'شتاب' می تواند ساختمان برای MLB پیشنهاد برای شروع فصل

فکر حباب به نظر می رسد به ظهور از MLB به طور منظم. اگر چه همه 30 تیم به آریزونا اقامت قرنطینه و بازی در بهار آ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

فکر حباب به نظر می رسد به ظهور از MLB به طور منظم.

اگر چه همه 30 تیم به آریزونا اقامت قرنطینه و بازی در بهار آموزش استادیوم وجود دارد ؟ اگر چه که گسترش یافته است که شامل فلوریدا? اگر چه آنها تنها بازی در گنبد استادیوم? اگر 30 تیم تقسیم می شود 10-تیم بوده و بازی در خانه خود پارک بدون طرفداران ؟

اما وجود دارد بیشتر جزئیات متصل به آخرین گزارش. شروع در رسانه های اجتماعی با سابق بزرگ اتحادیه ترور Plouffe (و بعد از آن همسان با فیل هیوز سابق مینه سوتا دوقلوها هم تیمی) به نظر می رسد MLB آماده است به ارسال طرح به اتحادیه بازیکنان است که تیم ها در اردوگاه های آموزشی (یا در بهار مجتمع یا خانه پارک) تا اواسط ماه ژوئن با اوایل ماه جولای شروع به فصل به طور منظم.

داجرز تیم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استن Kasten اذعان اخیر موجی از "پتانسیل حرکت" وجود دارد اما هشدار داد که هیچ چیز "قطعی" تصمیم گرفته شده است – و یا می تواند هنوز رتبهدهی نشده است.

"سیل اخیر از پتانسیل حرکت یک چیز که در جریان است. اما هیچ کس نمی داند اگر آن را واقعی است. هیچ کس نمی داند اگر وجود موانع هستند که غیر قابل عبور" Kasten کرد و گفت: به عنوان بیس بال در تلاش برای بازگشت از coronavirus بیماری همه گیر. "ما فقط متصل کردن همراه برای رفتن روز به روز و امیدوار به بازی در. ما فقط لازم نیست که یک برنامه در عین حال که امضا شده در – توسط هر کسی."

داجرز left-hander کلیتون Kershaw مخالف بود و به ایده quarantining در آریزونا برای ماه می باشد. طی مصاحبه ای در طیف News1 او ابراز پشتیبانی از آخرین پیشنهاد.

"من آماده هستم. من فکر می کنم که برای تلفن های موبایل بزرگ" Kershaw گفت. "من امیدوارم که درست است که ما می توانید شروع به بازی بازی. من فکر می کنم بهترین چیزی که در مورد پیشنهاد است که من شنیده ام این است که آنها در حال تلاش برای به دست آوردن ما در خانه ما ballparks. بنابراین ما می تواند بازی در ورزشگاه طفره زن. بدیهی است که وجود دارد نمی تواند طرفداران برای مدتی. اما فقط برای رسیدن به در L. A. بود در ورزشگاه طفره زن دوباره و بازی برخی از بازی بیس بال برای تلفن های موبایل بسیار جذاب برای من, برای اطمینان حاصل کنید."

ارسال طرح کلی از یک طرح به شروع فصل به اتحادیه بازیکنان فقط می تواند اولین گام در یک فرایند چند مرحله ای است که احتمال تولید "ورودی" از بازیکنان که ممکن است نیاز به تغییرات برای هر احتمالی برنامه ریزی.

"مهم است که" Kasten گفت: گرفتن بازخورد از بازیکنان مانند Kershaw. "اما اگر که می آید به پاس از نگاه مسائل را می توانید تغییر دهید هر روز. وجود دارد می تواند یک واکسن فردا و یا می تواند وجود داشته باشد یکی دیگر از شیوع گسترده فردا مناسب است ؟ پس از آن همه چیز تغییر میکند. من فقط نمی دانم."

با توجه به یک گزارش ورزشی, سرخپوستان کلیولند به تازگی گفته بازیکنان خود را به آماده شدن برای یک ماه ژوئن اردوگاه های آموزشی و شروع فصل در ماه جولای. Kasten گفت داجرز باید گفت: هیچ چیز از این نوع به بازیکنان خود را.

"نه ما نه" او گفت:. "ما شده اند گفت: هر چیزی را که ما باید با آنها."

NBA و اتحادیه بازیکنان بنا به گزارش یک کنفرانس تلفنی برای تمام بازیکنان سهشنبه برای بحث در مورد حرکت به دوباره باز کردن امکانات آموزشی. سه تیم – پورتلند تریل بلیزرز, Denver Nuggets and Cleveland Cavaliers – باید گفت که آنها برنامه ریزی برای باز کردن امکانات آموزشی جمعه. یکی دیگر از تیم های ساکرامنتو کینگز, اعلام کرد آنها باز خواهد شد و تسهیلات خود را به فردی بازیکنان به صورت داوطلبانه دوشنبه.

NFL گزارش با ارسال یادداشتی به تیم این هفته ترسیم پروتکل برای تمرینات پیش فصل.

کسانی که در شرایط "بسیار متفاوت" از برگزاری بیس بال بازی ها, Kasten گفت "هر حرکت (نسبت به راه اندازی مجدد ورزشی) مثبت است."

در کره حرفه ای بیس بال لیگ شروع فصل آن با بعضی از بازی ها بودن تلویزیونی در ESPN. Kasten گفت: او را تماشا می کردند و آن را به او خوش بینی در مورد پتانسیل MLB فصل تحت شرایط مشابه با طرفداران در استادیوم.

"من می گویند من غافلگیر شده بود که در تلویزیون به نظر می رسد قابل ملاحظه ای آشنا" Kasten گفت. "اگر شما فقط در حال تماشای بازی در تلویزیون. من دوست داشتم راه آنها پر طرفدار در کمی نرم سوفل از جمعیت است. من فکر کردم آنها به کار گرفته شده است که بسیار خوب است. من فکر کردم که شما فقط در حال تماشای بازی – و شما در حال تماشای خمیر شما در حال دیدن زمین زیر کشت شما در حال دیدن centerfield شات به عنوان پارچ ارائه می شود انسان آن را احساس می کند قابل ملاحظه ای و زیبا آشنا.

"من فکر می کنم اگر ما باید به بازی بدون طرفداران و فقط در تلویزیون ما یک خط طولانی از طرفداران که نمی توانید صبر کنید به تماشای."

Kasten به بازدید از ورزشگاه طفره زن (با پوشیدن یک متعصب ماسک صورت با طفره زن لوگو) که در آن offseason نوسازی است در مراحل نهایی – "معلوم شد حتی بهتر از ما فکر," او گفت:.

نوسازی گره خورده بود به داجرز میزبانی 2020 همه ستاره بازی چیزی است که بعید به نظر می رسد در حال حاضر. Kasten گفت که او "نه گفته شده هر چیزی" در مورد وضعیت All-Star Game (یا هر طرح آن را لغو و جایزه داجرز یک بازی آینده به جای). اما او همچنان به فکر می کنم مثبت در مورد یک 2020 فصل است.

"بله من خوشبین باقی می ماند طولانی مدت," او گفت:. "من نمی دانم وقتی که بلند مدت آغاز می شود اما هر چه زودتر بهتر برای همه درگیر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب