استاد باغبان: کود geraniums بساز یا نه ؟

س: استاد باغبان از دوستانم فقط به من گفت نه به بارور من geraniums و فقط آب زمانی که سطح خاک خشک است. خواهد شما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

س: استاد باغبان از دوستانم فقط به من گفت نه به بارور من geraniums و فقط آب زمانی که سطح خاک خشک است. خواهد شما با او موافق هستید ؟

یک: خوب این بستگی دارد که آیا شما می خواهم خود را شمعدانی به شش یا بیشتر پا در سراسر و چهار فوت قد.

اکثر geraniums بسیار آسان به رشد می کنند و نیازی به بیش از سازگار آبیاری. آنها ممکن است نگاه بی گناه به اندازه کافی زمانی که شما آنها را خرید در یک قابلمه کوچک اما هنگامی که آنها در زمین و دریافت مقدار زیادی از نور خورشید و آب آنها را رشد نگران کننده هست.

س: من کنجکاو بود که چرا یکی از من ترش, گیاهان رشد نخواهد کرد. قرمز گل یکی در این نزدیکی است بیش از 10 فوت قد. یکی کوچکتر نشده رشد ندارند و دارای گل های سفید. من سعی کردم تغذیه یکی کوچکتر و هنوز هم رشد نخواهد کرد.

یک: عکس خود را نشان می دهد هر دو گیاهان سالم نگاه با یک مقدار بزرگتر از دیگری است. آنها کاشته نزدیک به هم در برابر حصار.

ترش, گیاهان نیاز به حداقل 5 ساعت از آفتاب کامل و آبیاری منظم. آنها همچنین بهره مندی از غنی پتاسیم کود.

من گمان می کنم که قد بلند و گیاه سایه کوچکتر گیاه. آنها همچنین کاشته تا حدودی نزدیک به هم به خصوص پس از یک گیاه بسیار بزرگتر است. این می تواند در نتیجه ریشه رقابت خواهد شد که هم شیرین کاری رشد کوچکتر و ضعیف تر گیاه.

اگر ممکن است شما ممکن است بخواهید به حرکت کوچکتر گیاه چند پا بیشتر از یک بزرگتر. پس از ترش است در برابر سرما حساس است و به همین پناه نقطه در امتداد خط حصار و یا در نزدیکی جنوبی دیوار می تواند یک محل خوب است.

س: من 15 10 ساله Cabernet انگور در دامنه کوه و در تپه های هالیوود رو به L. A. حوضه بنابراین ما دریافت آب و هوا سرد و باد. نیمی از من انگور پناه با دیگر بوته طوری که آنها کمتر قرار گرفتن در معرض باد. به دلیل عملکرد ضعیف در باد-در معرض گروه من تا به حال یک باریکه باریکه حصار ساخته شده است به منظور محدود کردن خرمن کوبی باد در معرض انگور. در بهار من آنها را تغذیه تمام کمپوست کمرنگ برخی از انگور و نازک سنگین برگ. من هم به آنها نور اسپری Spectracide Immunox برای جلوگیری از قارچ. با این وجود در این سال من تعداد بسیار کمی از خوشه ها در باد می وزد بخش و تنها چند در پناه بخش است. برگ و انگور سالم هستند و من نمی بینم هر گونه اشکالات. چه آن را برای دریافت بیشتر انگور ؟

یک: وزش ممکن است مشکل در اینجا به خصوص از آنجا که هر دو باد-در معرض و پناه انگور را تولید نمی کند.

انگور بهره وری بستگی به مناسب زمستان هرس. هنگامی که انگور آموزش دیده به شکل مورد نظر ضعیف تر شاخه های جانبی و باید از اصلی اسلحه. باقی مانده قوی تر شاخساره (اسپرز) باید 6-10 اینچ از هم جدا و تنها دو جوانه در سمت چپ هر خار. این جوانه را تولید انگور در سال آینده.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://bit.ly/2YeUqz7

باید باغبانی سوالات ؟ ایمیل gardening@scng.com.


به دنبال بیشتر باغبانی راهنمایی کنید ؟ در اینجا چگونه برای تماس با استاد باغبان برنامه در منطقه شما.

لس آنجلس

mglosangeleshelpline@ucdavis.edu; 626-586-1988; http://celosangeles.ucanr.edu/UC_Master_Gardener_Program/

اورنج کانتی

ucceocmghotline@ucanr.edu; 949-809-9760; http://mgorange.ucanr.edu/

Riverside County

anrmgriverside@ucanr.edu; 951-683-6491 ext. 231; https://ucanr.edu/sites/RiversideMG/

سن برناردینو کانتی

mgsanbern@ucanredu; 909-387-2182; http://mgsb.ucanr.edu/

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن