یادداشت می گوید: فرماندار کالیفرنیا منظور خواهد شد تمام سواحل بسته

توسط آدم پرتو و استفانی Dazioساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل و پارک دولت بس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

توسط آدم پرتو و استفانی Dazio

ساکرامنتو — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منظور خواهد شد تمام سواحل و پارک دولت بسته جمعه پس از ده ها هزار نفر از مردم flocked به ساحل دریا آخر هفته گذشته در heatwave با وجود اقامت در خانه سفارش, با توجه به یادداشت ارسالی شنبه شب به روسای پلیس در سراسر کشور.

اریک Nuñez رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن گفت: آن فرستاده شد به فرماندهان زمان برای برنامه ریزی پیش از Newsom انتظار می رود اعلام پنج شنبه.

یک پیام به دفتر والی به دنبال نظر نبود بلافاصله بازگشت.

Newsom این هفته هدفمند beachgoers در پرتقال و ونتورا شهرستان تماس آنها را نمونه ای از "آنچه نباید انجام داد:" اگر دولت می خواهد برای ادامه پیشرفت آن مبارزه با کروناویروس. در حالی که بسیاری از سواحل و مسیرهای پیاده روی در سراسر کشور بسته شده اند و برای هفته دیگر باقی مانده اند باز با هشدار برای بازدید به عمل اجتماعی فاصله و بیشتر باید بازگشایی شد.

در نیوپورت بیچ برخی 80,000 بازدید کنندگان ضربه ساحل بیش از آخر هفته اگر چه نجات غریق گفت: بسیاری از افراد اعمال اجتماعی فاصله. با انتقاد چرخش به نیوپورت بیچ شورای شهر ملاقات سه شنبه و رد یک پیشنهاد برای بستن سواحل به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته.

در نزدیکی Laguna Beach تایید محدود بازگشایی. سواحل در سراسر سن دیگو شهرستان بازگشایی شد شنبه با چند استثنا.

در لاگونا بیچ اداره پلیس است که کار با این شهر دریایی ایمنی بخش به تفسیر این یادداشت پلیس گروهبان. جیم کوتا گفت.

فرماندار منظور این است که مطمئن شوید که برای جلب آتش به عنوان فشار ساختمان را به سهولت محدودیت و به آرامی بازگشایی دولت است. ویروس بستری شده اند و تقریبا مسطح برای چند هفته در کالیفرنیا و دولت dodged مخوف عظیم موجی از بیماران تجربه نیویورک و چندین ایالت دیگر.

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر در بیانیه ای گفت او معتقد است Newsom قدرت نزدیک سواحل در شهرستان اما "این عاقلانه به انجام این کار است."

او گفت: Orange County ساکنان شده است همکاری با دولت و شهرستان محدودیت.

"من می ترسم که این واکنش افراطی از دولت را تضعیف می کند که تعاونی نگرش و ما تلاش جمعی برای مبارزه با این بیماری بر اساس بهترین اطلاعات پزشکی در دسترس," او گفت.

Dazio گزارش از لس آنجلس.

ثبت نام خبرنگار اریک Licas کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن