Mayfair گارد جاش کریستوفر مرتکب به Arizona State

مدارس از سراسر کشور استخدام جاش کریستوفر های standout Mayfair گارد تیراندازی. اما در پایان کریستوفر برداشت این

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

مدارس از سراسر کشور استخدام جاش کریستوفر های standout Mayfair گارد تیراندازی. اما در پایان کریستوفر برداشت این تیم با اکثر چهره آشنا.

کریستوفر متعهد به ایالتی آریزونا در دوشنبه شب در یک ویدیو در توییتر. حرکت به تمپه reunites با برادر خود کالیب کریستوفر یک نگهبان که فقط به پایان رسید خود را دانشجوی سال اول فصل با شیاطین.

"من برای تشکر از خانواده من برای حمایت و هدایت آنها به من داده اند تا کنون" کریستوفر گفت: در این ویدئو. "فرایند استخدام شده است یکی از هیجان انگیز ترین و جالب و مواقع استرس از زندگی من است."

بنابراین در حالی که کریستوفر پنج ستاره چشم انداز با توجه به 247Sports.com خواهد بود در Pac-12 کنفرانس نمی توان آن را با محلی UCLA و USC که هر دو ساخته شده از پنج فینالیست برای خدمات خود را.

6-پا-5 کریستوفر بازی در تمام چهار سال دبیرستان در Mayfair. او نام این ساحل طولانی Press-Telegram رویای بازیکن تیم سال بعد خود کاربر ارشد و فصل است.

به عنوان یک ارشد کریستوفر طور متوسط 29.4 نقاط 11.2 ریباند 4.4 کمک می کند. 3.5 دزد و 1.7 بلاک در هر بازی. او به نام مک دونالد آمریکایی به عنوان بادهای موسمی رفت و شکست نخوردگان در حومه لیگ برتر بازی کند.

آن را به عنوان یک کاربر که کریستوفر led Mayfair به سوم آن CIF-SS عنوان. او به ثمر رساند 24 امتیاز و برداشت 14 ریباند در یک 62-53 برنده بیش از رانچو کوکامونگا در بخش 2AA بازی مسابقات قهرمانی.

"Shoutout به این نمایشگاه برای این پنج سال اخیر" کریستوفر گفت: در این ویدئو. "من خوشحالم من یک مدرسه من می توانید تماس بگیرید خانه و من خدا را شکر برای تمام دوستی ها و روابط من ساخته ام از بودن وجود دارد."

او به دست آورد ارائه می دهد 21 مدرسه از جمله کنتاکی کانزاس و آریزونا. نهایی خود را, پنج مدرسه شامل میسوری ایالتی آریزونا UCLA و USC.

اما کریستوفر خاموش است به تمپه به بازی سر مربی بابی Hurley.

علاوه بر این از کریستوفر داده اند یا UCLA یا USC دوم پنج ستاره استخدام به دور خود 2020 استخدام طبقات است. برونز در حال حاضر اضافه شده دارای امتیاز بالا نقطه گارد استخدام Daishen هیچ کس در حالی که USC امضا رانچو مسیحی مرکز اوان Mobley دارای امتیاز بالا استخدام در کشور در طول دوره امضای در ماه نوامبر.

کریستوفر دوم پنج ستاره به عنوان بسیاری از روز برای مقابله با تحریمهای مدارس محلی به دور از خانه, پیش از روز چهارشنبه امضای بعد. در یکشنبه, Sierra, دره عمیق و باریک گارد Ziaire ویلیامز اعلام کرد او در ارتکاب به دانشگاه استنفورد بیش از UCLA و USC.

به جای برونز و تروجان ها هر کدام یکی از مدرسه بالا چشم انداز آماده به ثبت نام در روز چهارشنبه. برای UCLA که بازیکن Etiwanda گارد تیراندازی Jaylen کلارک در حالی که USC اضافه کردن سن گابریل آکادمی مرکز Boubacar Coulibaly.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن