Newsom را سنگین اقتصادی نیروی کار

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام این واقعیت آشکار است که "ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام این واقعیت آشکار است که "ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی" و منصوب 80 عضو "کارگروه کسب و کار و مشاغل بازیابی" به راهنمای راه ما را به رفاه.

"ما می خواهیم به این عملی ما می خواهیم به این معنی دار" Newsom گفت. "این چیزی است که در شش ماه من به دنبال به جلو به شما با دادن یک پیش نویس و یا قرار دادن یک ضخامت گزارش. ما می خواهید در زمان واقعی به معنی دار نشان می دهد اصلاحات و تغییرات معنی دار."

آیا نفس خود را نگه دارید.

این گروه سنگین اندازه است مرکب ناتوانی در دیدار شخصا. علاوه بر این آن چیزی است که-برای-همه ترکیب آن پلاریزه co-صندلی مختصر آن زمان قاب و در نهایت کم سابقه از جمله تمرینات برخی از مثبت و اثر ماندگار بعید است.

اگر چه در کالیفرنیا چهار اخیر فرمانداران سابق در حال اعضای افتخاری بقیه سقوط تقریبا به سه دسته — اتحادیه کارگری رهبران بزرگ و مدیران کسب و کار و سطح بالا Newsom مشاوران از جمله رئیس ستاد ان o'leary به عنوان co-صندلی با تام Steyer.

Steyer یک میلیاردر کالیفرنیا سرمایه گذار صرف چند سال گذشته و بسیاری از میلیون ها دلار کنده کاری نقش سیاسی از جمله فشار برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و کوتاه مدت مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. داشتن Steyer با میل شدید برای رویارویی ایدئولوژیک در صندلی راننده است که احتمالا بیشتر مانع از روان کننده.

Newsom علاقه "بزرگ مودار بی پروا اهداف" و شاید وظیفه نیروی کار واقعی است که به جای یک روکش از توافق خود را اعلام کرد هدف از nudging اقتصاد دولت تقریبا در جهت سبز "معامله جدید" که جناح چپ از حزب دموکرات حمایت.

در هر میزان وجود دارد غم سابقه چنین بحران آغشته به تلاش ها در دهه گذشته است.

برای مثال McCone کمیسیون که پس از آن-رژیم صهیونیستی. پت قهوه ای ایجاد شده در سال 1965 در پی وات شورش.

نام رئیس آن جان McCone سابق سازمان اطلاعات مرکزی مدیر کمیسیون به مطالعه چرا شورش است که ادعا 34 در زندگی فقیر عمدتا آفریقایی-آمریکایی واتس بخش لس آنجلس رخ داده است و توصیه اصلاحات برای مقابله با آن باعث می شود.

آن 101 صفحه گزارش خواست, در میان چیزهای دیگر ایجاد سواد آموزی و پیش دبستانی برنامه های بهبود پلیس-جامعه روابط مسکن بهتر است بیشتر کار-آموزش مراقبت های بهداشتی بهتر و راحت تر حمل و نقل عمومی. قهوه ای آن را به نام "لعنت به گزارش خوب."

بیست و پنج سال بعد در سال 1990 لس آنجلس تایمز به عقب نگاه کرد در این کمیسیون و توصیه های خود را و به این نتیجه رسیدند: "در نهایت McCone کمیسیون — آن کارگر آن وعده سپرده شد به گرد و خاکی سالانه لس آنجلس تاریخ است."

بیشتر نمونه های اخیر Parsky کمیسیون ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر و مقننه در اعماق رکود بزرگ در سال 2009 به آدرس نوسانات دولت سیستم مالیات — درآمد که در اوج زمانی که اقتصاد کامیاب و شیرجه رفتن در طول رکود اقتصادی است.

این کمیسیون با نام مستعار برای خود رئیس تاجر جرالد Parsky بود عمیقا تقسیم شده است. Parsky و لخت اکثر نوشت: گزارش, پیشنهاد برای لغو مالیات بر درآمد شرکت کاهش درآمد و نرخ مالیات فروش و جایگزینی آنها را با یک مالیات جدید در شبکه کسب و کار رسید. اما آن را بی درنگ ثبت و فراموش شده و امروز دولت است و حتی بیشتر وابسته به مالیات بر درآمد شخصی است که قابل پیش بینی در حال سقوط.

بنابراین ما باید انتظارات پایین برای نیروی کار و ما باید به یاد داشته باشید که در کالیفرنیا توسط یک جزیره نیست. ما بهبود اقتصادی تا حد زیادی بستگی به روند اقتصاد جهانی و تمایل مدیران کسب و کار بانکداران و سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در اینجا به جای هر چیزی Newsom کمیسیون ممکن است فرمان.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن