Newsom در حال حاضر صاحب COVID-19 همه گیر

فقط چند هفته پیش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شد و مورد مباهات کالیفرنیا آشکار موفقیت در سرکوب COVID-19 عف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

فقط چند هفته پیش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شد و مورد مباهات کالیفرنیا آشکار موفقیت در سرکوب COVID-19 عفونت در ضمنی مقایسه با کشورهای دیگر مانند نیویورک که clobbered با این بیماری همه گیر.

او آن را به نام "خم منحنی" عفونت رای و تصمیم به بازگشایی قریب به اتفاق بخش از اقتصاد است که او تا به حال توقیف در ماه مارس است.

"ما باید به رسمیت شناختن شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور — برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان به دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده بدون در نظر گرفتن سلامت تاثیر این تصمیم به عنوان" Newsom توجیه.

در روزهای اخیر اما Newsom وارونه شده است البته با استناد به هشدار دهنده را افزایش می دهد در میزان عفونت و مرگ و میر.

فرماندار بسته میله های ساخته شده با پوشیدن محافظ facemasks اجباری reinstituted ممنوعیت فعالیت های داخلی در 19 استان ها با عفونت نرخ تشکیل "چند آژانس, اعتصاب تیم" برای سرکوب "افرادی که thumbing بینی خود را" در محدودیت و تهدید شهرستانهای استان با کاهش بودجه دولت اگر آنها بلک.

"ما مشروط $2.5 میلیارد در بودجه دولت بر استفاده از روح و نامه ای از قانون آن را به عنوان مربوط به سلامت احكام در شهرستان سطح" Newsom گفت. "اگر مقامات محلی تمایلی به اجرا و هستند که بی اعتنا ما وضعیت توزیع آن دلار است."

با این و دیگر اقدامات Newsom کاهش یافته و تظاهر است که مبارزه با این بیماری همه گیر شد و اساسا در دست مقامات محلی و روشن ساخته است که او تصمیم گیرنده است. Newsom در حال حاضر صاحب این بیماری همه گیر در کالیفرنیا هر بیت به عنوان مقدار به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ صاحب آن در سطح ملی.

Newsom را باشند را تعریف میکنند که چگونه او مدیریت این بحران به ویژه پس او علاقه تشریح کالیفرنیا یک "ملت-دولت" است که می رود راه خود را بدون در نظر گرفتن سیاست فدرال.

کالیفرنیا نمی توانست بازگشایی تا به حال Newsom اعلام نشده است که آن را آماده برای انجام این کار به دلیل نرخ نسبتا پایین و میزان عفونت و بازگشایی به وضوح موجب افزایش است. او گفت: آن را خود در هفته گذشته: "ما بازگشایی اقتصاد ما و بیشتر مردم گردد."

او را از هر گونه مسئولیت شخصی برای علت و معلولی رابطه از این دو رویداد و به نظر می رسید به سرزنش کالیفرنیا زیرا آنها از سر تعامل انسان است که او ضمنی خواهد بود امن به سر.

وجود دارد یکی دیگر از جنبه به این وضعیت است که هم در Newsom — شدید شیوع عفونت در دولت زندانها.

روزنامه نگار کهنه کار و دن Morain در مقاله ای برای کالیفرنیا Healthline گزارش در جزئیات "از کورکوران و آونال زندانها در مناطق خشک مرکزی دره تاریخی سن کوئنتین در خلیج سان فرانسیسکو, کالیفرنیا زندانها به عنوان ظهور مواج COVID-19 نقاط داغ, حتی به عنوان دولت سالانه صرف بیشتر در مورد اهل بیت مراقبت های بهداشتی از دیگر کشورهای بزرگ صرف کل زندان های سیستم."

سن کوئنتین تا به حال هیچ تایید COVID-19 عفونت تا زمانی که برای برخی از این دلیل آن را دریافت انتقال آلوده زندانیان. آن شیوع بیماری آنقدر شدید است که دولت و مجلس سنا تشکیل یک جلسه ویژه ای که در طی آن قانونگذاران بوداده مقامات زندان — تمام Newsom انتصاب.

"که هیچ چیز بیشتر از بدترین زندان های بهداشتی screwup در دولت تاریخ" مجلس مارک لوین که منطقه شامل سن کوئنتین گفت: شنیدن. "ما را برآورده نمی کنند این لحظه است." آن را آشکار حفاری در Newsom که علاقه عبارت "ملاقات لحظه ای."

با وجود این عفونت افزایش Newsom باقی می ماند و ظاهر امیدوار گفت: "ما خم منحنی در ایالت کالیفرنیا یک بار ما را خم منحنی دوباره."

اما اگر آن را نمی کند خم Newsom — نسبتا یا نه — خرس تعهد. این بیماری همه گیر در حال حاضر.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن