Newsom را رنگ ورو رفته bluffs مانع coronavirus بازیابی

"رنگ ورو رفته bluffs" این است آنچه من به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش برای نگه داشتن گروگان حیاتی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

"رنگ ورو رفته bluffs" این است آنچه من به نام رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش برای نگه داشتن گروگان حیاتی کمک دولت به کالیفرنیا از جمله بیماران مبتلا به آلزایمر. این CalMatters مصاحبه شامل نقل قول در مقاله 14 میلیارد دلار کاهش و او را هل دادن برای مدارس عمومی ایمنی و خدمات ضروری است.

من گفتم: "گاوین به انجام برخی از چیزهایی بی دست و پا را امتحان کنید برای دریافت فدرال کمک کند اما من از این رنگ ورو رفته bluffs کمی نگران کننده است."

فدرال کمک خواهد آمد از 3 تریلیون دلار اضافی امداد لایحه مجلس نانسی پلوسی D-سان فرانسیسکو تحت فشار قرار دادند از طریق مجلس نمایندگان. آن است که برگزار می شود تا در جمهوریخواه و مخالف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مقدار زیادی از پول را نجات ایالات مانند کالیفرنیا است که حتی قبل از بحران به مشکلات مالی تا حد زیادی از تهی دست بازنشستگی و بازنشسته مزایای پزشکی.

اگر شما می خواهید به دفاع از اهرم فقط همه بگویم که شما در حال رفتن برای کاهش کمک در بودجه به شهروندان ارشد مدارس و ایمنی مگر اینکه ترنجبین به نظر می رسد از واشنگتن ،

آن را مانند یک کمدی معمول است. یک صحنه که در آن پسر بد منازعه دیگری پسر بد می گوید و به همه "ما هر دو از این احاطه بانک یا پسر بد آن می شود." این یک بلوف. اما این خنده دار نیست.

شما همچنین ممکن است می گویند "اگر سی نیست یارانه ما نفخ بودجه با تمام معایب خاص خود, پس از آن ما در حال بستن I-5 به طور دائم." این واقع بینانه نیست. آن را متوقف کند.

اورنج کانتی ثبت نام سرمقاله مارک آن را "آتش از آتش نشانی برای اولین بار" استراتژی است که "بستگی دارد قانع کننده ای که وجود دارد نه یک بیت از زباله و یا ولخرجی در هر نقطه در بودجه از مدارس و یا دولت های محلی است که احتمالا می تواند برش به منظور آزاد کردن پول برای خدمات ضروری است."

حماقت از فرماندار مبالغه است رانندگی را کمی اعتبار او و پس از او به تحمیل این بیکاری گسترده اعداد با تعیین که یکی در پنج کالیفرنیا بود و غیر ضروری.

اما این پیشنهاد کاهش خواهد صدمه واقعی مردم و خانواده خود را حتی به عنوان دولت آغاز می شود باز برای کسب و کار. در مارس 19, نامه به دموکراتیک رهبری در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا انجمن آلزایمر هشدار داد "پیشنهاد کاهش به کلید برنامه ها را نابود و اخلال در همان آسیب پذیر کالیفرنیا دولت ما را در خانه بمانند منظور طراحی شده برای محافظت از."

این کاهش به خصوص را "متناسب تاثیر جوامع مختلف که تجربه این بیماری در نرخ بسیار بالاتر."

بودجه خواهد بود کاهش در صفحه اصلی خدمات پشتیبانی (خدمات), the California Department of پیری و مراقب مراکز منابع. حذف به طور کامل خواهد بود multipurpose senior services program (MSSP) and community-based adult services (CBAS).

در سراسر کالیفرنیا یک کشور با جمعیت 40 میلیون, حدود 4000 نفر فوت کرده اند که تا کنون از coronavirus. داده ها نشان می دهد حدود نیمی از کسانی که فوت کرده اند در ارشد مراقبت از خانه. حدود 5 درصد از کسانی که با بیماری های جوان-شروع آلزایمر. این بدان معناست که 95 درصد آنها سن 65 سال و بالاتر.

آزادسازی خدمات است که کمک شکننده سالمندان تنها را حس می کند اگر این پیشنهاد به عنوان یک شیرین کاری.

Commendably سال گذشته Newsom امضا من سنا لایحه 496, حمایت در برابر سوء استفاده های مالی از سالمند و وابسته به بزرگسالان است. آن را دریافت و به اتفاق آراء حمایت هر دو حزب در هر دو مجلس قوه مقننه است.

به عنوان من در آن زمان گفت: "با رشد آلزایمر و زوال عقل نگرانی این مهم است که ما با ارائه راهکارهایی برای جلوگیری از سوء استفاده های مالی برای کسانی که در آغاز مراحل دشوار سفر زندگی."

اما این حمایت نمی تواند ارزش بسیار اگر این بیماران مجبور هستند از مراکز مراقبت از آنها را به خانه خانواده است که در حال حاضر ممکن است رنج می برند از نظر مالی از coronavirus افسردگی است.

فرماندار فکر می کنم این یکی از طریق. به عنوان بیماران سیستم ایمنی بدن به شدت در معرض خطر این بیماری می تواند به سرعت گسترش در میان آنها و سپس پرش به خانواده خود و دیگران احتمالا جرقه دوم شیوع.

بدیهی است که من آگاه هستم بودجه دولت چهره یک ضربه مالی از coronavirus. در عین حال به جای برش خدمات ضروری فرماندار باید با استفاده از این بحران برای پیشبرد طولانی مورد نیاز اصلاحات آغاز با حقوق بازنشستگی و بازنشسته مزایای پزشکی است که در ادامه به طور متوسط سالانه جویدن تا 8 میلیارد دلار از این صندوق به طور کلی.

این زمان برای رهبری واقعی نیست bluffs یا مانع از رنگ ورو رفته و یا در غیر این صورت.

John M. W. Moorlach نشان دهنده 37 منطقه در کالیفرنیا سنا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن