استاد باغبان: چگونه به شکل از چه خوردن در marigolds

س: من یک مطرح بستر گل و گیاهان مختلف پر رونق به جز گل های جعفری. من را دیده اند و نه هر راب یا حلزون در منطقه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 خرداد 1399

س: من یک مطرح بستر گل و گیاهان مختلف پر رونق به جز گل های جعفری. من را دیده اند و نه هر راب یا حلزون در منطقه است. چیزی است که خوردن این بچه ها به زمین است. چه می تواند باشد ؟

یک: شما ممکن است مجبور به انجام برخی از کار پلیسی. ما از دست دادن مقدار زیادی از نهال و می توانم هر گونه حلزون در این نزدیکی هست. یک روز صبح شوهر من نقل مکان کرد و یک terra cotta گلدان و کشف صدها نفر از راب گیر به پایین من شاداب کاسه. Ewwww! پس از چند هفته از انصراف تعداد زیادی از راب پایین گلدان ما در نهایت در حل مشکل ما است. ما تخمین می زنند که ما تا به حال چندین هزار راب در همه.

گل های جعفری را می تواند جذب حشرات مفید که برای شما خوب است. آنها همچنین می توانند جذب پرندگان است که می خواهم به خوردن این حشرات است. اگر این مورد است, شما معمولا دیدن گل و قطعات پراکنده در همه جا چون پرندگان در حال بدتر از کودکان نوپا تا آنجا که کثیف خوردن می رود.

اگر گیاه کامل از دست رفته است, شما احتمالا یک خرگوش مشکل است. به دنبال ثبتشده گلوله (که بسیار عالی کود توسط راه). حتی اگر گل در تخت مطرح خرگوش می تواند صعود اگر آنها با انگیزه است.

برخی از مردم با موفقیت دفع خرگوش توسط آبپاش فلفل پودر بر روی گیاهان خود را. این تنها در برابر پستانداران از پرندگان تحت تاثیر قرار نمی کپسایسین.

س: شاید شما می تواند به من کمک کند. من بزرگ گوجه فرنگی گیاهی است که بسیاری از گل و بعد از دو هفته هیچ میوه. سپس ناگهان گل ناپدید می شوند. چه چیزی اشتباه است ؟

A: اگر شما گوجه فرنگی گیاهان زیادی برگ و بسیار سالم-به دنبال, شما ممکن است داده اند و آنها را بیش از حد نیتروژن قبلا در این فصل است. استفاده از کود مایع مناسب پس از کاشت خوب است اما اگر شما دوباره بیش از حد بسیاری از بار آن باعث خواهد شد این گیاه برای بسیاری از برگ های زیبا, اما آن را فراموش کرده ام در مورد تولید میوه است.

من ساخته شده این دقیق اشتباه یک بار و به پایان رسید تا با یک گوجه فرنگی ، همه من می توانم انجام شد منتظر گیاهان گوجه فرنگی به آن را دریافت از سیستم های خود را پس از آن ما در نهایت گوجه فرنگی.

س: من دو موز درختان پرتقال و یک والنسیا. هر سه هر سال باید بسیار ضخیم rinds. چه چیزی باعث می شود که پوست به ضخامت?

یک: میوه مرکبات با بیش از حد ضخیم پوست ممکن است از رنج می برند بیش از حد نیتروژن و یا کمی بیش از حد فسفر (یا هر دو). فسفر کمبود شایع است اما آن چه باعث ضخیم شدن پوست. درخواست یک پوند از فسفر به درخت ريشه هر سه یا چهار سال برای درمان این.

س: من یک توت فرنگی درخت از مهد کودک, و آنها به من گفت که آن را در واقع یک درخت است. من آن را در حدود 2 1/2 سال پیش. آن است که آهسته رشد و در حال حاضر بسیاری از شاخه های جدید که از پایه تنه. من می خواهم آن را به یک درخت بنابراین من باید تر و تمیز همه رشد در زیر سایه بان?

یک: برخی از مردم می خواهم برای آموزش این درختان به چند trunked, بنابراین شما می توانید تمام یا بعضی از شاخه های پایین تر بسته بر روی چه نوع از تنه ساختار شما می خواهید.

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل gardening@scng.com.


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

mglosangeleshelpline@ucdavis.edu; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

ucceocmghotline@ucanr.edu; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

anrmgriverside@ucanr.edu; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

mgsanbern@ucanredu; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب