صبح Wrap: چگونه Miami Marlins COVID-19 شیوع تاثیر MLB? چه شد لو ویلیامز فکر ؟ و چه پنج ستاره را UCLA بسکتبال فقط زمین ؟

صبح قرار دادن سهام در روز پنج داستان از خبرنگاران ما در جنوب کالیفرنیا روزنامه گروه ...یک: مقاله نویس علامت Wh

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 مرداد 1399

صبح قرار دادن سهام در روز پنج داستان از خبرنگاران ما در جنوب کالیفرنیا روزنامه گروه ...

یک: مقاله نویس علامت Whicker می نویسد: تعداد 0-2 پس از 13 Miami Marlins آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از لیگ اصلی بیس بال را باز آخر هفته. به چه معناست و از کجا ما از اینجا بروم ؟

دو: لیکرز چند روز از رقابتهای NBA راه اندازی مجدد در برابر کلیپرز و Markief موریس " ورود در اورلاندو حباب برای پیوستن به لیکرز به آنها کمک کرد در نهایی خود را در نمایشگاه پیروزی در برابر واشنگتن ویزاردز. کایل Goon با لیکرز در داخل حباب و آخرین جمله چشمگیر نمایش آن از دیون پیشخدمت و J. R. Smith.

سه: مرکز Ivica Zubac در نهایت پیوست کلیپرز و بستری او COVID-19 تست مثبت در جولای 4. و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر از کلیپرز خبرنگار میریام سوانسون, که توضیح می دهد که چه لو ویلیامز هم تیمی ها و دیگران می گویند پس از سفر خود را به یک نجیب زاده را باشگاه فرود آمد و او 10 روز در quartertine هنگامی که او بازگشت و از جمله کلاسیک توییتر ارز از NBA تحلیلگر و ویلیامز. و همچنین پیدا کردن چگونه کلیپرز انجام شده در خود را نهایی tune-up قبل از شنبه را بازکن در برابر لیکرز.

چهار: چه کسی می داند که UCLA Bruins تیم بسکتبال دوباره بازی خواهد کرد اما این خبر می تواند هر گونه بزرگتر کردن دادگاه پس از لانگ بیچ پلی را Peyton واتسون پنج ستاره استخدام متعهد به برونز در روز دوشنبه. گزارشگر آدم Grosbard شد و در آن توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی برای برونز به زمین دارای امتیاز بالا استخدام در ایالت کالیفرنیا با توجه به 247Sports.com

پنج: آیا داجرز " بازگشت به هوستون یک احساس یا انتقام یا بیش از حد اتفاق افتاده پس از یادگیری در اوایل سال جاری که Astros فریب خورده در حالی که برنده 2017 جهان سری بیش از داجرز. بازیکنان پخش نارضایتی خود در ماه فوریه اما پیدا کردن آنچه که خبرنگار لایحه Plunkett می گوید که آنها در حال فکر کردن به آنها را در Astros سه شنبه شب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب