Newsom بودجه تجدید نظر نتواند یک فرصت برای اصلاحات: جان Moorlach

Coronavirus افسردگی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک فرصت برای پیشبرد طولانی مورد نیاز بودجه اصلاحات. به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 اردیبهشت 1399

Coronavirus افسردگی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک فرصت برای پیشبرد طولانی مورد نیاز بودجه اصلاحات. به عنوان فرمانداران باید قبل از او لگد می توانید در پایین جاده.

فرماندار ممکن است تجدید نظر به خود در ژانویه بودجه پیشنهادی خود را برای اولین بار نرم افزار در برخورد با بحران اقتصادی. پیشنهاد بودجه از دست رفته است واقعی و برنامه و نیروی انسانی کاهش انقباض به جز "باعث کاهش" انتظار امید اضافی بودجه فدرال (به یارانه دولت misspending). با یک محدودیت خالص کسری بودجه از $213 میلیارد و من نمی خواهد ادعا می کنند که کالیفرنیا شده است به خوبی مدیریت شده است.

نیز از دست رفته است, از بین بردن راه آهن با سرعت بالا, بودجه در نتیجه ادامه این کاربی یک نشانه ای از بودجه کاهش بغداد ،

هیچ اصلاحات حقوق بازنشستگی. هیچ اصلاحات به آدرس تهی دست بازنشسته پزشکی بدهی. یک پنجم از بودجه کسر بودجه از استقراض و deferrals.

و جدید درآمدهای مالیاتی جریمه کردن کسب و کار است که باید متحمل ضرر و زیان قابل توجهی.

او راه حل برای این فاجعه نمی آیند نزدیک به پرداختن به فاجعه فرماندار خود را دقیق در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی: بیکاری از حداقل 18 درصد است. صندوق به طور کلی هزینه های برش $12.5 میلیارد دلار است. یک کسری بودجه حفاری در $54 میلیارد دلار است.

"این خواهد بود که چند سال فرصت و تلاش" فرماندار گفت. "ما به دنبال حل آن شب. ما به دنبال در چند سال استراتژی به کار را از طریق این بودجه است."

در واقع در ساکرامنتو زبان, آن را فقط یک سری از "لقب." هیچ واقعی وجود دارد, چند سال اصلاحات.

بودجه سند تصدیق میکند: "دولت چهره تهی دست بازنشستگی تعهدات $167 میلیارد دلار است که ادامه خواهد داد به افزایش می دهد در آینده قابل پیش بینی به عنوان دولت بازنشستگی سیستم جذب تاثیر رکود اقتصادی فعلی است." در عین حال در آن تنها "یک رویکرد عاقلانه." و آن را تنها توصیه می کند از جمله نیمی از اقدامات به عنوان تعلیق CalSTRS' نرخ سالانه افزایش می یابد تا زمانی که 2023-24.

در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش در سال 2012 رژیم صهیونیستی است. جری براون تصویب عمومی کارکنان بازنشستگی اصلاحات عمل می کنند. معادل اصلاحات باید پیشرفته در حال حاضر.

فرماندار بودجه پیشنهاد همچنین شامل نمی شود اصلاحات بازنشسته پزشکی بدهی که به مبلغ 86 میلیارد دلار در دولت جامع گزارش مالی سالانه برای 30 ژوئن 2018. متاسفانه کنترل بتی یی یک بار دیگر دیر است ارائه CAFR برای آخرین به اتمام سال مالی به پایان رسید که پشت در 30 ژوئن 2019.

که آخرین سال مالی قبل از coronavirus رسید. تعداد کسانی که بسیار مهم هستند به عنوان قوه مقننه در حال حاضر هایش با بودجه جدید.

Newsom به نام برای کنگره به تصویب یکی دیگر از نجات این زمان به مراقبت از دولت کمبود از coronavirus. او گفت: از 3 تریلیون پیشنهاد مجلس نانسی پلوسی D-سان فرانسیسکو با رئیس جمهور تهمت را امضا خواهد از بین بردن نیاز برای تمام دولت کاهش است.

اما حتی چنین تزریق بودجه اگر آن را تا به حال آمد نمی خواهد از بین بردن نیاز برای طولانی مدت بازنشستگی بازنشسته پزشکی و اصلاحات دیگر. و آنچه در مورد آسیب به اقتصاد ملی با ساختار فدرال بدهی بالونی حتی بیشتر ؟ که در آن می کند که پول آمده است ؟ و چرا باید کشورهای دیگر با بیشتر محتاطانه سیاست های مالی مجبور به قید وثیقه از جمله بی بند و بار متحده به عنوان ایلینوی, New Jersey, کانکتیکات, ماساچوست و کالیفرنیا?

شگفت آور, بودجه پیشنهادی شامل 20 میلیون دلار برای به اجرا درآوردن مجمع لایحه 5 که به کشته شدن ده ها هزار نفر از پیمانکاران مستقل' شغل از سوار سهم رانندگان به مترجمان رقصنده و حیوان خانگی groomers.

چگونه کالیفرنیا قرار است به انتخاب خود را از لحاظ اقتصادی زمانی که دولت وحشیانه اجرای یک حمله از مشاغل در اجرای اقتصاد ؟ در کنفرانس مطبوعاتی فرماندار حتی rhapsodized در مورد چگونه ما همه در حال رفتن به استفاده از ما "ذن بودایی مبتدیان ذهن" به تصور یک اقتصاد جدید از افراد مشغول به کار در خانه. اما چگونه است که ممکن است با یک بنادر در درب ضربه توسط است که مطمئن شوید کسی را نقض نمی کند مجمع لایحه 5 را پیچیده و دشوار محدودیت ؟

در درآمد بالاترین مالیات دولت در این کشور خواسته است در سند بودجه به "حد" اعتبار مالیاتی توسط $9.2 میلیارد دلار بیش از سه سال به طور موثر افزایش مالیات. در طی پرسش و پاسخ با خبرنگاران صحبت در صدای خفه پشت محافظ ماسک Newsom خواسته شده بود در مورد حتی بیشتر افزایش مالیات به ویژه اسپیلت-رول ابتکار عمل است که می تواند در انتخابات ماه نوامبر. این امر از بین بردن ارزش املاک تجاری.

"من بسیار فکر که" او گفت:. آن در نظر گرفته شده همراه با "چند پیشنهاد از مجلس سنا." و همراه با مجلس او را "نگاهی به آنچه که مناسب برای قرار دادن قبل از رای دهندگان در ماه نوامبر." به طوری که تقریبا نسبت که او و دموکراتیک فمن خواهد بود هل دادن رای دهندگان برای بزرگ مالیاتی را افزایش دهد.

هیچ سوال coronavirus تحت تاثیر قرار همه ما است. غم انگیز هزاران نفر جان خود را از دست داده اند. میلیون ها نفر خود را از دست داده معیشت. اما رهبران قرار است برای پیشبرد و نه فقط به طور موقت راه حل بحران اما یک راه به سوی آینده ای بسیار بهتر.

در حال حاضر زمان برای انجام این کار با قرار دادن جلو جامع اصلاحات با شروع بازنشستگی و بازنشسته پزشکی اصلاحات که فقط نمی توان به تعویق افتاد. در زیر پیشنهاد فرماندار, مجلس, لایحه 5 و بالاتر مالیات همراه با هیچ مسئولیت اصلاحات قرار داده کالیفرنیا در آهسته و مشقت بار مسیر در حالی که کشورهای دیگر را به مسابقه گذشته ما را به بهبود است.

John M. W. Moorlach R-کوستا مسا, نشان دهنده 37 منطقه در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب