مریم نیکولز' هوا توپ: جان فیلیپس

سابق شهر بادخیز شهردار رحم امانوئل یک بار معروف گفت: "شما هرگز می خواهید یک بحران جدی به هدر برود. و آنچه که م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

سابق شهر بادخیز شهردار رحم امانوئل یک بار معروف گفت: "شما هرگز می خواهید یک بحران جدی به هدر برود. و آنچه که من در آن — آن را یک فرصت برای انجام چیزهایی که شما فکر می کنید شما نمی تواند قبل از."

فکر می کنم از آن به عنوان شیکاگو نسخه نایک "فقط انجام آن" کمپین.

جای تعجب نیست, این یک پیام است که بسیاری در جهان سیاسی در زمان به قلب است.

اخیرا این شعار را به عمل قرار داده توسط رئیس انجمن منابع هوایی کالیفرنیا, مریم نیکولز.

نیکولز که صورتحساب خود را به عنوان "ملکه سبز" حتی تا آنجا پیش رفت به بهره برداری از مرگ جورج فلوید به او فشار زیست محیطی در دستور کار است.

فلوید کشته شد هفته گذشته طی یک درگیری با مینه سوتا افسر پلیس درک چوین. فیلم از این حادثه نشان داد که چوین خود را نگه داشته زانو در کنار فلوید گردن برای تقریبا نه دقیقه پس از او در حال حاضر دست به دستبند و بر روی زمین. افسر بازداشت شده است و اتهام قتل و کشور را فرا گرفته شده است در ناآرامی های مدنی بوده است.

در حال حاضر نیکولز در تلاش است تا سوار بر مرد مرده برگشت.

روز دوشنبه نیکولز پرسیدم "نمی توانم نفس بکشم' صحبت می کند به خشونت های پلیس, اما آن را نیز به مبارزه برای هوای پاک. محیط زیست نژادپرستی تنها شکلی از نژاد پرستی. این همه سمی ..."

که زمخت.

چیزی اضافی لزج در مورد استفاده از یک مرد در حال مرگ آخرین کلمات به ترویج حیوان خانگی خود پروژه. این خواهد بود که معادل با استفاده از 9/11 قربانی تاد Beamer آخرین کلمات "رول بیایید!" فروش خودرو.

حتی کال Worthington خواهد انجام دهد.

به عنوان یک زیست نیکولز است که احتمالا در کالیفرنیا شاهرخ عاشق که حس می کند: condors همچنین خوراک مرده.

به عنوان شما می توانید تصور کنید جیر رفت مانند سرب ،

مجلس Jim Cooper D-Elk Grove, عضو کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی و 30 سال ساکرامنتو شهرستان کلانتر سروان بود به خصوص خشم.

کوپر به توییتر گرفت و گفت: "@MaryNicholsCA چگونه شما جرات این لحظه از درد و غم و اندوه ملت ما با آن مواجه است به بحث در مورد خود را کج Enviro سیاست."

و "چگونه جرات شما با استفاده از یک مرد در حال مرگ است درخواست برای کمک به عنوان یک راه برای بحث در مورد دستور کار خود. آیا شما هیچ شرم ؟ چگونه شما جرات صحبت در مورد Enviro نژادپرستی که در طول تاریخ سیاست های خود را به نفع خود ساحلی elitists دوستان است. در حالی که خروج جوامع از رنگ کردن و از چپ به پای این لایحه است."

و سپس در نهایت "در حال حاضر که شما بی احترامی هزاران نفر از مردم اعتراض مسالمت آمیز و نه به ذکر است خانواده آقای فلوید. آیا شما هر گونه دیگر به ارائه بینش در مورد نژاد پرستی از ثروتمند سفید زن آینده نگر?"

پس از کوپر انتقاد. نیکولز پاچه پاک شده خود را صدای جیر جیر و گفت: پس "من عذر خواهی برای صحبت کردن در زمان اشتباه در مورد موضوع اشتباه. نژاد پرستی در اشکال مختلف می آید و من معتقدم که ما باید به مبارزه با هر نمونه از آن در جامعه ما است."

در کنار او خواهید بود به ما گفتن ما نیاز سازمان حفاظت محیط زیست Superfund به تمیز کردن "سمی مردانگی."

توجه داشته باشید در سمت سابق کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر بود که مری به کربوهیدرات.

من می توانم او را ببخشم برای "Kindergarten Cop" اما نه برای قرار دادن نیکولز در شارژ از هر چیزی.

نیکولز رفتار حاکی از خودشیفتگی می آید که با زندگی در یک اتاق اکو که در آن عجیب و غریب موجب سیگنالینگ است که هر دو می رود و پذیرفته شده است.

ببخشید مریم, گاهی, نیست, همه چیز در مورد شما است.

خوب برای مجلس کوپر برای تماس با او را.

در چنین زمان حساس در جامعه آمریکا آشوبگران باید حس خوبی نشسته این یکی.

اما البته آنها نیست.

غذای رحم امانوئل سخنان افرادی مانند مریم نیکولز در حال خم جهنم در بهره برداری از این تحول موجب جورج فلوید مرگ به خدمت سیاسی خود را طرح.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در "جان فیلیپس نمایش" در KABC/790 AM.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن