستان" گفت: هدر Harvey, معاون کالیفرنیا ورزشی مربیان' انجمن مدارس متوسطه کمیته و یک گواهی مربی ورزشی در A. B. Miller بالا در فنتنا.

می NFL آن را به کار?

Lindley گفت: آن را "زودرس" می گویند هیچ. او را به تماشای ورزش های دیگر برای یافتن سرنخ هایی از جمله NBA که تیم در حال زندگی در یک "حباب" در اورلاندو در حالی که تمرین برای از سرگیری بازی.

"اگر NBA موفق است که نشان می دهد یک مدل (که) اقدامات احتیاطی لازم است هر دو در طول و بعد از کار به شما بهترین شانس را برای موفقیت" Lindley گفت.

اما پست گفت که او "به خصوص خوشبین" در مورد NFL. او را به تماشای لیگ اصلی بیس بال را ناراحت کننده بازگشت به آموزش و دیدن بازیکنان در ورزش های مختلف انتخاب کردن.

"از یکی (کالج) مربی ما شنیده ام که مایک تایسون نقل قول در مورد 'همه در یک طرح تا زمانی که آنها را در دهان پانچ,' " پست گفت. "من فکر می کنم که این مبالغ است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن