NFHS توصیه سه فاز برنامه ریزی برای مدرسه دو و میدانی به دنبال زمانی که ورزش بازگشت

ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر. فدراسیون ملی دولتی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن (NFHS) به تازگی منتشر شده 15-صفحه سند با توصیه هایی برای دبیرستان تیم های ورزشی را در نظر بگیرید که امکانات مدرسه بازگشایی و آنها شروع به بازگشت به آموزش و بازی است.

مدارس و تمام دبیرستان های ورزشی تعطیل شده اند در سراسر کشور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر "در خانه ماندن" نظم در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

"توصیه های ارائه شده در این سند در نظر گرفته شده به عنوان ایده های دولت برای انجمن ها در نظر بگیرید با مربوطه SMACs (پزشکی ورزشی کمیته مشورتی) و سایر ذینفعان در طراحی بازگشت-به-فعالیت دستورالعمل خواهد شد که با توجه دولت و محدودیت های محلی" به NFHS گفت: در آن خلاصه کرد.

توصیه های در بر گرفتن هفت امتیاز از تاکید است که شامل بازیکنان و مربیان ممکن است از توجه به صورت پوشش COVID-19 تست برنامه ریزی بازی ها "که نیاز کمتر به سفر زمانی که ممکن است" و موارد دیگر.

این NFHS کمیته مشورتی توصیه می شود که ورزشکاران با استفاده از یک چهره پوشش با "استثنا (از) شنا, در حال اجرا فاصله و با شدت فعالیت هوازی." همچنین نوشته است که "مربیان مقامات و دیگر مسابقه پرسنل ممکن است پوشیدن پارچه پوشش صورت در همه زمان ها است."

پزشکی کمیته مشورتی ارائه سه فاز برنامه ریزی برای مدیران مدارس در نظر بگیرید هنگامی که تیم اجازه تمرین در محوطه دانشگاه.

در فاز 1 قبل از تمرین غربالگری باید شامل تمام مربیان و دانش آموزان نمایش برای "علائم/علائم COVID-19 قبل از تمرین" و یک چک دما باید در میان چهار امتیاز از تاکید است.

در طول فاز 1 وجود دارد باید بیش از 10 نفر در یک گروه در داخل و یا خارج. بازیکنان باید با استفاده از کمدهای و تمرینات "باید انجام شود در 'غلاف' از دانش آموزان با همان 5-10 دانش آموزان همیشه کار کردن با هم." اجتماعی فاصله اندازه گیری از نگه داشتن مردم 6 فوت از هم جدا باید حفظ شود.

وقتی که می آید به واقعی تمرینات کمیته مشورتی توصیه می شود "فردی دریل نیاز به استفاده از تجهیزات ورزشی مجاز هستند در تیم دریل با یک توپ تنها" کمیته نوشت. "تماس با بازیکنان دیگر مجاز نیست و نباید های مقابله با dummies/پیراشکی/سورتمه."

در فاز 2 کمیته کاهش استاندارد برای بسیاری از دانش آموزان می توانند به کار به عنوان یک گروه. "هیچ جمع آوری بیش از 10 در یک زمان در داخل" کمیته نوشت. "تا به 50 نفر ممکن است از جمع آوری در خارج از منزل برای تمرین است." در این گروه 50 کمیته هنوز هم مدعی است که "غلاف" از 5-10 دانش آموزان کار کردن با هم.

در این مرحله کمیته مشورتی می دهد چراغ سبز به "خطر" تمرین های ورزشی و رقابت است. کسانی که کمتر در معرض خطر ورزشی شامل شنا فردی در حال اجرا حوادث صلیب کشور در حال اجرا (با مبهوت شروع می شود) گلف و وزنه برداری.

این NFHS همچنین توصیه می کنند برای "خطر متوسط" ورزشی که اصلاح شیوه ممکن است شروع در فاز 2. یکی از مشخصات بالا ورزش که قرار داده شد در این رده بسکتبال. کمیته توصیه می شود که ورزش هایی مانند والیبال و بیس بال و سافت بال و تنیس می تواند به روز رسانی می شود برای کاهش خطر "مناسب برای تمیز کردن تجهیزات و استفاده از ماسک توسط شرکت کنندگان است."

ورزشی که در نظر گرفته شود "بالاتر از خطر" شامل فوتبال, کشتی کج, چوگان سرپهن و رقابتی تشویق.

در فاز 3 استاندارد در ادامه به کاهش با گروه 50 افراد قادر به کار کردن در داخل خانه یا خارج از منزل. خطر متوسط تمرین های ورزشی و مسابقات ممکن است شروع با توصیه هایی در مورد امکانات و تجهیزات تمیز کردن. علاوه بر این کمیته توصیه می شود که دانش آموزان باید سهم هر تمرین ،

وقتی که می آید به کدام گروه از مردم را مجاز به حضور در رویدادهای مشورتی کمیته دارای سه ردیف. Tier 1 (ضروری) شامل ورزشکاران و مربیان و مقامات رویداد کارکنان کادر پزشکی و امنیتی است. این گروه تنها به چاک دار درجه 2 (ارجح) بودند credentialed اعضای رسانه ها. ردیف 3 (غیر ضروری) گروه شامل تماشاگران و فروشندگان.

این توصیه ها را می توان در www.nfhs.org.

WIGOD حملات دیدگاه خوش بینانه از سقوط ورزش

در یک به روز رسانی که فرستاده شد به مدیران و مدیران ورزشی در جمعه CIF جنوبی بخش کمیسر راب Wigod خوش بین باقی مانده که پاییز و ورزش های نجومی برگزار خواهد شد. اما از آنجا که او اشاره کرده است در صحبت های قبلی به مناطق آموزش و پرورش در این بخش را دیکته کند که چگونه سال توسعه خواهد شد.

"هنگامی که ما به اندازه کافی بازگشایی مدارس و برنامه های ورزشی در پشت محوطه دانشگاه ما می تواند ایجاد یک تقویم به صورت CIF در جنوب بخش فصل به طور منظم و قهرمانی رقابت" Wigod گفت. "در حال حاضر تقویم اصلی ما در حال حاضر منتشر شده برای سقوط ورزشی است که هنوز هم در جای خود اما ما کار کرده اند در چندین حالات ممکن است که ما را به حرکت تقویم را برای سقوط ورزشی برای شروع بعد اگر تحولات حکم آن است."

Wigod تصریح کرد که همه گزینه ها در نظر گرفته می شود وقتی که می آید به پاییز زمستان و بهار ،

"ما می خواهیم به هر نظر ما می تواند قادر به ارائه تمام سه فصل از ورزش به ما عضو مدارس و همه ما سهامداران است که دوام و معنی دار و شامل قهرمانی رقابت" Wigod گفت.

وقتی پرسیده شد که یک خبر ممکن است که در مورد فصل آینده دستیار کمیسر تهم سیمونز گفت: "به من اعتماد کنید من به شما اجازه شما می دانید که هنگامی که ما ساخته شده است یک تصمیم در 2020-21 فصل از ورزش است. که احتمالا یک ماه دور در بهترین حالت است."

CIF دولت, مدیر اجرایی, Ron Nocetti همچنین نشان داد هیچ جدول زمانی به زمانی که ورزش دبیرستان سر گرفته خواهد شد.

"ما در حال دادن آتش سوزی به دلیل برخی از رسانه های اجتماعی پست یک طرح به طور کامل نادرست" Nocetti گفت: به جو دیویدسون از ساکرامنتو زنبور عسل. "این یک بازی انتظار و ما نمی خواهیم با عجله به هر گونه تصمیم گیری. ما دیده ایم برخی از تصمیم گیری ساخته شده بیش از حد به سرعت (با توجه به شهرستانهای سراسر کشور و یا کشور بازگشایی بیش از حد سریع) و سپس رد گم کردن. اگر ما تحت فشار قرار دادند به تصمیم گیری در حال حاضر آن را به احتمال زیاد خواهد بود یک تصمیم گیری است که نه همه خواهد بود. آن باقی مانده است محتاطانه برای همه ما را به صبر کنید و ببینید."

نهایی CIF دولت فدراسیون در جلسه شورای سال تحصیلی برگزار خواهد شد در روز جمعه. در این نشست که به میزبانی آنلاین از طریق ویدئو نهفته.

محلی CIF علمی برندگان

CIF-SS به تازگی اعلام کرد آن علمی برندگان جایزه برای 2019-20 سال تحصیلی.

پاسادنا پلی چراغ راه در دره سان Gabriel و مناطق اطراف آن با چهار تیم علمی قهرمانی (پسران بازی بسکتبال دختران, گلف, تنیس دختران دختران واترپلو). همچنین تیم برنده دانشگاهی عنوان شد آرکادیا (دختران گلف), فلینتریج دبستان (پسران water polo) و نرتهویو (دختران کشتی کج).

در دره سن فرناندو و مناطق اطراف آن هارت پسران گلف تیم بود و تنها برنامه برای برنده شدن یک جایزه انجمن علمی. آن معدل تجمعی از 3.85.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب