مایک اسمیت همکار سواران خوش آمدید سانتا آنیتا بازگشت به مسابقه

سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت از چک به هتل سانتا آنیتا در جمعه مشتاق به سوار نه اسب آخر این هف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت از چک به هتل سانتا آنیتا در جمعه مشتاق به سوار نه اسب آخر این هفته به مسابقه بازگشت و به Arcadia, آهنگ برای اولین بار در 54 روز.

سوارکاران ملزم به زندگی در سانتا آنیتا زمینه در حالی که سوار به عنوان بخشی از پروتکل های دقیق مدیریت به تصویب رسید به منظور دریافت ترخیص از لس آنجلس سلامت مدیره به سر مسابقه.

منهای تماشاگران و صاحبان سانتا آنیتا دوباره مسابقه در روز جمعه برای اولین بار از مارس 22 پس از تعطیل مارس 27 به دلیل coronavirus. تنها ضروری پرسنل مجاز در مسیر هر روز.

اسمیت تا به حال دو مانت در اولین روز بازگشت, برنده مشروب قبل از خواب در 6-1 روی کا'nah برای مربی Ryan هانسون و در پایان ششمین روی هالیوود در پنجمین مسابقه بعد از ظهر.

54 سال اسمیت چهارم زندگی برای دو شب آخر این هفته نمی تواند در مقایسه با ریتز-کارلتون اما او شکایت نیست. او فقط خوشحال بود.

"سانتا آنیتا انجام داده است یک کار بزرگ انجام بهترین مطلق خود را که می تواند آنها را برای ما راحت و شاد," او گفت:. "تریلر آنها بزرگ نیست, اما آنها بسیار خوب است. آنها را تمیز و آنها نگاه با نام تجاری جدید. ما بیشتر از آن است. آن چه شما تصمیم می گیرید را از آن خارج کنید."

اسمیت نیست سوار در سانتا آنیتا دوره پایین اما او پناه هیچ شک و تردید است که او از نظر فیزیکی آماده برای رفتن از سمت راست دروازه.

"تناسب اندام و زرنگ من احتمالا بهترین شکل که من در مدت زمان طولانی واقعا" او گفت:. "من در شکل بسیار خوبی قبل از این آغاز شده است. تمام من مجبور به انجام اساسا 24 ساعت از کار کردن در تمام این مدت. وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار. من انجام شده است بسیاری از (کار کردن) هر روز در تمام طول روز."

Flavien Prat و تنها دختر شوخ و جوان در مسابقه او خیلی خاص, تیمی به پیروزی روز جمعه اول مسابقه برای مربی پیتر میلر. Prat همچنین برنده ششمین مسابقه روی آه شگفت انگیزی برای من مربی علامت Glatt.

مربیان تا به حال به زین اسب خود را در دریافت انبار و هیچ برنده دایره مراسم اما هیچ کس شکایت. جدید روش های کمی نامتعارف اما آنها در زمان یک صندلی عقب به بازگشت از مسابقه.

"این احساس بزرگ (به پشت)," مربی جان Sadler گفت: در متن پیام قبل از پیروزی در پنجمین مسابقه با Ellie Arroway. "ما تعطیل شده اند زمان طولانی است. بسیار سخت پروتکل اما همه ما مایل به انجام آنچه لازم برای گرفتن آغاز شده است.

"بیایید اقتصاد رفتن. هیچ کس کار غیر ضروری است."

مربی داگ اونیل که نمی خواهد آغاز شده و تا روز شنبه هنگامی که او برنامه ریزی شده به زین چهار اسب تکرار Sadler را بررسى كنند.

"این احساس خیلی خوب به مسابقه برگشت در خانه ما, آهنگ, زیبا ترین مسیر مسابقه را در جهان در نظر من" اونیل گفت: در یک e-mail. "من بسیار سپاسگزار برای تمام تلاش Aidan ساقی (سانتا آنیتا اجرایی) و بقیه سانتا آنیتا خدمه قرار داده و به گرفتن مسابقه.

"من سپاسگزار برای کاترین Barger (صندلی از L. A. شهرستان هیئت ناظران) و همچنین برای کار با ما بازگشت به کسب و کار است."

سانتا آنیتا که اجرا خواهد شد دوشنبه از طریق جمعه هر هفته به غیر از آخر هفته روز یادبود از طریق بقیه از آن دیدار به پایان می رسد که 21 ژوئن ارائه می دهد 10-مسابقه کارت های شنبه و یکشنبه.

"آن احساس می کند مانند آن را با نام تجاری جدید از ملاقات" اسمیت گفت. "هنگامی که شما را به ملاقات شما همیشه هیجان زده در مورد آنچه می تواند باشد. امیدوارم ما واقعا خوب و مثبت مسابقه در چند ماه آینده که ما را ترک کرده اند در اینجا و مسابقه برگشت به جایی که آن را باید."

اولین پست شنبه و یکشنبه 12:30 p. m.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب