وام مسکن تخلفات به سنبله با توجه به شیوع کروناویروس

پس از ضربه زدن به پایین ترین نقطه خود را در دو دهه وام مسکن تخلفات انتظار می رود به سنبله در ماه های آینده با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

پس از ضربه زدن به پایین ترین نقطه خود را در دو دهه وام مسکن تخلفات انتظار می رود به سنبله در ماه های آینده با توجه به شیوع کروناویروس ایروین-بر اساس اطلاعات شرکت CoreLogic گزارش روز شنبه, مارس 14.

در سراسر کشور 3.5 درصد از آمریکا وام خانه شد و 30 روز یا بیشتر گذشته به دلیل و یا در برخی از مراحل فرآیند سلب حق اقامه دعوی.

نرخ بودند و حتی پایین تر در جنوب کالیفرنیا. در لس آنجلس و اورنج شهرستان 2.1 درصد از وام های مسکن بودند متخلف و 3.4% ما متخلف در امپراتوری درون مرزی CoreLogic گزارش شده است.

اما نصب زیان کار از COVID-19 همه گیر جاروب ملت مطرح است وام گیرندگان امکان سقوط در پرداخت وام مسکن در ماه های آینده اطلاعات شرکت گزارش شده است.

"صفحه اصلی کوتاهی وام و نرخ سلب حق اقامه دعوی شد که کمترین میزان در یک نسل قبل از COVID-19 همه گیر آمار" گفت: CoreLogic اقتصاددان ارشد فرانک Nothaft.

"رکود اقتصادی ناشی از کار و زیان خواهد سوخت delinquencies" Nothaft اضافه شده است. "با این حال گسترده فروش در سراسر آمریکا به احتمال زیاد جلوگیری شود چرا که از عدالت خانه بافر است که صاحب خانه اند و در دسترس تحمل برنامه."

در شروع سال 2020 CoreLogic یافت صاحب خانه با وام مسکن نیز تا به حال به طور متوسط $177,000 در عدالت خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن